Jump to content

Online liga i lan finale....


Kojot

Recommended Posts

.

Mislim, ako ni jedna igraonica nece da organizuje tako neshto - ZARADI PARE, pokrene jebenu beogradsku dota scenu, reklamira se, itd... nema frke...

(mogu bez problema da ti izvedem svu matematiku kako bi se to isplatilo vlasniku igraonice, igracima i svima, al posto si ti najpametniji onda necu...)

Zapravo, nijednoj igraonici ne treba vise reklama od liga i imbzora, svi smo se ispekli na tom rostilju.

I zasto ce vam sad igraonice kad svi imate net kuci?

Evo kod mene bi mogli da pravite, i da igrate za dz, i sve, ali znam da cu jedino dobiti prljav wc, prljavo ispred, gomilu limenki po podu i da ce neko reci da je nesto namesteno i da je kod njih u trtilovu bolje i bolje rade desni klikovi na dzojstiku

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 106
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja,takodje mislim da liga na nivou Beograda nema nikakve sanse. Cinjenica je da ljudi prave ekipe samo da bi ucestvovali na WCG-u i cinjenica je da ih boli uvo da dolaze na lan turnire. Beograd ima najvise 5 ekipa koje bi se prijavile da igraju,jel se nadaju uspehu,sve ostale kapiram da boli uvo da daju kesh i da puknu u prvom kolu.

Sto se mene tice:

-Idealno je da se napravi ova Balkanska liga preko GGC-a i mislim da bi jedino tu sponzori videli neki interes. Ako uspete u ovome zagarantovano je da sve strane budu zadovoljne/promovisane. Sto se tice cheata,on se vrlo lako resava sa TPR-om ,a i ne verujem da bi se neko cimao da koristi maphack/customkick ( i doveo sebe u mogucnost da bude napljuvan i tagiran zauvek ),jel ne verujem da u ozb. partijama cheat pomaze.

Znaci : potpuno se slazem i navijam za ovu dota ligu na Balkanskom nivou,zato sto bi prisustvo vise zamalja ucesnica donelo odredjenu ozbiljnost timova ( sa eliminacijom potencijalnih debila ) i verovatno ozivelo scenu kod nas.

-liga na nivou Srbije jeste moguca al uz veliko cimanje organizatora ( sto ne verujem da se isplati )

-liga na nivou Beograda je utopija.

Link to comment
Share on other sites

f4ts0,

Kolko ja kapiram, ti si vlasnik Deusa, a ono shto ja mislim je da se napravi profi organizacija, da se placa igranje (po satu, kao normalni korisnici igraonice), tako da nishta negubish ni ti ni oni, cime bi privukao gomilu ekipa, koje su spremne da plate igranje, al ne i uceshce na turniru, gde neigraju posle prvog kola, i imaju da se smaraju 2 cela dana (kolko uobicajeno traje turnir - ovde bi igrali 2 sata u proseku, i posle otisli kuci - znachi, u ovoj ideji nema guzve, koja ti usere WC, usere hodnik, itd...)

Znaci, ono po cemu se ova moja ideja razlikuje od drugih ideja je da u njoj ljudi dodju na dotu - kao shto bi inache negde dosli, odigraju dve profi partije dote (koje su zanimljivije 10puta od neke inhouse ili public dote), plate to kao sto inace placaju igranje kad igraju dotu, i odu kuci... (prijave momku sto radi da su igrali, gde da nadje replay da ga uploaduje, i koji je rezultat, i on sve to zapishe, ili prosto prosledi replay nekom liga adminu, koji ga parsuje i upise rezultat na sajt...

Prosto, jednostavno i vrlo verovatno bi poguralo dota scenu u Beogradu...

(sve to moze lako da se izvede, i da budete zadovoljni i ti i ljudi koji igraju...)

Prednosti:

Likovi igraju zanimljive partije, koje placaju, cije replaye posle mogu od kuce da pogledaju, postoje pravila, postoji organizacija, itd...

(Jbg... tu se i ti malo namuchish, al zar se nisi do sada muchio milion puta...)

