Jump to content

PLANET BIGZ


mncu

Recommended Posts

  • Replies 300
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja gotivim da vidim srebrne patike na ribi

^

Pa to se podrazumeva.

ma ja brate ne mogu, ne volim kad vidim da je riba tolko fensi pa jos mora i plasticne patike da obuva koje probadaju ochi zato sto bljeshte itd. Mislim, ocu da kazem da su meni te patike jednostavno ruzne zbog toga, mada kapiram da o ukusima ne treba raspravljati.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

ma ja brate ne mogu, ne volim kad vidim da je riba tolko fensi pa jos mora i plasticne patike da obuva koje probadaju ochi zato sto bljeshte itd. Mislim, ocu da kazem da su meni te patike jednostavno ruzne zbog toga, mada kapiram da o ukusima ne treba raspravljati.

Ja sam mislio isto, medjutim promenio sam misljenje.

Sada su mi pregotivne! :)

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

E sad, po mom misljenju, opet je jako bitno koja obuche, kad obuche neka koja drzi do sebe, samo jos pojaca njen do jaja izgled, dok kad obuche neka skrnavusha, izgleda ko da je sa najlon pijace...

Da da, bas to. Te tike onako bas fino kompletiraju citavu sliku.

E sad, te ribe su uglavnom full-fenserke (u bgd - splavarke) pa se mozda ta cinjenica nekom ne dojmi.

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Pa ja volim fensi ribe, meni nema nista sladje nego kad smuvash ribu koja drzi do sebe, koja se lepo oblaci, koja brine o sebi, a josh je sladje ako ima onu odredjenu dozu nezainteresovanosti, jebiga takav sam...

E sad, ja pravim ogromnu razliku izmedju fensi riba i sponzorusha, a koliko sam shvatio vi ovde poistovecujete ta dva pojma... To jest sponzorusa je uvek fensi riba, ali ima fensi riba koje nisu sponzoruse, ako kontate :)

Link to comment
Share on other sites

Mozhe riba da drzhi do sebe a da ne bude fancy ili sponzorusha.

"Lepo oblachi" je stvar ukusa. Mislim i ja volim roze minitj ali to nije "lepo" po nekim modnim standardima.

Opet ne mora da bude fensi da bi brinula o sebi.

Sustina je da svaka fensi riba ima dozu sponzoruse u sebi. Moze da se desi da ima lika koji nema kesha ali je to retkost i uglavnom joj znachi kad vidi da lik ima kola mozda stan skupu odetju itd itd. Jedino sto ih razlikuje od fulltime sponzorusha je shto ipak gledaju da im lik ne bude debeli gmaz.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

istina je da svaka žena voli čoveka s kolima i parama.

e sad, to što se kod nas sve izvitoperilo, pa klinke jure momke sa kolima i parama ne pitajući se odakle to sve, druga je stvar. ali je potpuno prirodno da žene jure ljude sa imovinom koju su sami zaradili, jer to znači da su sposobni i da mogu da provajduju za porodicu, jednog dana eventualno ako nešto bude.

nemojte mi reći da sam šerlok pls :)

Link to comment
Share on other sites

na ruru je neki opšteprihvaćen stav da osoba koja ima na sebi čistu odeću koja u zbiru košta više od 50eu sigurno fensi, tako da se na to definitivno ne treba previše obazirati. ono što meni smeta je što ta ekipa koja se toliko bori protiv "fenseraja" (ja ih zovem "urbani" jer mi je tako lakše) treba da bude nekakva intelektualna elita, pa opet sudi o drugim ljudima na osnovu odeće koju nose. to je poražavajuće.

mada, s druge strane, stereotipi postaju stereotipi tako što su tačni u velikoj većini slučajeva, pa onda čovek na zna šta treba da misli. neka neko pozove boleta na ovaj topik.

Link to comment
Share on other sites

mada, s druge strane, stereotipi postaju stereotipi tako što su tačni u velikoj većini slučajeva, pa onda čovek na zna šta treba da misli. neka neko pozove boleta na ovaj topik.

Nemoj boleta retji tje nam da smo glupi a ne mozhemo da ga teramo u kurac poshto je admin :\

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Uf, al jel sada znaci da ako riba nosi srebrne patike da je ona sponzorusa, pogubih se u svoj ovoj prici..? :)

Nou :)

Imash dve skole ucenja:

1.Mohijevu - gde je svaka fensi riba bar malo sponzorusha

2.Longlijevu - Gde su feenserke i sponzoruse jasno razgranicene iako neuko oko moze pomisliti da su one jedno te isto

TI IZABERI SVOJU SUDBINU!!!!

:D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...