Jump to content

PLANET BIGZ


mncu

Recommended Posts

sto se tiche stilova - NAJGORI je onaj koji nije tvoj. Fensi ljudi su meni oni koji su videli u nekom casopisu ili u izlogu ili na nekom liku na ulici i isto to obukli iako im realno stoji ko piletu sise. A druga stvar je sto vecina fensi ljudi bi radije dala na D&G (made in china) nego jela.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 300
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@gruja

otkud ti ideja da se hoperke i metale oblace po buvljaku i oblace skrndljivo? znam tonu riba koje su metalke i koje kupuju stvari iskljucivo u mis sikstiju i dzegeru... kao i tonu riba koje furaju new age fazon i tu jednostavno ne mozes kupiti neku jeftinu stvar jer se sve prodaju po skejterskim prodavnicama gde su skupe stvari...

pa jel ti citas sta sam ja napisao jebote

ja sam rekao da je glupo reci da je riba fenserka ako drzi do skupe i brendovane odece,i onda sam rekao sta cemo da radimo sa metalkama i hoperkama koje oblace brendovanu odecu i burzujke su,jel cemo i njih nazvati fenserkama?

Jebem mu mater,svet bi bio lakshi kad bi ljudi jednostavno citali sta pise

jel su ove fensi? normal_jocka_amp_me.jpg

tako je, uz malo vezbe se i pivo i cigareta mogu drzati u jednoj ruci.

ova levo je chill urbana,savrsena za nabosti(u glavu)

a i videli su je rurovci na egzilu sad u petak

@Kruko

Ta devojka desno je fenserka, mada se ovde ne vidi lepo :)

Nije bas Aki fenserka,ona je fensi urbana

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Obichno normalni ljudi ne biraju nego im se jednostavno desi ... znachi nema onoga ovaj ima kola ali ovaj ima gajbu, khm khm ko li me vishe zasluzhuje? ...

A to drzhi do sebe ima tolko nivoa da ni ne zhelim da zalazim u to.

!!!!! rekao si ga bash. Ristekpa.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Uve said it all.

Obichno normalni ljudi ne biraju nego im se jednostavno desi ... znachi nema onoga ovaj ima kola ali ovaj ima gajbu, khm khm ko li me vishe zasluzhuje? ...

A to drzhi do sebe ima tolko nivoa da ni ne zhelim da zalazim u to.

Ja sam pokusao da objasnim najbolji sto mogu, ali opet imam osecaj da si lose interpretirao moje reci...

Normalno da se ljubav desi i to niko ne planira, ali ipak se najcesce desi medju istom sortom ljudi, jel ti znas mnogo parova tipa metalac i fensi riba ili urban lik i metalka ili hoperka i fensi lik, ne, i to ne zato sto oni biraju, vec jednostavno su razliciti tip ljudi, razliciti svet...

A to da bira onog ko je zasluzuje se odnosilo takodje na upoznavanje, mozda sam se loshe izrazio, ali svakako sam hteo da kazem da jednostavno kada se upoznas sa nekim vidis da li ti lezi i sta dalje moze da bude, a takve ribe sigurno nece biti sa likom koji joj pridje mrtav pijan i pita je, "os' da se jebemo mala"...

Ti koliko sam ja svhvatio si neka alternativa, punk ili tako nesto (nemoj se uvrediti ako nisi, samo nagadjam) i sigurno da ti imash drukcije shvatanje fensi ribe od mene i to je normalno, ali opet ti kazem, za mene je fensi riba, jedna fina devojka, dok je za tebe sponzorusa sa grand parade... A ja pokusavam da ti pojasnim da to nije isto, zato sto ja mrzim sponzoruse, ali obozavam fensi ribe...

:)

Link to comment
Share on other sites

Vidim ja da se vi uopshte ne razumete :). Ali generalno imate slican ako ne i isti pogled na svet samo se radi o drugacijoj interpretaciji reci "fensi" :).

edit - a ja sam to rekao jer se slazem sa obojicom [:)].

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

fensi ribe nose utegnute helanke i provide se tange i ja ih zato volim :)

Brate nemoj sad i ti to nisu fensi ribe :), te se jebu za koru leba i idu u masinsku skolu :D

edit: To su one klinke u jessicama sto imaju 5 brojanica oko ruke i kad se shetaju gradom puste zidove na telefonu [roflmao]

Edited by Longleyy
Link to comment
Share on other sites

Riba koja radi sve sto bi ti zeleo da radi na sebi to radi iz razloga reklame.

