Jump to content

RUR CW


rev

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Doci cu i ja od 22,i voljan sam da ustupim mesto nekome posle prve mape,ako nas bude vise.

Videcemo.

doca me proziva shto sam grobar, ne dolazim [:(]

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

smorio ovaj lag na kraju, taman kad smo počeli da igramo normalno.

dei, banovao sam te jer uopšte ne slušaš teamspeak, igraš za fragove i kvariš raspoloženje. osim toga, pre pola godine smo ti rekli da ti krči mikrofon a ti to još uvek nisi sredio.

Link to comment
Share on other sites

smorio ovaj lag na kraju, taman kad smo počeli da igramo normalno.

dei, banovao sam te jer uopšte ne slušaš teamspeak, igraš za fragove i kvariš raspoloženje. osim toga, pre pola godine smo ti rekli da ti krči mikrofon a ti to još uvek nisi sredio.

Necu da se raspravljam s'tobom ja sam drugima rekao sta i kako ali ti si mene mutovao prema tome nisi ni cuo sta govorim a pricas kako ne slusam na teamspeak, dalje ja vise sa tobom u timu necu igrati a i samo tebi smeta moj mikrofon i ne znam sta, odigrao sam milion cw-ova i jedini se ti uvek zalis jer ne zelis da igras samnom pa stalno trazis izgovore.

Samo hocu da ti kazem da to sto si uradio je bilo detinjasto i glupo, al ajde...

Edited by kolac u tiganju?NEMOGUCE!
SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

Evo i ja da se oglasim povodom laga, uvece, bas eto kad vi igrate ovi radnici u internet provajderu na cijem linku mi je masina pocnu da downloaduju sa neogranicenim nalozima i onda kad ja vidim da su zakucali link zovem gazdu da ih smiri.

U princupu cekam odgovor da prebacim masinu na novi link cime ce ovi problemi biti reseni. Strpljenja :(

Link to comment
Share on other sites

Smorio lag ali nvm lepo smo se napucali, tj ja sam vishe pucao svoje i bacao im flasheve ali idemo dalje :)))

jesi i to za celu cs karijeru :)

2v1 situacija. ivan je negde na mapi niko ne zna gde.

bjeli stoji iza dugacke kutije. a anta na kratkoj. i vidi ga anta i opali na njega 2-3 metka. "ALO BRE ANTO TO JE TVOJ". "Ne znam bre nove modele"

silazi anta i trci u ct spawn, i vraca se gore ka dugackoj a bjeli i dalje iza kutije, i kako je anta provirio iza ugla trceci, bjeli ga shibnu u glavu. [roflmao]

znachi bio je kolektivni istrip.

pobise se ljudi medjusobno

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

jesi i to za celu cs karijeru :)

2v1 situacija. ivan je negde na mapi niko ne zna gde.

bjeli stoji iza dugacke kutije. a anta na kratkoj. i vidi ga anta i opali na njega 2-3 metka. "ALO BRE ANTO TO JE TVOJ". "Ne znam bre nove modele"

silazi anta i trci u ct spawn, i vraca se gore ka dugackoj a bjeli i dalje iza kutije, i kako je anta provirio iza ugla trceci, bjeli ga shibnu u glavu. [roflmao]

znachi bio je kolektivni istrip.

pobise se ljudi medjusobno

laz! :D

1. ako se dobro secam nije bilo 3 v 1, pa nisam upucao antu nego onog 3. naseg koji je bio ziv, a dolazio sa b

ako si ti u pravu onda me bas briga "ko ga jebe sto je silazio" :D

2. nisam ga pogodio u glavu, iako laska to sto neko misli da jos uvek znam da pucam :))

Edited by Bjeli.
Link to comment
Share on other sites

odigrao sam zmajski sa onim raspalim lagom koji sam imao. nadam se da se adsl vise nece tako raspadati. lesko je presao igru kao teror na dustu pa se smorio posle te dobismo :D

anta je inferno prodavao za sve pare poludeo sam na b sa njim :D ali sve u svemu gg :)

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...