Jump to content

Online liga i lan finale....


Kojot

Recommended Posts

@ Mare.BG,

A Karabatkova ekipa?

Znam takodje da sam nekoliko puta igrao neki fw 5v5 sa bar josh jednom ekipom iz ATG-a...

Jedino josh, ako vi neigrate u ATG-u, al kolko sam svatio, igrate tamo, bar ponekad...

(jbg.. ako sam pogresio, moguce je.. al iz KGB-a ste igrali nekoliko partija u kompletnom sastavu...)

@ Bambale,

Imaju dule sava, blod, itd... Na njih si mislio.. oni su 1 ekipa...

(A taj isti Dule i Sava su se prosetali do bar jednog turnira (citaj: ledena koliba...)

Imaju oni likovi sa ETF-a, koji cesto igraju zajedno, i isli su na neke turnire, raspitivali se oko liga, itd...

Imas bar jos nekih 5 likova koji dolaze tamo, a nisu Dule, blod, i sava, i igraju neke CW - video sam ih vise puta...

I sa onom ekipicom iz vuka sam igrao nekoliko puta...

Jbg - neznash...

@ Coffin,

Turniri su jedno... Tu treba da dodjes i da izgubis ceo jebeni dan... To nisu mnogi ljudi spremni da urade...

Da, da... ti bi rekao da to nisu ozbiljni timovi, al iskreno ih boli kurac da dodju negde i izgube ceo dan, zato sto dota koju odigras posle 6 sati cekanja je uvek mnoooogo losija od dote koju odigras kad si odmoran... (kad igras ligu, igras 2 partje za redom - znaci odmoran si...)

Takodje, tu uvek mora da se jede, pije, kenja, itd, tako da to sve to em pravi guzvu, em se do jaja napatish, em te josh cela ta avantura kosta 1000+ kinti po osobi, a oni koji ispadu u prvom kolu, mogu samo da kazu da vise na turnir nece da dodju...

Ja se stvarno divim likovima van BG-a koji dodju u Beograd da igraju turnir... Za njih je to bar 2000 kinti po osobi, + smor x5 od onog koji imaju Beogradjani...

@ Ticke[P]a,

Ok, demantujes... Moguce da sam pogresio...

(Mada je CEO SEIN nekoliko puta igrao iz KGB-a, tako da nije sija nego vrat...)

A znam da su neke partije igrali iz ATG-a, al nema veze...

Sta dobijam sa budzenjem broja postova? Prosvetli me... Znam, nagrada je: 999999999$...

@ Goga[TT],

Ako pravis Balkansku dota ligu, ti pravis direktnu konkurenciju Maretu.BG i obrnuto...

To nije dobro ni po koga od vas... (vec imate dovoljno konkurencije svejedno)

Ono sto bi bilo fer i pametno, je da ekipa sa boljm progresom, ukljuci u svoj projekat ekipu sa losijim progresom, i napravite jednu svetsku stvar... (ono kao - zajedno ste i lepshi i jachi :D )

********************************************************************

E sada, da zavrshim:

Moguce je, da su neke od tih ekipa 5 random ljudi, al posto sam sa mnogima od njih igrao po vise puta zajedno, gde su oni bili u manje vise istom sastavu, verujem da bi oni lako mogli da se okupe, al ne za turnir, nego za ligu...

Ponavljam, turnir smara... ako imas 5 ekipa to moze da potraje 10 sati... to je jebena dota, i ona se kao turnirska disciplina NE ISPLATI!!! (mislim, turnir koji bi se igrao jedan mec dnevno, bi mogao da se igra, al to je onda slicnije ligi nego turniru...)

Ali nije ni vazno, jer ja sam samo hteo da predlozim, i eventualno pomognem oko organizacije (istina, nebi se bas mnogo pretrgo), i da pokrenemo nesto sto bi moglo da uspe, uz malo dobre volje...

Al ovo je Srbija, i izgleda da ovde nema mnogo dobre volje, al zato ljudi koji su najpametniji ima i suvise...

(BTW, sto citate nesto ako vas smara? Ja sam pisao samo u jednom threadu... Ima ih josh mnogo ovde na klanruru...)

