Jump to content

Online liga i lan finale....


Kojot

Recommended Posts

  • Replies 106
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bolje bi vam bilo da se malo bacite na rad. . .

http://www.bnleague.com

Gogo, bio sam na tvom linku i iznenadio sam se kad sam video da moram da se ulogujem da bi bio na sajtu...

Brate, kako ti mislis da se ljudi navknu na sajt, i da prate progres sajta, ako nemogu da udju kao guests?

Mislim ono kao, mnogi ljudi prvo odlaze na sajt kao guests da se upoznaju sa njim, pa kad im se dopadne oni se registruju i krenu da ga koriste...

Ovako mnooogi ljudi nece moci ni hteti da se upoznaju sa sajtom osim ako im ga neko bas ne preporuci, sto ti smanjuje broj posetilaca, a time i uspeh kod sponzora...

Aj poz, i razmisli o tome...

P.S. Da se odmah ogradim od spamova drugih ljudi, ovaj tekst je dobronamerna kritika u cilju poboljsanja sajta...

Edited by Dotar
Link to comment
Share on other sites

@HellioN: Pa bash zbog toga. Reci koliko je onda jadna scena ako ima samo jedna uvezhbana dota ekipa u celoj Srbiji? Zato i kojot ima tu ideju, da se stvori liga, da se digne scena i automatski da ima vishe ekipa... Iz jake scene prozilaze sponzori i end of discussion.

Ja nisam hteo da kazem da ne treba gurati druge ekipe, al ne mozes ti nekog da nateras da vezba ako on to nece, a sigruno nece vezbati tako sto ce placati lekcije ( tj,placati da ga neko dere ). Najbolje je da se liga organizuje na vecem ( MNOGO VECEM ) nivou. To povlaci sponzore,interesovanje,a samim tim i igrace. Ja sam vam samo predocio koliko je jedno stanje u Beogradu,sto se tice dote. Ja takodje ne kazem da ne postoji bolja ekipa od SeiN-a i ne kazem da ne postoje igraci sa vise skila-kazem da nema uvezbanije ekipe, i kazem da ljudi nece biti odusevljeni time da igraju u krugu od 8-12 ( MAKSIMALNO ) ekipa i da se stalno vrte u krug. U Beogradu se , ponavljam , ekipe prave "na silu" samo uoci WCG-a i to je to. Ako stvarno postoje ekipe, a da ja nisam cuo za njih koje postizu uspehe po internacionalin ligama ( sto je malo verovatno ) nek me demantuju,bice me UZASNO DRAGO da to cujem i da priznam da sam pogresio. Takodje ako ima ekipa koje bi usle u ligu na Beogradskom nivou i ne smeta im da placaju lekcije i to bih mnogo voleo da vidim.

@HellioN: Pa bash zbog toga. Reci koliko je onda jadna scena ako ima samo jedna uvezhbana dota ekipa u celoj Srbiji? Zato i kojot ima tu ideju, da se stvori liga, da se digne scena i automatski da ima vishe ekipa... Iz jake scene prozilaze sponzori i end of discussion.

Ja nisam hteo da kazem da ne treba gurati druge ekipe, al ne mozes ti nekog da nateras da vezba ako on to nece, a sigruno nece vezbati tako sto ce placati lekcije ( tj,placati da ga neko dere ). Najbolje je da se liga organizuje na vecem ( MNOGO VECEM ) nivou. To povlaci sponzore,interesovanje,a samim tim i igrace. Ja sam vam samo predocio koliko je jedno stanje u Beogradu,sto se tice dote. Ja takodje ne kazem da ne postoji bolja ekipa od SeiN-a i ne kazem da ne postoje igraci sa vise skila-kazem da nema uvezbanije ekipe, i kazem da ljudi nece biti odusevljeni time da igraju u krugu od 8-12 ( MAKSIMALNO ) ekipa i da se stalno vrte u krug. U Beogradu se , ponavljam , ekipe prave "na silu" samo uoci WCG-a i to je to. Ako stvarno postoje ekipe, a da ja nisam cuo za njih koje postizu uspehe po internacionalin ligama ( sto je malo verovatno ) nek me demantuju,bice me UZASNO DRAGO da to cujem i da priznam da sam pogresio. Takodje ako ima ekipa koje bi usle u ligu na Beogradskom nivou i ne smeta im da placaju lekcije i to bih mnogo voleo da vidim.

Link to comment
Share on other sites

Registracija se obavlja za 20 sekundi, nije potrebna email verifikacija.

Pishite mi na sajtu kako bih mogao da uredjujem lepo shta ljudi pishu i vodim kontrolu.

Taj rad.. Ne znam u cemu je prob..

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...