Jump to content

Big Brader


G!!!

Recommended Posts

wow degradira ljude. to je cinjenicno stanje. dacu ti prost primer, moj drug i drugarica, oboje izuzetno pametni, studenti, daju sve u roku, mogu slobodno za njih da kazem da su pametniji od vecine ljudi koje sam upoznao. i sad oni kupili wow. nisam ih video par meseci i odem sa njima na kafu posle tog perioda.

on: "jao brate moram da ti kazem sta mi se desilo"

ja se istripovao u fazonu ko zna sta se desilo kad on krece "juce u wow-u ja blablablablablablablablabla"

ona isto.

Jebi ga, imenjace, tesko je prihvatiti da igra moze biti zanimljivija od tebe.

Sledeci put se potrudi da zapocnes neku zanimljiviju temu u kaficu ;)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jer Rimljani nisu mislili da o ukusima ne treba raspravljati zato sto svako ima svoj pa je to izlishno, nego zato sto postoji dobar ukus i los ukus, koji su jasno razgraniceni i tu rasprave nema.

dno dna

Dobar i loš ukus nisu uvek jasno razgraničeni, ali je VB čak i kao inicijelna ideja vrlo blizu dna za koje se u međuvremenu nepovratno zakucao.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Jebi ga, imenjace, tesko je prihvatiti da igra moze biti zanimljivija od tebe.

Sledeci put se potrudi da zapocnes neku zanimljiviju temu u kaficu ;)

igi 1 bleki 0

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Pa zapravo ima.

Mene jedino neka pristojnost kada sam sa ljudima koji ne igraju wow / ne dele moja interesovanja sprecavaju da ne zevam i ne vicem omfgzor, iako razgovori o Metrou, rodicu i veleprodaji znaju biti tuzno dosadni.

Sto navodi na zakljucak da su blekijevi drugari u principu nepristojni. Jer 2 pametna studenta od 21-22-23 godine bi vec mogli da postuju sagovornika zar ne :)

Sory za malo offtopika, posto o VB ne bi trebalo nista pricati. A ionako ovde postoje 2 oprecne struje gde ni jedna ne slusa onu drugu. A i dosadno mi je na poslu a kuci nema neta do srede.

Samo mali edit : posebno zna biti smesno napadanje igrice od strane omladine koja je ukapirala da je bolje jebati nego igrati igre. O rly.

A eto ako daki misli da su wowasi nezreli, infaNtilni, sta vec, evo kad dodje jednom u bgd nek se javi pa ga vodimo Joca, Santa i ja u provod :)

Tako da ukratko neki moj stav : za osobu od 18-27 naravno da je tracenje vremena igrati igrice pored toliko stvari koje treba uraditi-i izlaziti i juriti zene/muskarce, studirati, pocinjati posao...ma ihaj.

Ali za nas koji smo izasli iz omladinstva, prilicno je kul spucati 2-3-4 slobodna sata na wow/dotu/cs stagod umesto spavanja u krevetu sa novinama preko glave ili gledanja bezmozgastog TV programa.

A eto da kazem i za VB, mislim da su pukli jer nema ni priblizne histerije kao iz prvog serijala niti ga ljudi oko mene gledaju. Odabrali su jednostavno dosadnu ekipu.

Edited by f4ts0

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

@sunce

e, ovo za istrazhivanje netju vishe da komentarishem, jer totalno idesh u drugom smeru sa tim.

za wow vetj moram retji. kako to wow nema potencijal za ishta sem zabave a vb ima? i vb-u je primarni i jedini cilj da zabavi masu. i jedno i drugo morash menjati nekako ako hotjesh da postanu neshto vishe, to jest da ispune taj potencijal.

mada opet ponavljam. kakvo crno analiziranje i istrazhivanje ljudske prirode u vb? ako ti saznash neshto novo o ljudima gledajutji to chudo, zapitaj se. :]

i kolko god ti wow delovao simple, a ne kazhem da nije, toliko je ipak kompleksini od vb. jer TI si taj koji neshto radish u wow-u. nisi posmatrach.

i to shto si ti dao je upravo ono shto si i sam rekao... prost primer. i umesto da i ja navedem isto toliko prost primer koji ide u korist mojoj tezi, retji tju ti samo da se takvi primeri ne mogu uzimati za pokazivanje bilo kakvog stanja. krene i neka baba da kenja kako su joj chetnici obesili oca i da su zbog toga loshiji od komunista, pa to ne govori mnogo velikoj slici, zar ne?

a i realno, u pravu je igor. nije wow kriv shto ovi nemaju u tom trenutku nishta zanimljivije za prichu. nothing degrading here, move along.

realno jeste veci retard neko ko igra wow nego neko ko gleda vb.

jer taj koji igra wow je samim tim i klinac, nolifer, i nezreo!

neka sam rekao sad sta mislim!

sve sto sam rekao, odnosi se na vecinu, uvek postoji nemali procenat izuzetaka

rekao si ranije da si ozbiljan na ovom topiku, pa ti ovo netju pretjutati :]

aj shto ja nisam klinac, nolifer i nezreo, pa da me ubacish u taj procenta izuzetaka... nego shto ti nemash nikakav kontakt sa wow populacijom. osim ako mislish da je ono shto si video u lokalnim igraonicama presek te iste populacije.

i da upotrebim kredu opet. trudim se da pricham o proizvodu, i da ga etiketiram. a ti i dalje furash prichu o konzumentima.

da plastichno objasnim... chak da je cela popluacija wow-era, iz nekog razloga, retardirana i noliferska, i ubaci shtagod ovde... a cela publika vb pametna, drushtveno korisna, itd... opet ostaje da wow kao proizvod koji se nudi ne poseduje nikakve degradirajutje elemente u sebi. dok je vb, takav kakav je sada, a ne kakvim bi ga napravili stija ili sunce, sushtina degradacije.

Link to comment
Share on other sites

Koji ste vi loLz0rdi

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Skoro dvadeset stranica rasprave o tome da li je bolje gledati Velikog Brata ili igrati World of WarCraft,ne da je besmisleno nego nema veze sa mozgom.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

cenis, a?

Koji je tvoj problem?

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Dosadno mi, a nemam neta kuci.

A i mislim da si glup, sto?

Zashto bi to shto ti mislish da sam glup,tebi pretstavljalo problem?

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

zato sto sam i ja glup.

a i nemam neta do srede.

a i ne kapiram tvoju recenicu, iskreno, mora da sam jos zaglupeo.

A ni dakija nisam razumeo.

uvatio mi se krec po mozgu jebaga :(

Edit: neuspesan typo.

Edited by f4ts0

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...