Jump to content

29. broj RUSH!-a


Recommended Posts

Sajt:

RUSH! ezine

Sadrzaj:

29. broj

Download:

DialUp verzija: http://www.play-zine.com/download/rush/RUSH29dialup.zip - 8.2 MB

Lite verzija: http://www.play-zine.com/download/rush/RUSH29lite.zip - 25 MB

rush29.jpg

Jedna lepa nagradna igra je pred Vama, u pitanju su DGK by Rbk patike. Detaljno o svemu procitajte u eXtreme sekciji!

A sad malo izvoda:

"... U pitanju je mešavina povrća koje se moglo naći sveže u Francuskoj tokom letnje sezne. Osnova je krompir, zatim beli i crni luk, tikvice, paprike, u modernoj verziji i patlidžan i u sve to se dodaje mešavina lokalnih začina među kojima su ruzmarin, majčina dušica, bosiljak, majoran i lavanda. Poenta kod ratatuia je da bi svo ovo različito povrće bilo kuvano baaaš kako treba da se kuva odvojeno ili da iskusni kuvar dodaje odgovarajuće povrće u odgovarajućem trenutku, ponekad lagano preprženo pre dodavanja. Na kraju, vlastiti sos u kom je ova mešavina barena se ocedi i ostavi u tiganju da se zgusne kako bi jelo bilo preliveno sosom neposredno pre služenja..."

...

"... Uvek sam išao kod neke braće i sestara koje sam upoznavao na licu mesta. Kao: "Ćao, ja sam Vlatko. Moja baba i tvoja baba su sestre od strica, samo je moja baba iz prvog, a tvoja iz trećeg braka. U svakom slučaju, srećno.“ Tri poljupca, i vidimo se nikad..."

Uzivajte i pishiiite!!!

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Vidi ti ovog Koleta. Naravno da sam ispravljao greske i nisam skratio tekst. Moje misljenje je, s obzirom da sam gledao film, da spojlera u Koletovom tekstu nema, sto naravno moze da ne deluje posto film niste odgledali, ali ce delovati kada ga odgledate.

Sta jos?

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

ja rekoh da nisi skratio a da si mozda trebao...jer realno posle 4. strane se choveku ne chita vishe...moja je stvar da napishem, a tvoja da uoblichish da bude chitko ;oP

a ivan je mala sisica koja ne razume sta je spoiler i kako se chuvati od spojlovanja, also ivan je osoba koja ima tendenciju da kao dzhoni pre neki dan mesha popustljivost sa slaboshtju...poradicu na tome...

Link to comment
Share on other sites

Mogu da kazem Egzi, da je intervju zaista odlican.

A sto se skracivanja Koletovog teksta tice, to nije moj fazon. Da je bilo lupetaranja, pa da skratim, ali ovako treba postovati covekovu potrebu da se izrazi u potpunosti. RUSH nije klasican casopis koji pre svega zavisi od broja strana.

Ivane, gde je obecani review Nigerovog iphonea?

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

rado bih nashiroko prichao kako ste u pravu ali kako sam zavrshio sa kikotanjem moram da obujem svoje silverster-stalone-high-heels chizme i sa svojom belom persijskom machkom u naruchju planiram kako da ubijem jamesa bonda otkrivajuci mu radnju transformers 2 dok zhalim za chinjenicom sto sam tek pre 3 minuta chuo sta je to tenis...

Link to comment
Share on other sites

ja rekoh da nisi skratio a da si mozda trebao...jer realno posle 4. strane se choveku ne chita vishe...moja je stvar da napishem, a tvoja da uoblichish da bude chitko ;oP

a ivan je mala sisica koja ne razume sta je spoiler i kako se chuvati od spojlovanja, also ivan je osoba koja ima tendenciju da kao dzhoni pre neki dan mesha popustljivost sa slaboshtju...poradicu na tome...

sve je pomesao. sve, potpuno. Ivane, ja sam bio popustljiv, sta ces, lud i mator, takvi su nablesaviji. Ali resio je da me trpa na odlozeno, iako sam sve ostavio iza mene. Nece to tako moci.

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

@Starbak

Ako bi spojler za Little Miss Sunshine bio: "Problematicna porodica ide na put kako bi ostvarili san najmladjeg clana", onda ono sta je Kole napisao jeste spojler. Nema razloga da se ubedjujemo. Smatram da Koletov tekst nece uticati na uzivanje u filmu, a ti kad pogledas, javi sta mislis.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

E jebote prvi put sam sad citao ovaj vash casopis i moram da kazem da je dobar. Da imam neke pare reklamirao bi se kod vas!

Pa to znači da si propustio moj opširni tekst "Najbolji RPG 2006. godine", gde sam direktno poredio Gothic 3, Neverwinter 2 i Oblivion! Brzo to ispravi tako što ćeš preuzeti taj broj iz arhive (zaboravio sam koji tačno, Bole pomozi).

Link to comment
Share on other sites

Pa to znači da si propustio moj opširni tekst "Najbolji RPG 2006. godine", gde sam direktno poredio Gothic 3, Neverwinter 2 i Oblivion! Brzo to ispravi tako što ćeš preuzeti taj broj iz arhive (zaboravio sam koji tačno, Bole pomozi).

Dobro je [:D]

Mozhe i ISK

Koliko da na naslovnoj bude moj character iz EVE-a? [8D]

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

prochitah ga konachno do kraja i sto kazhe malkovich u roundersima "aj em njot setisfjajd"

nekako obichno ima vishe stvari u "prednjem delu" koji je meni miliji, a i tamo prvo pa mushko - madden (dobra igra al simulacije sporta i ja smo malo...), VCO lep tekst, simpa

35mm kali i lex su opet on the roll, nakon proslog texta koji je delovao nekako usiljeno ovaj je baaash kako valja, + svaki prijatelj dzhejmsa nezbita je moj prijatelj =o)

sportska rubrika veoma osvezhavajuca, respekt za suzdrzhavanje od veceg pljuvanja po moki, us open poslovichan nekako, mozda sam ocekivao malo vishe osvrta/prostora za neke od mecheva...no da ne pricham opet o Moya - Kolshrajber...

orange - zabrinjavajuca kolichina ozbiljnosti posvecena albumu keli klarkson, al text je ubav, mada je intervju posle bolji =o)

speed - dovla zna shta valja, no, dal je to moj il njegov subjektivni osecaj tek mnogo vishe mi se svideo reno nego cintron, i auto i text o istom

tech - naplashili ste crnju pa nije pisao hvalospeve o iPhoneu, a ja se taman nadao drami na forumu oko toga

i na kraju fart, septembar the first je verovatno najbolji text u izdanju, a berlin putopis, iako mi se nachelno txt svidja deluje mi ko da bole "glumi" izgubljenog choveka koji se ne oseca tamo u svom elementu, a da je realno stanje stvari potpuno suprotno...

i to je to...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...