Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

meni nije jasno zashto bi bilo ko unajmljivao nekog arhitektu da mu sredi slaganje boja, plochica, parketa (?!) i cvetja (?!!?), a da nije daltonista ili dobro izgovara "lol and i never been to this room".

Hm, pa nije to bas tako lako... u smislu da postoje neka pravila, odnosi itd... koji su na prvi pogled bas ocigledni, ali ima tu nekih slojeva znanja i sto kazes "uklapanja boja" koji su prosecnom coveku prilicno neuhvatljivi ako se ne pozabavi time studiozno.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

ololo pravio sam neki progrma u javi koristeći netbeans, i dvaput mi je puko prilikom alttabovanja u firefox. i to ne da pukne uz neku grešku ili nešto, nego jednostavno ubije se proces i nestane trenutno. eh moj sune, a 'vamo u dokumentaciji obećavaju kule i gradove.

Ne pojave se sve greshke prilikom compile time-a

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Ne pojave se sve greshke prilikom compile time-a

nisam se dobro izrazio, pucao mi je netbeans a ne moj program. ne verujem da je on greškom ubijao ceo IDE, tim pre što se radi o prostom swing programčiću s jednim prozorom.

Srecan sam :) jos nije 100% sigurno ali bi trebalo da imam svirku za nedelju-dve.Javim vam kad ce biti i ocekujem vas da vas hejtujem :)

To lave! Šta sviraš? Dolazim obavezno da podržim scenu! :D

Link to comment
Share on other sites

... provedesh ceo boziji dan da dl-ujesh igru i provalish da je JAPANSKA :((((((

Nije mi dan bash :(((

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

a inace nisam naisao na uobrazeniju struku...

ako cemo iskreno, ni "mi" nemamo nista bolji stav prema neobrazovanim investitorima koji su jednom davno na placu slagali giter blok zid svoje vikendice, pa sada misle da mogu da dobiju mega prostor za pola vekne hleba

@militj

nije isto urediti svoj stan od ~50 kvm i poslovni prostor od vishe stotina kvm

@ topik

bio u pozoristu. Odgledao mjuzikl Jadnici u Madlenijanumu.... Zafir Hadzimanov, katarina zutic, Katarina Gojkovic....odlichna predstava. moje iskrene preporuke.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Uh, samo matematiku da sabijem sutra i miran sam bar mesec dana :)

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

@militj

nije isto urediti svoj stan od ~50 kvm i poslovni prostor od vishe stotina kvm

ako ne prichamo o extremu tipa da si daltonista, sve se svodi na to dal imash ukusa ili nemash, ako nemash onda ti treba 'struchna' pomotj. mislim svako ko iole posveti pazhnje tome, prelista par chasopisa da vidi ideje i ima donekle u svojoj glavi viziju tog prostora mozhe da napravi i vishe nego pristojno.

poslovni prostor je bar (po meni) mnogo lakshe nego gajbu, mislim ko da imash neshto da izvodish tu sada bog zna shta pa zna se shta je efikasno, a shta nije. izvinjavam se ako mnogo serem :)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

ako cemo iskreno, ni "mi" nemamo nista bolji stav prema neobrazovanim investitorima koji su jednom davno na placu slagali giter blok zid svoje vikendice, pa sada misle da mogu da dobiju mega prostor za pola vekne hleba

pa ko vas prisiljava da radite sa neobrazovanima

militju javi se da mi budesh struchan savetnik, ovi obrazovani vole samo neke fotelje da valjaju :P

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...