Jump to content

Big Brader


G!!!

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Umri glupi topiche!!!!

nemoj sad tako... gojko je bio vas predstavnik... ko vas jebe kad niste prijavili imba likove... junkie je mogao do pobede... :)

jbt. gojko ne bi pobedio ni da se takmicio u zanzibaru, a kamoli u vb... :)))

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

Znachi na zapadu je zer gud !

Sava zna najbolje...

nemam pojma sta se zapravo desava u kuci... cekirah vb forum i vidim sledece:

vencali se dijana i djordje (valjda nedeljni zadatak)...

pustili ih da izadju iz kuce i odu na medeni mesec... (mislio sam opet neka tajna soba i slicno)

kad oni izasli pred narod van kuce...

danas se setali delta city-jem...

vratili se u hotel u kome su bili u karantinu...

a potom otputovali u cg... hotel splendid... pet dana...

zeljko mitrovic je za ove dokolenicare CAR...

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

Ni ja jedno vreme bash nisam imao pojma shta se dogadja i danas mi keva kazhe kao da gledam jer ih je onaj matori bash napljuvao do jaja.

Kontam da se matori napio na venchanju ili neshto , al' bash nema ni smisla ni pristojnosti u onome shto je prichao.

Btw otishli su malo predaleko sa ovim venachanjem i to. Napravili idiotariju josh vetju ...

Edited by -protA
Link to comment
Share on other sites

jebi ga,opala gledanost pa su se pogubili...

jebes ti ako je to veliki brat,valjda je fora da ostanu u toj kuci 100 dana da ne izlaze nigde,a oni ubacuju nove ukucane,pa vracaju stare,drkaju previse realno...

znam u kojoj zemlji zivim, ali preteruju...

1. "celebrity" lik u obicnoj sezoni... (novinar/press, tv voditelj/vb vip, maneken/playboy, glumac/mile protiv tranzicije)... verovatno nikada nije ni bio u igri za nagradu, ali da on smanjuje cifru ostalim ukucanima... smeh...

2. udje mu cale u kucu (desavalo se i u svetu, ali jbg. poenta je da se ukucani ne poznaju... vic: -zasto u cg nema vb-a??? -zato sto ne mogu da nadju 12 ljudi koji se medjusobno ne poznaju)

3. vracaju ljude koje su gledaoci izbacili... bas me zanima kako li se njihov pravni tim brani od cinjenice da su glasaci ostecena strana...

4. precesto ubacuju nove ljude... nije fer da neko cami u kuci 100 dana, a neko 20 iz dva puta i ima mogucnost da pobedi... (trenutno jedine dve ukucanke koje su od prvog dana prisutne su natasa i suzana... posto je i dijana dobila priliku da napusti kucu)... jos ubace nekoga novog kada je proslo vise od pola serijala...

5. sada jos i ovaj kontakt sa spoljnim svetom... (razumem da su ocajni pa da ubace striptizetu, koja je placena i koja nece reci nista o spoljnom svetu, ali da se ukucani setaju gradom... blah)

izgubili su kompas potpuno... ili ga nikada nisu ni imali...

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

Da ih nisu pustili na glasanje, imali bi mnogo veći pravni problem od nezadovoljnih telefonskih glasača.

Na stranu što je koncept velikog brata sam po sebi sranje, ovo sa menjanjem pravila u letu je totalno retardirano (da se ogradim: ne gledam, ali svaki dan u novinama ima raport, a na tim stranicama se zadržim jer obično budu slike dovoljno obnaženih žena [:D] pa nešto od teksta i uhvatim)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...