*********************************************************************

I zasto ce vam sad igraonice kad svi imate net kuci?

1)Jbg... neki ljudi (poput mene), vise vole lan igru...

2)Postoji mnoooogo veca mogucnost varanja preko neta, nego u ozbiljnom internet kafeu koji bi garantovao da nema varanja...

3)Svi imamo jednake uslove u net caffeu...

Slican delay - nema ga,

Nema spajkova - koji se lako deshavaju u nashim internet uslovima i lan programima poput GGC, Hamatch, LC...

4)Itd...

*********************************************************************

HellioN-e,

Liga na nivou Beograda nemora da bude utopija... Samo pogledaj shta sam napisao "f4ts0-i"...

Cheatovi su uvek moguci, i skoro nedokazivi, a to je najveci problem ovog usranog WAR3 engina koji svi toliko volimo zbog dote :D

(Mislim, nemora neko da koristi custom kick programe da bi te izbacio... on to lako moze da postigne uz pomoc: Firewalla, Routera, itd... I takodje, moli se da TeG nedodje :))

Edited by Dotar
Link to comment
Share on other sites

f4ts0,

Kolko ja kapiram, ti si vlasnik Deusa, a ono shto ja mislim je da se napravi profi organizacija, da se placa igranje (po satu, kao normalni korisnici igraonice), tako da nishta negubish ni ti ni oni, cime bi privukao gomilu ekipa, koje su spremne da plate igranje, al ne i uceshce na turniru, gde neigraju posle prvog kola, i imaju da se smaraju 2 cela dana (kolko uobicajeno traje turnir - ovde bi igrali 2 sata u proseku, i posle otisli kuci - znachi, u ovoj ideji nema guzve, koja ti usere WC, usere hodnik, itd...)

Znaci, ono po cemu se ova moja ideja razlikuje od drugih ideja je da u njoj ljudi dodju na dotu - kao shto bi inache negde dosli, odigraju dve profi partije dote (koje su zanimljivije 10puta od neke inhouse ili public dote), plate to kao sto inace placaju igranje kad igraju dotu, i odu kuci... (prijave momku sto radi da su igrali, gde da nadje replay da ga uploaduje, i koji je rezultat, i on sve to zapishe, ili prosto prosledi replay nekom liga adminu, koji ga parsuje i upise rezultat na sajt...

Prosto, jednostavno i vrlo verovatno bi poguralo dota scenu u Beogradu...

(sve to moze lako da se izvede, i da budete zadovoljni i ti i ljudi koji igraju...)

Prednosti:

Likovi igraju zanimljive partije, koje placaju, cije replaye posle mogu od kuce da pogledaju, postoje pravila, postoji organizacija, itd...

(Jbg... tu se i ti malo namuchish, al zar se nisi do sada muchio milion puta...)

*********************************************************************

1)Jbg... neki ljudi (poput mene), vise vole lan igru...

2)Postoji mnoooogo veca mogucnost varanja preko neta, nego u ozbiljnom internet kafeu koji bi garantovao da nema varanja...

3)Svi imamo jednake uslove u net caffeu...

Slican delay - nema ga,

Nema spajkova - koji se lako deshavaju u nashim internet uslovima i lan programima poput GGC, Hamatch, LC...

4)Itd...

*********************************************************************

HellioN-e,

Liga na nivou Beograda nemora da bude utopija... Samo pogledaj shta sam napisao "f4ts0-i"...

Cheatovi su uvek moguci, i skoro nedokazivi, a to je najveci problem ovog usranog WAR3 engina koji svi toliko volimo zbog dote :D

(Mislim, nemora neko da koristi custom kick programe da bi te izbacio... on to lako moze da postigne uz pomoc: Firewalla, Routera, itd... I takodje, moli se da TeG nedodje :))

brate mogu samo da kazhem da se vidi da nikad nisi probao da uradish/napravish neshto ozbiljnije u vezi igrica...a mozhda i uopshte... peace

Link to comment
Share on other sites

Rambe brate,

Znam ja sasvim dovoljno...