Malo koja zena/devojka koja se bavi necime u zivotu moze da stigne/priusti sve sto bi trebalo da bi bila fensi po tvojim nekim kriterijumima.

Zato sam rekao da drzanje do sebe ima previse nivoa za neku smislenu diskusiju.

Realno nase fensi ribe pokusavaju da drzhe do sebe kao sto filmske zvezde to rade, a ovima je izgled posao.

Ima i izuzetaka ali vecina tih izuzetaka su ribe kojima su matorci puni pa imaju previse slobodnog vremena na rukama. Ovih drugih izuzetaka ima jako malo i teshko se nalaze.

Sad tjes ti da mi kazes da se lozis na te koje se teshko nalaze? Mkay al ja sam lepo rekao da postoje i nivoi i da ti ne mozes da znas, pogotovo ako imas para vishe nego neki prosek za recimo njenu sredinu, zasto je ona sa tobom.

Pritom nisam primetio da si neshto sretjno zaljubljen ili u vezi, a ni da si ih imao takvih kilo pa da mozes da pricas na uzorku vetj pricash o shta bi bilo kad bi ja zamislio tako jedan fantastican svet.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Ne loze me takve ribe, ocigledno si glupa kad nisi shvatila iz moje price na kakve devojke mislim, a ako po tvom misljenju neko drzi do sebe ko ima brdo sljasteceg nakita i playboy priveske, onda to govori o tvom ukusu...

Uostalom, sta tebe boli kurac kakve se meni devojke svidjaju...

I pesmo za mene to nisu fenserke, vec skrnavushe, to sto vi ovde imate svako drukcije vidjenje fenserki i to svako ih samo skrnavi, to je vash problem...

Za mene fensi devojka je ona koja:

1.Drzi do sebe (u svakom pogledu, oblacenje, ljubav, izlasci...)

2.Zna da se ponasa u drustvu

3.Zenstvena je (znaci da ima takvu mimiku, govor tela, da ne uzme u izlasu pivo u jednoj ruci, cigaru u drugoj)

4.Lepo se oblaci (najvaznije da nema skejterske patike, ovo ostalo je subjektivno)

5.Nije laka (el treba ojasnjavati- znaci nece biti sa svakim likom koji pridje, vec bira i bude sa onim koji je zasluzuje)

6.Ponosno se drzi

Dakle, kao sto vidite, moje vidjenje fensi ribe se dosta kosi sa vidjenjem ostatka ljudi....

@Longli

Chemu vredjanje? Al dobro...

Treba da imas inteligenciju pregazene ovce da bi shvatio da je ovo "mislim, drze do sebe" u mom postu bilo ironicno. Zar se ne radi test inteligencije kad se upisuje osnovna skola? Ili si se upisao preko veze? Trebalo bi da se napravi test inteligencije pre registrovanja na forum, cisto da budemo postedjeni nerviranja...

Sta to znaci "Drzi do sebe u pogledu ljubavi?"

"Lepo se oblaci" Ti si neko ko ima cast da odredjuje sta je lepo a sta ne? I ovo za skejterke cu reci samo LOL...

"Ponosno se drzi?" aj mi razjasni i ovo pls

I ovo mi zvuci kao tipicna izjava jednog shabana koji ce uraditi shabanku jer 90% ljudi iz njegove okoline ima istu, obuti srebrne patike iz istog razloga etc (mrzi me vise da kucam) i koji ce satima, danima, godinama da radi na svom izgledu umesto da bar desetinu tog vremena iskoristi da poradi na svojoj inteligenciji, da stekne svoje misljenje a ne ono koje mu se servira, da prosiri svoje vidike, ili ako to vec ne moze da koriguje, da se potrudi da ne daje izjave tipa "lozim se na fensi ribe, sta cu jebi ga kad volim ribe koje drze do sebe" , koja je na nivou inteligencije desetogodisnjaka ciji su roditelji tipa ceca....

Link to comment
Share on other sites

@Longli

Chemu vredjanje? Al dobro...

Treba da imas inteligenciju pregazene ovce da bi shvatio da je ovo "mislim, drze do sebe" u mom postu bilo ironicno. Zar se ne radi test inteligencije kad se upisuje osnovna skola? Ili si se upisao preko veze? Trebalo bi da se napravi test inteligencije pre registrovanja na forum, cisto da budemo postedjeni nerviranja...