Poz & out

P.S. Odsad cu odgovarati samo na licne prozivke... vishe nepominjem ligu...

Edited by Dotar
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 106
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ponavljam, turnir smara... ako imas 5 ekipa to moze da potraje 10 sati... to je jebena dota, i ona se kao turnirska disciplina NE ISPLATI!!!

Ovo sto si izjavio je totalna glupost.Sta bi bilo da imas 100 kompjutera?Pauze bi bile tolike dok sacekas protivnika da zavrsi partiju sto je u vecini slucajeva max pola sata,razmisli malo.Izmedju ostalog , evo nek ti kazu ljudi koliko su cekali u Krusevcu , bilo je 8 ekipa i 40 kompjutera.

DAMKE: teli smo malo basket al nemamo loptu

Link to comment
Share on other sites

Ovo sto si izjavio je totalna glupost.Sta bi bilo da imas 100 kompjutera?Pauze bi bile tolike dok sacekas protivnika da zavrsi partiju sto je u vecini slucajeva max pola sata,razmisli malo.Izmedju ostalog , evo nek ti kazu ljudi koliko su cekali u Krusevcu , bilo je 8 ekipa i 40 kompjutera.

Brate... ako se BASH dobro organizuje to je mozda moguce, a onda nije isplativo za vlasnika igraonice...

(Tj, on sve lomi preko svojih ledja - gubi pazar za ceo dan zatvoren, pati se oko organizacija i nagrada, - bukvalno sve on plati, i josh dobije "usran WC i hodnik" kao shto je rekao Fats0)

I opet, tamo izgubish ceo dan (finalista mora da izgubi bar 8 sati...), a za to vreme morash da jedesh, seresh, itd...

(opet ode 1000+ kinti po coveku...)

Jbg - desi se po neki dobar chovek koji sve to i plati i uradi, al to nemoze da traje, i pre ili kasnije to prestane da radi, ili organizuje to toliko retko (jednom u 7,8,9 meseci ili vise), da to nije dovoljno da pokrene scenu bilo gde...

Jednostavno, od turnira slabe vajde...

poz,

Edited by Dotar
Link to comment
Share on other sites

I opet, tamo izgubish ceo dan (finalista mora da izgubi bar 8 sati...), a za to vreme morash da jedesh, seresh, itd...

(opet ode 1000+ kinti po coveku...)

Sta bre gubis ?Neki ljudi zive za turnir i svima uvek bude ekstra(izgubis, Boze moj idemo dalje, bio si,video si,upoznao si).To sto ostane prljav WC to je DRUGA PRICA, koja nema nikakve veze sa zeljom i voljom odredjene ekipe da dodje na turnir.Ne brkaj loncice.

I nemoj tu pricu da ljudi nemaju pare za 3 turnira u godini..molim te..pa i sam kazes te tvoje "ekipe" iz metroa..jebote pa ne moze se na nocno bez 500 din, a kolko puta mesecno se ode... daj , sta je tebi ?Nema ozbiljnih ekipa i to je cinjenica, bar ne dovoljno.Da li uopste mozemo tako da ih nazovemo?Ekipe koje igraju kontinuirano LAN i na netu u istom sastavu,nek se jave, necu nekog da izostavim, ali eto moje misljenje je da ih nema ni 5.

Izmedju ostalog sve je jasno ... WCG 28 ekipa , Krusevac 8 sve sa Kjootom(bez uvrede).

DAMKE: teli smo malo basket al nemamo loptu

Link to comment
Share on other sites

Ja sam odustao da vise objasnjavam ovom dotar-u ali sve sto je coffin rekao se slazem... Jednostavno nemam vise strpljenja.. :/

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Sta bre gubis ?Neki ljudi zive za turnir i svima uvek bude ekstra(izgubis, Boze moj idemo dalje, bio si,video si,upoznao si).To sto ostane prljav WC to je DRUGA PRICA, koja nema nikakve veze sa zeljom i voljom odredjene ekipe da dodje na turnir.Ne brkaj loncice.

