Jump to content

RUR CW


rev

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Formice vrati se u ameriku pa tamo igraj mill i strike i ostala sranja :)

Salim se moze mill da odigramo, mada ne verujem sve dok ne krenemo da igramo iskreno.

<3

:)

dao sam svoj doprinos RUR CW. :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

ali darko koji kaze TA SE MAPA NE IGRA U EVROPI HAHAHAHAHA

pa jebote, kakve to veze ima...CS MAPE SE NE IGRAJU OMG

realno, bilo bi bas do jaja da uzmemo i odigramo italiju ili tako nesto prastaro, ali avaj, previse proova imamo oko nas!

Edited by peja_

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

Ma pejo, kako nisi skapirao, mi smo nashim skilzorzom uspeli da ih stignemo na ovim mapama što znamo, pa sad oni na sve načine hoće da isteraju nove mape, da bi nas šatro ponizii jer mi te mape ne znamo! A italiju i assault nikad neće hteti da igraju, jer znaju da nam tu ne bi mogli ništa, k'o žaba lešniku.

Link to comment
Share on other sites

Ja ne mogu da verujem da postoje ljudi koji bi opsovali mater i nazivali nekoga retardom na ovom cw-u...

Ti lesko ako imas nekih problema ili nesto ne moras svoje frustracije na meni da iskaljujes,u stvari mozes na meni,nazovi me retardom i sve i reci mi da sam glup sto sam kupio oruzije ali brate koliko te neko mora iznervirati da bi mu opsovao kevu ?!? Ali da je to nesto kroz salu ili nesto ja bi to razumio,ali onako krvnicki nekome opsovati mater ja stvarno ne razumem...I jos da sam ja bio bulja na cw-u,nego sam imao sasvim dobar skor i bas mi se igrao cs...hvala jos jednom.

Sjajno cs veche sam dozvolio da mi upropasti retard i nadam se da se to vise nece dogoditi...

Link to comment
Share on other sites

Ja ne mogu da verujem da postoje ljudi koji bi opsovali mater i nazivali nekoga retardom na ovom cw-u...

Ti lesko ako imas nekih problema ili nesto ne moras svoje frustracije na meni da iskaljujes,u stvari mozes na meni,nazovi me retardom i sve i reci mi da sam glup sto sam kupio oruzije ali brate koliko te neko mora iznervirati da bi mu opsovao kevu ?!? Ali da je to nesto kroz salu ili nesto ja bi to razumio,ali onako krvnicki nekome opsovati mater ja stvarno ne razumem...I jos da sam ja bio bulja na cw-u,nego sam imao sasvim dobar skor i bas mi se igrao cs...hvala jos jednom.

Sjajno cs veche sam dozvolio da mi upropasti retard i nadam se da se to vise nece dogoditi...

prvo,nemoj da me nazivas retardom,jer si mladji i ne verujem da mozes da istrpis posledice tih reci...

drugo,ja sam jako impulsivan,pricljiv i opusten covek...i lako se iznerviram(pogotovo zbog mrtvog cs-a),ali se isto tako lako i smirim...ja sta god da kazem,ja se posle toga smejem,i to su svi ukapirali,osim tebe...

sto se tice keve,ne znam da li sam opsovao,ako jesam,ja ti se izvinjavam,ali sigurno nije bilo krvnicki kao sto si ti rekao...

a prijava za "skor" ti je stvarno dojajna...

enihau,druga polovina nam je bila dosta losa,pukli smo nuke,a izgubili train na produzetke...ali bilo je dobro,mora se priznati...

mozda se vidimo i sutra...

tesku noc !

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

iskulirajte bre, ovo je drugarski kanter a ne cpl :)

inače, ne mogu ni da zamislim koliko je leško ispizdeo kada ste izgubili one produžetke na train-u :))

(na stranu što je trebalo da izgubite u regularnom toku, ali je server zalagovao u pretposlednjoj rundi pa mi nismo uspeli da kupimo puške)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...