Sta to znaci "Drzi do sebe u pogledu ljubavi?"

"Lepo se oblaci" Ti si neko ko ima cast da odredjuje sta je lepo a sta ne? I ovo za skejterke cu reci samo LOL...

"Ponosno se drzi?" aj mi razjasni i ovo pls

I ovo mi zvuci kao tipicna izjava jednog shabana koji ce uraditi shabanku jer 90% ljudi iz njegove okoline ima istu, obuti srebrne patike iz istog razloga etc (mrzi me vise da kucam) i koji ce satima, danima, godinama da radi na svom izgledu umesto da bar desetinu tog vremena iskoristi da poradi na svojoj inteligenciji, da stekne svoje misljenje a ne ono koje mu se servira, da prosiri svoje vidike, ili ako to vec ne moze da koriguje, da se potrudi da ne daje izjave tipa "lozim se na fensi ribe, sta cu jebi ga kad volim ribe koje drze do sebe" , koja je na nivou inteligencije desetogodisnjaka ciji su roditelji tipa ceca....

Vidi, kao prvo o tebi i tvojoj inteligenciji dovoljno govori to sto mi vredjas roditelje a ni znas ni njih ni mene, iako sam trenutno jako ljut, necu se "uzdizati" na tvoj nivo inteligencije i vredjati ti majku i oca... Ja jesam rekao da si glupa i to sam pomislio kada si u proslom postu onako banalizovala stvari, a iz tvojih stavova se vidi da ne poznajesh takve ljude...

Kao drugo sto govori o tvojoj "uzvisenoj inteligenciji" je to sto sudis o ljudima na osnovu toga kako se oblace i likovi u srebrnim patikama su shabani, nisi nikad pomislila da se to nekome svidja? Ili imash etiketu za svakoga po tome kako se oblaci?

Dalje:

"Drzi do sebe u pogledu ljubavi?"

Jednostavno, nece biti sa nekim seljak, prostakom, shabanom...

"Lepo se oblaci"

Ovde opet dolazi do izrazaja tvoja pamet, kada nisi mogla da shvatis da govorim o subjektivnom ukusu kako devojka treba da se obuce. Sigurno da i ti imash neki svoj kriterijum kako neko izgleda kada je lepo obucen ili ti svako izgleda lepo obucen? Ili ti je skroz opusteno ako ti se decko ne tusira i hodan iscepan i smrdljiv, posto to nije vazno?

"Ponosno se drzi?"

Objasnio sam par postova iznad...

ovo mi zvuci kao tipicna izjava jednog shabana koji ce uraditi shabanku jer 90% ljudi iz njegove okoline ima istu, obuti srebrne patike iz istog razloga etc (mrzi me vise da kucam) i koji ce satima, danima, godinama da radi na svom izgledu umesto da bar desetinu tog vremena iskoristi da poradi na svojoj inteligenciji, da stekne svoje misljenje a ne ono koje mu se servira, da prosiri svoje vidike, ili ako to vec ne moze da koriguje, da se potrudi da ne daje izjave tipa "lozim se na fensi ribe, sta cu jebi ga kad volim ribe koje drze do sebe" , koja je na nivou inteligencije desetogodisnjaka ciji su roditelji tipa ceca....

Ovo je [roflmao] , jel ti omiljena knjiga Digitalna tvrdjava [roflmao]

Devojko, shvatas li ti da si ti druga strana istog papira, mislim nesto serendash o izgledu a na avataru je tvoj go stomak [roflmao] , ja bar priznajem da volim lepo da se obucem i da lepo izgledam, jel sam zato manje inteligentan?? ili ako nabavim ribu skejterku i pocnem da idem na haus zurke, ocu biti pametniji? Posto vidim da tebi dobro ide [roflmao]

Ajde sada molim te, lepo i smisleno odgovori, posto sam vec sesti put objasnio jedne te iste pojmove, ali ocigledno nisam na tvom nivou pa ne mozes da shvatis o cemu pricam [roflmao]

I probaj malo da razmisljas izvan kutije i ignorisi misljenja ostalih koja su ti ocigledno nametnuta (a da izvini, ti su urbana i pametna i sama sve zakljucujes) i shvatices da nije sve tako crno i belo kao sto ti predstavljas i da pametnog coveka nece sputavati sredina i tudja misljenja, da nema nista lose u tome sto se neko drukcije oblaci od tebe, sto ima drugacije stavove, sto vrednuje druge stvari...