I nemoj tu pricu da ljudi nemaju pare za 3 turnira u godini..molim te..pa i sam kazes te tvoje "ekipe" iz metroa..jebote pa ne moze se na nocno bez 500 din, a kolko puta mesecno se ode... daj , sta je tebi ?Nema ozbiljnih ekipa i to je cinjenica, bar ne dovoljno.Da li uopste mozemo tako da ih nazovemo?Ekipe koje igraju kontinuirano LAN i na netu u istom sastavu,nek se jave, necu nekog da izostavim, ali eto moje misljenje je da ih nema ni 5.

Izmedju ostalog sve je jasno ... WCG 28 ekipa , Krusevac 8 sve sa Kjootom(bez uvrede).

Sry, man... procitao sam moj post i bio sam malo neprecizan...

Ova dva dole navedena pasusa, su se odnosila na organizatore dota turnira (likovi kao Igor iz Deusa, koji nadrljaju svaki put kod organizacije nekog turnira...)

Quote:

"Brate... ako se BASH dobro organizuje to je mozda moguce, a onda nije isplativo za vlasnika igraonice...

(Tj, on sve lomi preko svojih ledja - gubi pazar za ceo dan zatvoren, pati se oko organizacija i nagrada, - bukvalno sve on plati, i josh dobije "usran WC i hodnik" kao shto je rekao Fats0)

Jbg - desi se po neki dobar chovek (Igor iz Deusa npr....) koji sve to i plati i uradi, al to nemoze da traje, i pre ili kasnije to prestane da radi, ili organizuje to toliko retko (jednom u 7,8,9 meseci ili vise), da to nije dovoljno da pokrene scenu bilo gde..."

********************************************************

Sto se tice:

" WCG 28 ekipa , Krusevac 8 sve sa Kjootom(bez uvrede)"

(kojot je jedna vuchica koja voli da fiduje pa se vljda neljuti...)

O tome i pricam... Za pocetak neke Beogradske lige bilo bi dovoljno svega 8 ekipa, sto nebi trebalo da bude problem naci u Beogradu...

A, sto se tice igraca i para... nije problem da skupe pare, ali ipak mislim da bi liga sa placanjem vremena bila posecenija i bolje organizovana nego turniri...

Aj poz, i vidish da nebrkam lonchice, nego sam bio malo neprecizan...

P.S. O BASH SVEMU sam tome ja mislio pre nego sto sam postovao ideju o ligi, i stvarno mislim da to moze da se izvede..

Link to comment
Share on other sites

aaaaaa dotar ponavljas se ko je*eni bot skapirali smo da oces da napravis beogradsku ligu, boli nas k***c za to, jer niko nije lud da to uradi. ako si ti toliko ubedjen da bi ta liga uspela zasto ti ne bi poceo da radis na tom "projektu"?

Edited by Mare

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

@ Mare,

A zasto se ti nervirash oko toga svega?

Shta ti smeta?

Sto sam lik koga neznash i shto bi hteo da igram jebenu lan ligu?

Inache, prethodni post je bio samo odgovor na prozivku, koju sam dobio zato shto lik nije razumeo shta sam napisao...

******************************

@ LoveMaiden & Aca~

Nekazem da je Beograd Srbija, i nikad to nisam rekao...

Al kolko sam svatio:

Prave se DVE balkanske dota lige, i JEDAN inhouse channel - znachi, mnogo mesta za igranje za sve...

Takodje, nigde nisam rekao da josh po neki grad nebi mogao to da napravi...

******************************

BTW, neznam zasto se mnogi ovde osecaju ugrozeno?

Pa ja jebeno negadjam ni jedan segment koji bilo ko od vas gadja...

Mislim ono kao... 80% igraonica nema GGC, pa vecina likova koji bi ovo igrali nebi ionako igrali sve te GGC lige, a oni drugi bi igrali i jedno i drugo...

Znachi... niko jebeno nije ugrozen!!!

