Jump to content

Battlestar Galactica


Guest

Recommended Posts

  • Replies 273
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Taman sam se smorio shto je Adama postao soft i onda ovakva epizoda - to je taj pogled, to je taj double "Dynamic Duo" (Adama-Taj i Starbak-Appollo) koji je vrteo seriju od pochetka! Scene kada Starbak ulece u poslednjem momentu i kada snimaju Adamu iz zablje perspektive dok opushteno pritiska okidach su ono zbog chega vredi gledati ovu seriju.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Serija je postala totalni smor, neću više da gledam ovo sranje. Zajebali su Dinastiju, nezna se ko koga jebe. Prva sezona je bila odlična, druga i treća su mogle da prođu ali četvrta, pogotovo ove tri zadnje epizode su teški trash.

Screw You Guys, I'm Going Home!

Link to comment
Share on other sites

Najteze je bilo znati kada prestati sa necim. Mogli su da prekinu ne znam ni kada i da zauvek ostanu znani kao woohooo serija kojoj gomila zelela da vidi nastavak.

Ja sam personally happy sto nisu prekinuli. Nemam vremena da bdim nad serijom i rekapituliram celu seriju pred svaku epizodu. Ovo je kul za obicno gledanje i entertainment, ne trazim umetnost ;)

p.s. sutra nova epizoda ))))

Link to comment
Share on other sites

odličan je boardgame samo što u 95% slučajeva pobede Sajlonci, čini mi se da su u velikoj prednosti...

Sve zavisi od toga koliko dobro igraju human-i , ali je svako sajloncima lakse. Rekao bih da je odnos 65-35 u korist sajlonaca... Al to je zato s namerom, kada na jedvite jadte pobedite kao ljudi, epic je osecaj :D

Bas smo veceras igrali, poslednja partija bila je najepic ikad, 2 revealovana sajlonca protiv nas 3 ljudi, na kraju smo izgubili jedan potez pred poslednju ftl jump :D

gde, šta, kako :D

2rw4xs0.jpg

http://www.boardgamegeek.com/boardgame/371...boardgame/37111

http://new.fantasyflightgames.com/edge_min...tar%20Galactica

ajde ne

Link to comment
Share on other sites

Sve zavisi od toga koliko dobro igraju human-i , ali je svako sajloncima lakse. Rekao bih da je odnos 65-35 u korist sajlonaca... Al to je zato s namerom, kada na jedvite jadte pobedite kao ljudi, epic je osecaj :D

Bas smo veceras igrali, poslednja partija bila je najepic ikad, 2 revealovana sajlonca protiv nas 3 ljudi, na kraju smo izgubili jedan potez pred poslednju ftl jump :D

ma ne zavisi samo od human-a, ima previše random efekata, od kartica, preko kockice, itd... ali igra ima ubedljivo najbolji psihološki momenat od svih boardgame-ova koje sam igrao (osim naravno Ne ljuti se covece [:D])

mi smo do sada igrali jedno 7-8 puta i humani su pobedili samo jednom (5 igrača, 2 cylon - 3 human) a i tad smo imali mnogo mnogo sreće jer em su ovi sajlonci bili retardi em je nas kenjala i kockica i destination cards i crisis koje smo rešavali veoma lako... a i ja sam odma' pobacao sajlonska govna u samicu :))

ali u pravu si za osećaj kad pobediš kao human, osećaj je epic :)

preporuka za igru u svakom slučaju!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...