Mislim, prosto ne mogu da prestanem da se odushevljavam tim tvojim sto si se postavila "ja sam mnogo pametna" i sad ti meni nesto objasnjavas o zivotu i shabanisanju kada je tvoj ceo zivot do sada formiran od strane razlicitih uticaja, samo morash to da priznas sebi pa ces onda mozi da se raspravljas sa nekim o ovakvim stvarima.

Jos mi samo nesto reci, da si se rodila u recimo Novom selu (to je kod loznice) i da si tamo od malena, znaci isla u skolu i sve, da li bi igrala kolo na svadbama, slusala izvornu narodnu muziku i pomagala mami oko kucnih poslova i cekala da se dobro udash, ili bi bila ista ovakva, posto po tvojoj prici, ti si razmotrila sve opcije i izabrala tebi najbolju, posto takodje po tvojoj prici drustvo nije uticalo na tebe? Molim te, dobro razmisli i odgovori na ovo...

evo sad kad sam malo iskulirao, recicu ti izvini sto sam rekao da si glupa, rekao sam jer me je iznerviralo tvoje etiketiranje mene a ni ne znash me, ali me i dalje zanima sve ovo sto sam ti napisao, molim te, ovaj put opravdaj svoje visoko misljenje o sebi.

Edited by Longleyy
Link to comment
Share on other sites

Riba koja radi sve sto bi ti zeleo da radi na sebi to radi iz razloga reklame.

Malo koja zena/devojka koja se bavi necime u zivotu moze da stigne/priusti sve sto bi trebalo da bi bila fensi po tvojim nekim kriterijumima.

Zato sam rekao da drzanje do sebe ima previse nivoa za neku smislenu diskusiju.

Realno nase fensi ribe pokusavaju da drzhe do sebe kao sto filmske zvezde to rade, a ovima je izgled posao.

Ima i izuzetaka ali vecina tih izuzetaka su ribe kojima su matorci puni pa imaju previse slobodnog vremena na rukama. Ovih drugih izuzetaka ima jako malo i teshko se nalaze.

Sad tjes ti da mi kazes da se lozis na te koje se teshko nalaze? Mkay al ja sam lepo rekao da postoje i nivoi i da ti ne mozes da znas, pogotovo ako imas para vishe nego neki prosek za recimo njenu sredinu, zasto je ona sa tobom.

lol, nisam ovo video...

Ok, jedino sto cu ti reci je da postujem tvoje misljenje...

Pritom nisam primetio da si neshto sretjno zaljubljen ili u vezi, a ni da si ih imao takvih kilo pa da mozes da pricas na uzorku vetj pricash o shta bi bilo kad bi ja zamislio tako jedan fantastican svet.

Pa zar stvarno mislis da je forum na kome ne znam nikoga uzivo pravo mesto za pricanje svojih ljubavnih avantura i veza, i realno koga bi od vas boleo kurac, evo daki me zna kolko tolko pa nek ti on kaze.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam inace samo u prolazu...

Treba da imas inteligenciju pregazene ovce da bi shvatio da je ovo "mislim, drze do sebe" u mom postu bilo ironicno.

@ longli - lepo je kad covek vidi da je neko nekome spreman da se izvini, i to me je prilicno pozitivno iznenadilo, i kada bi svi diskutovali na tom nivou ovaj forum bi vatrene diskusije po topicima zavrsavao mnogo ranije, siguran sam :) tako da hvala ti na tome! :)

Link to comment
Share on other sites

Vidi, kao prvo o tebi i tvojoj inteligenciji dovoljno govori to sto mi vredjas roditelje a ni znas ni njih ni mene, iako sam trenutno jako ljut, necu se "uzdizati" na tvoj nivo inteligencije i vredjati ti majku i oca... Ja jesam rekao da si glupa i to sam pomislio kada si u proslom postu onako banalizovala stvari, a iz tvojih stavova se vidi da ne poznajesh takve ljude...

Kao drugo sto govori o tvojoj "uzvisenoj inteligenciji" je to sto sudis o ljudima na osnovu toga kako se oblace i likovi u srebrnim patikama su shabani, nisi nikad pomislila da se to nekome svidja? Ili imash etiketu za svakoga po tome kako se oblaci?

Dalje:

Jednostavno, nece biti sa nekim seljak, prostakom, shabanom...