Link to comment
Share on other sites

Pa ajde i da moze da se izvede, sta je sa timovima van beograda?

true true...

p.s. i ja sam @ mare...

mislim Dotar bez uvrede razumem ja sve shto ti hotjesh ali ipak pogledaj koliku ti diskriminaciju vrshish... pa mislim nema samo timova u bg-u [mada se mogu skupiti najvishe...jbg 2 000 000 st.>>>>ALL] vetj ih ima i u svim drugim manjim gradovima i nema samo igraonica u bg-u mada ih ima najvishe :D ali ipak CINEMA>>>all gj@zuja za tu igraonu... i kao shto je Coffin rekao ljudi [posebno iz provincija] zhive za tur da dodju odigraju, zezaju se i upoznaju puno drugih leekova... pa ok nakraju se smore ali ne zato shto im je dosadno vetj shto su umorni da bi bilo shta radili... i kad se vrate qtji pa makar i ispali u prvom kolu oni su sretjni jer su uradili gore navedeno... a ako josh imaju i gde da spavaju onda je to opijanje i zezanje do bola...

GOGOGO @ TUR in KG....

p.s.s. Dotar ajde ti sa svojom ekipom na taj tur i iscimaj josh neke ekipe iz igraono poshto ih znash da se igramo malo...

Edited by Rambe
Link to comment
Share on other sites

Rambe,

Moja ideja je isla ovako:

Napravi se finansisjki odrziva dota liga u Beogradu - mozda cak i vise njih...

- Pod tim mislim da ne najebe organizator potpuno, vec da on tu malo zaradi, a za to malo zarade da se naradi ;)

Kada bi se to sve malo zavrtelo, i kad bi liga postala finansijski pokrivena, vlasnik bi mogao da potrazi sponzore, a posto bi se to odrzavalo redovno, i imalo neki publicitet, da nadje neke sponzore koji bi to pokrili malo bolje...

A onda, bi nakon toga svega, On mogao da odrzi po neki turnir recimo jedan nakon svake sezone i tako to od cega bi svi profitirali...

-igraci bi se zajebavali, neki cak i zaradili,

-vlasnik igraonice nebi najebo, mozda bi cak i on nesto zaradio,

-dota scena bi se zavrtela, pa bi se prijavljivalo sve vise ekipa,

-sve vise ekipa i publiciteta bi znacilo sve vise sponzora,

-sve vishe sponzora bi znachilo da turniri mogu da se organizuju profi (a ne da se sve cheka, smara, itd...)

Tako da vidish... moja ideja nije bila sebichna, ali da bi se ona mozda desila, od dota lige u Beogradu bi moralo da se pochne...

Znam, neki bi rekli da su sve to bajke i tako to, al veruj mi, dosta sam razmisljao kako da napravim finansijski odrzivu dota ligu, i kako da sve to funkcionishe i bez sponzora

(Tj. igrachi sponzorishu, al malo po malo, ne sve odjednom, i dobijaju mnogo vishe nego na turniru - sve vrlo logicno itd...)...

Kasnije sa sponzorima, bi se sve to samo poboljsalo i otvorilo prostor za unapredjenje dota scene...

Poz, i nadam se da razumesh ugao iz koga ja to gledam...

P.S. Videcu dal cu moci da dodjem na taj turnir, jer moram sve to dobro da isplaniram i finansijski pokrijem ;), i da nabedim ekipu u kojoj imam 3 lika iz 4-te godine gimnazije - tj. dal ce oni moci da idu zbog skole, itd...

Edited by Dotar
Link to comment
Share on other sites

Rambe,

To sa sponzorima je verovatno tachno, al dal bi GGC liga nakraju stvarno uspela da organizuje lan turnir, i da li bi se on odrzao u Beogradu ako bi sve tako radilo?

Mislim, samo zamisli da vadish shengensku vizu da odesh na turnir u Grcku...

Takodje razmisli, ovi likovi shto organizuju lige sada prave 2 lige, shto znachi da ce em jedni drugima biti konkurencija za isti segment igracha, em ce jedni drugima biti konkurencija i za sponzore :(

To bash nije ohrabrujuce :( zato shto je to rasipanje resursa i rasipanje to malo timova shto imamo :(

Poz,

P.S. Nemojte da me svatite pogreshno, ja bi voleo da sve to radi savrsheno i da igram jedan mech nedeljno na jednoj ligi, jedan mech nedeljno na drugoj ligi, jedan mech nedeljno na dota-league, i jedan mech nedeljno na lan ligi, al po mom mishljenju, trebali ste da zajedno napravite jednu extra i mega Balkansku ligu...