Niko nece da se cima posto svi oce da igraju dotu, i da zarade pare, i da zive u kraljevstvu bajki, i da ih voli Jessica Alba (napisao sam ovako da bi bilo pristojno), itd...

To mi je sve vrlo jasno...

Necu sad da ulazim u raspravu sa tobom zasto mislim da bi to funkcionisalo, pogotovu zato shto mislim da ti nisi iz Beograda, pa to ni nemozes da razumesh, samo mogu da ti kazem da u Beogradu ima mnoogo ekipa, koje bi verovatno igrale neku lokalnu ligu, a da bi liga mogla da se pokrene, u pocetku bi joj trebalo samo 8 ozbiljnih ekipa ili tako neshto...

(sto bi u BG-u moglo lako da se nadje...)

Link to comment
Share on other sites

kojot je ponudio pomoc ostalo je samo jos bot da se postavi i polepe plakati po igraonicama i to je to

sad cemo videti kako bude isao pocetak uglavnom od toga sve zavisi

a te fore da u srbiji bi igrali samo za nagradu, ja neznam ni jednu osobu koja igra tako a znam jako puno domacih igraca...

cilj lige je kontinualan rast skilla svih igraca , a kasnije bih sve to razvilo u malo ozbiljnije , ali otom potom....

gl hf

don`t eat yellow snow !!!!!

play hard go tard

if noob would airplane bnet will be airport

Link to comment
Share on other sites

a te fore da u srbiji bi igrali samo za nagradu, ja neznam ni jednu osobu koja igra tako a znam jako puno domacih igraca...

cilj lige je kontinualan rast skilla svih igraca , a kasnije bih sve to razvilo u malo ozbiljnije , ali otom potom....

gl hf

Slazem se sa tobom u svemu, jer ima ljudi koji igraju dota-league, pick ligu, iako znaju da tu nema ama bash nista od nagrada, i ama bash nikakve sanse da ikad dobijesh jednu...

A ti likovi koji igraju dotu samo zbog para, oni ionako nikom netrebaju, jer em neznaju da igraju, em se stalno nesto zale...

BTW, Jel vi pravite neshto kao inhouse ligu (dce, ihcs, itd...), ili ligu slicnu dota-ligi?

Link to comment
Share on other sites

Au.. Znaci oces li prestati da lupas gluposti?

Dosla su ti 3 lika i rekla ti "OD BEOGRADSKE LIGE NEMA NISTA" jednostavno nema dovoljno igraca..

A ti likovi koji igraju dotu samo zbog para, oni ionako nikom netrebaju, jer em neznaju da igraju, em se stalno nesto zale...

Da.. Uglavnom likovi koji igraju radi para, ne znaju da igraju..

@zec

Pazi, nadam se da ne pravis ligu tipa balkan ligu, vec kanal poput IHCS/DCE-a.

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

@ Mare,

Citat: "Au.. Znaci oces li prestati da lupas gluposti"

Prestani da budes bezobrazan...

I da mi nisi napisao ovo gore navedeno, sasvim bi razumeo sta oces da kazes,

(mislim ono kao, bezobrazluk nije vrlina...)

*********************************************************************

BTW, razumeo sam te kad si rekao da od Beogradske lige nema nista, I prvi put, a sa tobom se neslazem zbog toga sto:

U svakoj igraonici u beogradu, imas bar 1-2 a negde cak i vise ekipa koje bi lako mogle da se okupe da igraju ligu...

Sacu poceti da ti nabrajam kolko ekipa po igraonicama ima koje su koliko toliko oziljne, a sobzirom da cu ti navesti samo igraonice za koje ja znam sigurno, cak i da samo 50% ozbiljnih ekipa dodje, imao bi bar 8, sto je dovoljno za neku prvu sezonu Beogradske lige...

1)KGB - Bar 2 ekipe koje bi mogle da se prijave...

2)Mojo - Imaju bar 3 ekipe, koje bi mogle da se sastave bez problema, jer cesto igraju zajedno...

