Jump to content

VLADE DIVAC


Recommended Posts

stvar je u tome sto ljudi koji nemaju pojma o dogadjanjima u sportu i sportistima uospte dalje od tv-a i ladnog piva komentarisu negativno pitajuci se zasto je on ikona. a pritom bih dodao i da oladite od stojakovica i drugih dobrih igraca koji su odbili da igraju za representaciju, jer ljudi jednostavno nece da uskoce u bazen govana koji vode domace glavonje.

btw i ja se kladim da je to nestajanje struje namesteno, nekome tj verovatno celokupnom mafijaskom okrugu na vlasti se nije svidelo sto neko zaista cini dobro.

@pesma

count me in :)

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kako se sad vadi kada je video da ce da padne batina :D

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

svima je jasno da ako hoce da ulozi novac u srbiju da mora da budes clan g17 i slichnih... tako da ako ne odustane od iste ideje mora krenuti u politiku... a to smrdi...

smrdi i to sto ce se posle ove njegove mestralne humanitarne akcije pojaviti miion politichara koji ce da grle i tapshu po ramenu... i to smrdi...

svaka mu chast za sve... sportska je legenda... meni bi bilo dovoljno da to i ostane... gotivan je lik svakako, ali nisam u fazonu divac za predsednika eleven!

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nema ti spasa, jedino da istetoviras "Divac car" preko grudi. Vodimo se onom logikom, ako si nas lagao ranije, lazes nas i sad da spases bulju. Zato u tat salon pod hitno. Ili slikaj se sa parcetom papira na kojem pise "Divac car" ako se bojis igala :)

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

OK, Divac je car..... Slazem se... Iselice iz BG-a 200.000 izbeglica u sela sirom srbije...

Znaci radikali ce imati za toliko manje glasova u BG-u... Pohvalno...

E sad, nije nemoguce da se Vlade kandiduje za gradonacelnika BG-a... I to je kul,

svako ko se oseti sposobnim treba da pokusha... Problem ce biti samo ako se ispostavi

da to radi "savetovan" od strane jedne budjave srpske politicke ekipe... Tada ce Vlade

debelo pasti u mojim ochima ali ne zhelim da verujem da je ovde to u pitanju...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

bio sam tamo, i bilo mi je ekstra, ne toliko zbog tolkih kosarkasa(ne pratim sport previse, nemam tv pa mi to malo otezava) vec zbog odlicne atmosfere i odlicno smisljenog programa. moj cimer koji je bivsi kosarkas skoro da se upisao u gace od srece, tako da kontam da je i fanovima basketa bilo ekstra,

skroz podrzavam njegovu akciju ali se covek zapita, koja je poenta te akcije kad bi ako bi on i svi njegovi gosti dali 1 posto njihovoh bogatstva mogli da naprave vile a ne kuce tim izbeglicama. al opet, bilo mi je skroz kul.

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

koja je poenta te akcije kad bi ako bi on i svi njegovi gosti dali 1 posto njihovoh bogatstva mogli da naprave vile a ne kuce tim izbeglicama. al opet, bilo mi je skroz kul.

A dobro, iako je to istina, mislim da ne bi trebalo da se gleda tako na to.

Mogao je da ne da nista, da ne pravi nikakvu akciju i da zivi u najelitnijem delu bilo kog americkog grada, kupajuci se u parama i da ga boli kurac za Srbiju i Srbe.

Link to comment
Share on other sites

A dobro, iako je to istina, mislim da ne bi trebalo da se gleda tako na to.

Mogao je da ne da nista, da ne pravi nikakvu akciju i da zivi u najelitnijem delu bilo kog americkog grada, kupajuci se u parama i da ga boli kurac za Srbiju i Srbe.

da je pametan TAKO BI I BILO, ali ne, sindrom malog zavichaja u srbijici je jachi i od 30 dina USA drilla... Coek otje nesto da dokazhe sada... na kraju karijere... I to U SRBIJI. E pa zajebace se i shvatice da mu ovo nije trebalo UOPSHTE... Svako ko je hteo nesto dobro srbima ucinio je sebi medvedju uslugu... Pohlepna gamad ce ga pljuvati, blatiti i kachiti mu kojekakve afere... Ko sto je bilo i onomad kada je hteo da kupi neku domatju firmu... Mislim svaka mu chast sto se iscimava za "zavichaj" i za ovaj prokleti bezumni narod...

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Ali on to ne radi za pohlepnu gamad već za ove izgnane. Prema tome, šta ga boli kurac šta će mu namestiti pohlepna gamad, ako uspe da privede akciju cilju i smesti te ljude, ovi drugi mogu da mu pljunu pod prozor jer 1) ne živi u Srbiji 2) ima svoje pare 3) nije mali privrednik, gazda ili kriminalac pa da mora da bude dobar sa vlašću.

Link to comment
Share on other sites

da je pametan TAKO BI I BILO, ali ne, sindrom malog zavichaja u srbijici je jachi i od 30 dina USA drilla... Coek otje nesto da dokazhe sada... na kraju karijere... I to U SRBIJI. E pa zajebace se i shvatice da mu ovo nije trebalo UOPSHTE... Svako ko je hteo nesto dobro srbima ucinio je sebi medvedju uslugu... Pohlepna gamad ce ga pljuvati, blatiti i kachiti mu kojekakve afere... Ko sto je bilo i onomad kada je hteo da kupi neku domatju firmu... Mislim svaka mu chast sto se iscimava za "zavichaj" i za ovaj prokleti bezumni narod...

da si pametan nebi ovo napisao.

veoma plemenito je pomagati, ako mozes; ti se osecas bolje, bolje nego bilo sta drugo u zivotu da uradis i ne znam sta da ti se u zivotu desi ovako nesto ce ti uvek svetlati obraz. brate, za ovo treba svi da mu puse kurac, covek je pokusao da napravi nesto, da spoji ljude, da uradi nesto korisno i jebeno mu svaka cast za to. pripadnost jednom narodu koju svako normalan oseca nije stecena vec je njeno poreklo u dnk. i mislim da on nema u cilju bas e sad cu ja da pomognem SRBIMA, vec mu je vise u cilju da pomogne LJUDIMA koji zive u zemlji za koju je on toliko godina davao koseve i koja ga je odhranila... eto

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...