Link to comment
Share on other sites

hvala bogu da postoji ignore dugme

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Ajde bre ucutite vishe, kako ne shvatate da ste nebitni heroiji... Svo sto neko pokusha da uradi dobro, postoje neki koje ce da se poseru. Ista stvar iz godine u godinu, neko organizuje tur, kao ste ste rekli prsne lovu, i ciscenje klonje, i javi se neki pamtenjakovic, koji ce da kaze, los tur, losa organizacija.

Nekome dosla ideja da orgazniuje ligu i da se jos iscima oko toga, i neko nashao da hatuje i minira >> rete jednom recju.

Sve se moze uraditi kada ima dovoljno zrelih ljudi, a ne nekih koji ne mogu da izdvoje 3 puta po 1000 dinara da odu na tur, ti nemoj ni da dolaze, drop dead jebe mi se.

Mrzelo me da citam sve ove, ali mirishem neki shit, zato bolje ko je spreman da pomogne neka kaze, ja sam i imam vremena i znanja da se ukljucim, ko nema STFU i tako to.

Ja sam vec rekao da moja podrska je tu, sve sto treba u KG, tu sam.. aj poz

Legend is BACK!!

Link to comment
Share on other sites

Targomire, jel se vracas na SC2, zajebi tu dotu realno ? [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Au,Kojote uvek napravis topik u kom se ljudi isprozivaju,najebu keve jedni drugima,ocrne i ovo malo dote sto se igra u Srbiji....c,c,c...

Oce neko da procita prvi post i posle toga procita MareBG-ov post??? Prestanite sa idiotizmima (karabatkova ekipa i ekipe iz ATG-a koje ne pushuju bez 4 rapiera ,to smo sve vec videli) koji su poceli sa tom Beogradskom ligom. Ja razumem ovog momka koji ima "viziju",al' BEOGRAD ima mnogo igraca ,medjutim nema ekipe koje su uvezbane. Koliko ja znam danas je samo jedna ozb. ekipa - SeiN,ja i intru vise ne igramo tako da DeuS-a nema. Postoji tu jos i FED i mozda,(AL MOOOZDA) jos jedna ekipa koja moze da se nosi sa SeiN-om. To je to...

To je stanje u Beogradu. Ako ja gresim vi recite,ja samo pricam u sadasnjim angazovanjima ekipa i koliko znam samo SeiN ( pwny ) igra nesto ozbiljno,svi ostali se okupljaju na DCE-u ili nekom rank-sistem kanalu i igraju random draftove.

Znaci jos jednom,ja govorim o onima koji igraju ozbiljnu timsku dotu,ne o random ekipama iz igraonica za koje se ne zna van igraonice,a i oni su toga svesni i zato se ne bi cimali za ovu Beogradsku varijantu lige.

Link to comment
Share on other sites

probajte svi da se opustite ...

mare veruj mi nasi sponzori neverujem da se poznaju uposte... :)

gl hf

Samo se nadam da si svestan sta ces postici ovime, a da ti skratim razmisljanje nista pozitivno, ali gl hf.

kGR: nemam pare

DU[OVER&astronOUT]: btw

DU[OVER&astronOUT]: sanjao sam urosha

Link to comment
Share on other sites

@ Mare,

Hvala Bogu da si ga iskoristio!!!

@ Targa,

Ja se u tvojoj prichi nalazim i sa jedne i sa druge strane, tako da neznam dal sam prozvan ili ne...

(I podrzavam, ali i komentarishem stvari - nishta nije savrsheno i potrebni su dobronamerni komentari da bi se stvari poboljsale...)

@ HellioN-,

Ima josh Srpskih ekipa koje igraju lige itd, al si u glavnom u pravu... Ono sto ja znam pouzdano je da bilo kojoj ekipi treba 10 - 20 dobrih CW-ova da se kolko tolko uigra, a moja ideja je gadjala to da se od tih "random" ekipa naprave ozbiljne ekipe i pogura sve to...

Istina, za pochetak, tu bi bilo i pro i random ekipa, al ako bi to zazivelo i raslo, u prvim divizijama bi bile samo pro...

(Jbg, ni u jednoj ligi na svetu nisu uspeli da pobegnu od random ekipa, i one su svuda vecina timova...)

Edited by Dotar
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...