3)Vuk - Kolko znam, ima samo 1 ekipa (mozda i vise, nisam 100% siguran...)

4)ATG - Ima jedno 3 ekipe, od kojih je jedna SEIN...

Kao sto vidis, samo jebeni metro ima 8-9 ekipa (kolko tolko dobrih i ozbiljnih) koje bi mogle da se sastave bez ikakvog problema, od kojih bi verovatno 4-5 bilo spremno da igra od prve sezone...

Tu dodaj jos neku ekipu Deusa, jos po neku ekipu foruma i jos po neku sa strane, i magicno 8 se pojavilo bez ikakvog problema...

Kasnije, za druge sezone lige prijavilo bi se jos ekipa bez ikakvog problema...

(Mislim na onaj turnir u onoj kolibi, pojavilo nas se 5 ekipa, a taj turnir em nije bio dovoljno promovisan - jbg, samo post na klanruru ipak nije dovoljan, em je u onoj kolibi bilo toliko ladno, da prvu partiju nisam mogao da drzim misa u ruci...)

Aj poz, i biraj malo reci koje koristis...

Edited by Dotar
Link to comment
Share on other sites

Sve sto ima veze sa napredkom nase jebene nazivi dota scene podrzavam svaki projekat znaci sve

ekipa vF iako vec duze vreme neigra aktivno dotu Dolazi na svaki moguci tur da bi podrzala organizaciju

mi se selimo sad svi za bg tako da cemo mozda moci da iskopamo 5 coveka koji bi mozda i mogli da igramo nesto ozbiljnije ...

poz i gl sa tu ligu

Edited by aLi[c]E

vfdsdas0gs.png

dotica1tj.png

Link to comment
Share on other sites

4)ATG - Ima jedno 3 ekipe, od kojih je jedna SEIN...

Ovo nije istina.

Beogradska liga bi bila krs, pre sam za ponovno organizovanje "dota night" recimo svake subote ili nesto slicno, pa kidanje celu noc.

kGR: nemam pare

DU[OVER&astronOUT]: btw

DU[OVER&astronOUT]: sanjao sam urosha

Link to comment
Share on other sites

dotare mnogo si uporan sa tom bgd ligom :P , pritom volish i da pricash nebuloze ... " 8-9 ekipa iz metroa" u vuk-u nemash nijednu , u mojou imash 5 ljudi koji igraju dotu i koje bash boli k.... da se cimaju oko liga ili bilo cega slichnog.

tako da batice plz prestani da spamujes sa BGD LIGOM

Link to comment
Share on other sites

Batalite to prepucavanje i price koje imaju minimalne sanse da uspeju nego ako ima tih "OZBILJNIH"ekipa neka pocnu da se prijavljuju za tur U KG-u 6tog imate topic koji sam otvorio a ne samo da kukate kako nema turova i ostalih sranja nego ako imate nesto da kazete dodjite na tur pa pokazite sta znate i da demantujem glasine da ekipa SEIN igra u ATG-u i da dota novinari kao ovaj random leek Dotar prvo se raspita gde ko igra pa onda neka pise neka sranja a ne samo da skuplja postove [}:)] [}:)]

k327uxde8.gif
Link to comment
Share on other sites

Problem je sto su dane (orga nase repke) i on vec zapoceli taj "projekat" i nabavili sponzore i sve.. Najveci bi bio problem to sto bi eventualno pod vasom organizacijom balkan liga propala (dakle to ja samo pretpostavljam - jer cim zec organizuje nesto to pishi propalo [:D]) i da bi sponzori koji su bili iza daneta i mareta odustali od sponzorstva lige..

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

I balkan ligu i kanal poput ihcs/dce, nadam se da nemash nishta protiv?

Lepo ti je Mare rekao, imam protiv bas iz razloga iz kojeg je on rekao, znaci vec smo poceli taj projekat pre izvesnog vremena, i zamolio bi vas da se ne mesate u to, i oterate nam sponzore...

kGR: nemam pare

DU[OVER&astronOUT]: btw

DU[OVER&astronOUT]: sanjao sam urosha

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...