Jump to content

Neverwinter Nights 2: Mask of the Betrayer


voodoo_

Recommended Posts

Moj jedini problem sa MoTB-om je to sto da bi ga igrao kako sam navikao do sada da igram ekspanzije, morao bi da predjem originale koji ne da je dosadna igra nego mi mozak vristi posle pola sata igranja kasnijih nivoa. Znam da MoTB moze da se igra i bez prelazenja prve price ali ja tako ne mogu da igram.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 118
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Vudu, ja jesam ETFovac ali sam ipak covek. Ne mogu u isto vreme i EVE i Bioshock i Witcher i Hellgate pa jos i Mask of The Izdajice.

PS. Onaj patuljak iz Budimpešte (Zoltan? Zoltan! ZWTF) i "gnome scientist" Alfred Nobeli su me razvalili od smeha.

Edited by grdja
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Poceo sam malo da igram, ali mi treba hlp...

Onaj budjavi quest kada nadjem silver shard, a 'cale' ne registruje da je imam... Sta da radim, nigde nema neki konkretan fix.. instaliran mi je i MotB, pa me uputite onda na odgovarajuci patch, ili sta vec... tnx

EDIT

da, jel' moguce da je bolesna igra zakovana na 60hz refresh rate u svim rezolucijama, ili je to samo kod mene? Kada upotrebim Ati Tray Tools da podignem refresh rate na 85 ili 100, onda je ok, ali mi ruzno opadne framerate... ima li leka ovome?:-(

Edited by milanche

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

1. Pojma nemam al ako igraš osnovnu kampanju, zakrpi igru na što veću verziju (najbolje na 1.10.1115) pa tek onda stavi MotB i dialog fix. Ili još bolje, batali to sranje i kreni odmah ekspanziju. Patchevi su ovde, patcher je ovde. I spremi se na download od 400+ MB, fala ti Obsidiane.

2. Probaj start > run > dxdiag > zadnja kartica (more help) > override. I ugasi vsync.

Edited by voodoo_
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Igram osnovnu kampanju, bez ekspanzije, pa me zanima:

Kad je predjem, hocu li moci tog lika da exportujem i koritstim kad instaliram MotB?

Poceo sam drugi chapter, imao bagove sa iskakanjem igre pri ucitavanju dijaloga sa Nasherom, pa sam ucitao sejv pre borbe sa onom ribom na Z. Uglavnom, sad je sve u redu, osim sto nemam Silver shardove u inventoriju. Da li je to u redu? Naime, kada sam prvi pit poceo (zabagovan) chapter 2, imao sam 4 ili 5 njih u inv. Seca li se neko, treba li shards uopste da se izgube krajem prvog chaptera?

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

moci cesh tog karaktera da exportujesh

pogledaj da nisu kod drugih karaktera shardovi jer bi trebao da ih imash.

imam jedno pitanje :

jel mogu da se igraju prestizne klase bez obrcanja same igre ili se moj archer raspao za dz da bi napravio arcain archera!?

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

@voodoo: nabacio sam i njega, ali bih radije dovrsio NWN, ne znam ni sam zasto mi se svidja. Kamera u Witcheru me ubija, mada ni u NWN nije nista bolje, ali bar znam unapred da ce u ekspanziji valjati:-)

Nego. ljudi, ja nemam shardove, niti iko od mojieh... a vec sam verovatno pri kraju drugog chaptera... valjda cu moci jednostavno da ih dodam kroz konzolu ako zatreba...

btw, igram kao Bard(6), Dragon Disciple(9)

;-)

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Brate mili kucaj Witcher na piratebayu ili bilo gde...

ma ok nashao sam i preko isohunta.hvala enivej [:D]

e sad,kaze za prokletog Arcane Archera u need to have at least 2nd lvl of arcane magic school i ja to imam i renger sam 12-og lvl-a ali ni pre ni sada nisam mogao da napravim AA!

moracu da stavim neki novi patch ili shta ali ok za sada pownujem i sa obichnim rendzerom + medvedom Feyn [:D]

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...