Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bitno da vi imate super izraze tipa koca, ko kad kaze klinac od 7 godina, tako zvuci [:D]

pa naravno, bolje nego "moze jedna kola". Inache nemoj da skapiras ovo ko hejt, odusevljen sam vasim izrazima, narocito kad vladica krene da prica [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

da, zaboravio sam na te, svaka chast dovla

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

crko mi DVD pisac (112D) skapirao sam da iPod ne moze da pusta *.flac fajlove bez nekog veceg hakovanja uredjaja, crko mi je adsl i kabl sada sam na netu preko ortakovog linka jeeee sta jos moze da krene lose ovaj dan. PS: juce sam se resetovao od alkohola :)

Link to comment
Share on other sites

crko mi DVD pisac (112D) skapirao sam da iPod ne moze da pusta *.flac fajlove bez nekog veceg hakovanja uredjaja, crko mi je adsl i kabl sada sam na netu preko ortakovog linka jeeee sta jos moze da krene lose ovaj dan. PS: juce sam se resetovao od alkohola :)

meni zamenili 111D (koji je crk'o) sa 112D [roflmao]

nije dosta sto se osecam kao govno danas, nego mi se i oko inficiralo jer sam cackao socivo strokavim rukama :/

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

hahaha sram te bilo sheyn bacash nam hejt po kajli =o))

vi sto vam crkavaju rezachi - jel nece da rezhu il samo nece da chitaju? ja sam pre 6 ili koliko vec meseci mislio da kupim novi rezac pa kad sam ga vec prezhalio ubavio disk sa chetkicom za chishtjenje CDova - evo ga rezhe i chita i dalje =o))

i za kraj pitanje za dete, a i ostale koji koriste taj izraz: - zasto kazhete "igrati karte"? ja ili (se) kartam ili igram <ime proizvoljne kartashke igre>, ovo mi tako bode ushi...ne znam sto...

Link to comment
Share on other sites

lone brate. lone ... :))

lone su lone,a farke su farke :)

lone nisu jeans,lone su keperice i tako to

Nazalost, taj izraz se zaista koristi u bgd. :(

Ja ovde doduse nisam cuo da neko (cesto) koristi izraze poput: otpadati, tovariti, kontash itd.

ja bas puno govorim kontash,jos jedan glas za Novi Sad

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

skinuh se potvrdjeno .. smorio bih se da moram josh, tako da bar me je bog pogledao sada :)

sad treba pokrenuti celu onu akciju od pre metar i kusur dana ponovo .. samo da je volje i sve tje biti okej :)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

meni zamenili 111D (koji je crk'o) sa 112D [roflmao]

nije dosta sto se osecam kao govno danas, nego mi se i oko inficiralo jer sam cackao socivo strokavim rukama :/

E pa neš se leba najsti od njega :P

vi sto vam crkavaju rezachi - jel nece da rezhu il samo nece da chitaju? ja sam pre 6 ili koliko vec meseci mislio da kupim novi rezac pa kad sam ga vec prezhalio ubavio disk sa chetkicom za chishtjenje CDova - evo ga rezhe i chita i dalje =o))

Pazi ovaj moj što je riknuo neće ni da čita ni da piše ali samo CD-ove DVD ferca

drugi upravo testiram i ni taj mi ne radi, kršina

lol aj organizujemo klub mrtvih 11*D DVD-ova [:D]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...