Jump to content

RUR CW


rev

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

izvinite a ko je SkEeToOlJkO ? neki baja koji se sad regovao da bi igrao rurcw ? hmm jel to moze ? :D

sutra bi trebalo da mogu isto...

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

ako je u pitanju killijev drugar , onda ne da moze nego mora da igra !! :D

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

62.193.128.127:27025 rurcw...

ali predhodno moras da banes i na ts = teamspeak

server gamer.eunet.yu , kanal RUR password ili rurcw ili ga nema

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

A ta mapa je super, kad se naviknes. Ni ja je nisam gotivio u pocetku. Ali recept 2 + 1 nije losh, ako bude zainteresovanih, mozhemo.

Meni ne smetaju tastatura i mish, sta vise, cesto sam bio najbolji, zajedno sa svojim drugarom pejom u suprotnom taboru ;) Jedino ne znam kako ove pro gamz0re (salim se drugari) ivana i ramija da sredimo.

Link to comment
Share on other sites

(salim se drugari)

you dont say? :D

ma kako da nas sredite... ono, igratjemo se mi verovatno uprkos svemu. samo da vidimo da optimizujmo kolko je mogutje. ja sam pokushao da andjem u windowsu u kontrolama za grafichku da iskljuchim vert sync, ali nisam uspeo natji. to bi makar diglo fps iznad 60.

a za misha bih verovatno doneo moj raspad, plus bih gledao da sredim kontrole za istu u windowsu i da ukucam ono shto je pejzor rekao. no acceleration, ili tako nekako, u samoj igri.

stvarno delujem smeshno da sad tu neshto lupetam o mishu kad sam ionako raspad... ali oept da ponovim ivana - nije mi frka da prodam jer sam bulja, ali ovako se osetjam kad da mi je neko vezao ciglu za ruku.

Link to comment
Share on other sites

u kontrolama za grafichku da iskljuchim vert sync, ali nisam uspeo natji. to bi makar diglo fps iznad 60.

a za misha bih verovatno doneo moj raspad, plus bih gledao da sredim kontrole za istu u windowsu i da ukucam ono shto je pejzor rekao. no acceleration, ili tako nekako, u samoj igri.

Razumem ja vas, donekle :) Ja sam pre na taj kanter nosio i podlogu i mouse bungie i misha i sve zhivo, i zaista sam igrao "kao kod kuce", sto mi je pomagalo da budem malo uspesniji nego inace ;) Ali otkad igramo iz zezanja, naravno da se time ne bavim, pa cak pikam i na wireless mishu (doduse logitech). Kuci imam natural tastaturu, kod stildze je naravno ova obichna, gajbi mi je neka polu-solidna agama podloga, kod ovoga je neka najobicnija, i tako, a povrh svega uopste ne znam o kakvoj ste vi akceleraciji govorili :)

Da je bio stildza mozda bi vam pomogao, sanja ionako pojma to nema :)

Link to comment
Share on other sites

stilgar je baš zapustio kompove, što je bedak, s obzirom da su mu je to uvek bila jaka strana. mislim, kakve su ono podloge veličine kreditne kartice?

jesam ja bulja i sve, ali da ne mogu da ubijem koleta dok puni pušku, to je već suviše :)

Link to comment
Share on other sites

Vidis, to za kompove, mozda i jesi u pravu. Ne znam sad sta ima po njima tamo. Fakat je da sve novo radi kako treba (tipa C&C), ali to za podloge stoji. Then again, podloge i slushalice kod njega nikad nisu bile jacha strana, secas se pre onih selotejpom lepljenih genius slushki ...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...