Ovde opet dolazi do izrazaja tvoja pamet, kada nisi mogla da shvatis da govorim o subjektivnom ukusu kako devojka treba da se obuce. Sigurno da i ti imash neki svoj kriterijum kako neko izgleda kada je lepo obucen ili ti svako izgleda lepo obucen? Ili ti je skroz opusteno ako ti se decko ne tusira i hodan iscepan i smrdljiv, posto to nije vazno?

Objasnio sam par postova iznad...

Ovo je [roflmao] , jel ti omiljena knjiga Digitalna tvrdjava [roflmao]

Devojko, shvatas li ti da si ti druga strana istog papira, mislim nesto serendash o izgledu a na avataru je tvoj go stomak [roflmao] , ja bar priznajem da volim lepo da se obucem i da lepo izgledam, jel sam zato manje inteligentan?? ili ako nabavim ribu skejterku i pocnem da idem na haus zurke, ocu biti pametniji? Posto vidim da tebi dobro ide [roflmao]

Ajde sada molim te, lepo i smisleno odgovori, posto sam vec sesti put objasnio jedne te iste pojmove, ali ocigledno nisam na tvom nivou pa ne mozes da shvatis o cemu pricam [roflmao]

I probaj malo da razmisljas izvan kutije i ignorisi misljenja ostalih koja su ti ocigledno nametnuta (a da izvini, ti su urbana i pametna i sama sve zakljucujes) i shvatices da nije sve tako crno i belo kao sto ti predstavljas i da pametnog coveka nece sputavati sredina i tudja misljenja, da nema nista lose u tome sto se neko drukcije oblaci od tebe, sto ima drugacije stavove, sto vrednuje druge stvari...

Mislim, prosto ne mogu da prestanem da se odushevljavam tim tvojim sto si se postavila "ja sam mnogo pametna" i sad ti meni nesto objasnjavas o zivotu i shabanisanju kada je tvoj ceo zivot do sada formiran od strane razlicitih uticaja, samo morash to da priznas sebi pa ces onda mozi da se raspravljas sa nekim o ovakvim stvarima.

Jos mi samo nesto reci, da si se rodila u recimo Novom selu (to je kod loznice) i da si tamo od malena, znaci isla u skolu i sve, da li bi igrala kolo na svadbama, slusala izvornu narodnu muziku i pomagala mami oko kucnih poslova i cekala da se dobro udash, ili bi bila ista ovakva, posto po tvojoj prici, ti si razmotrila sve opcije i izabrala tebi najbolju, posto takodje po tvojoj prici drustvo nije uticalo na tebe? Molim te, dobro razmisli i odgovori na ovo...

evo sad kad sam malo iskulirao, recicu ti izvini sto sam rekao da si glupa, rekao sam jer me je iznerviralo tvoje etiketiranje mene a ni ne znash me, ali me i dalje zanima sve ovo sto sam ti napisao, molim te, ovaj put opravdaj svoje visoko misljenje o sebi.

a gde sam ti tacno uvredila roditelje? Rekla sam da me podseca na desetogodisnjeg klinca ciji su roditelji ceca i ne znam vec ko... Ako si ti desetogodisnji klinac cija je mama ceca, onda jbg izvini, stvarno mi je zao. I izvini se mama-ceci u moje ime :|

a inace, pocela sam da vredjam tek posto si ti mene. Znaci, prvi post mi je bio skroz fin i tu sam napisala nesto sto bi i debil shvatio da je ironija i pitala te jel su to te ribe na sta si ti poceo da vredjas...

A i shvatam ja na sta ti pokusavas da kazes ali mi je ono "Lozim se na ribe u srebrnim patikama jer im je stalo do sebe i jer drze do sebe" tako jebeni LOL da jednostavno moram da te prckam...

I molim te reci mi kako si zakljucio da ja idem na haus. Zivo me interesuje :D i da sam urbana?

Mrzi me sad da citam sve sto si pisao, verovatno nesto iz prethodnih tvojih postova samo u duzem obliku...

Ako bas zelis da ti odgovorim na nesto onda cu ti ostaviti moj br pa pitaj sta te zanima.

Ne zajebavam ja tebe sto se lozis na fensi ribe nego te zajebavam zbog nacina na koji si to izneo ...

whatever

Ah da i jedno pitanje za Dakicu... Sta je bilo sa onim sto si trazio mohijevu adresu sa namerom da dodjes da ga bijes ili sta vec?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...