Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

upravoh posl e nesto votke i boter lemuna videh nekih flajer n a kojem pise da odredjeni dj vlada alibasic aka FATBOY dolazi u jmoj skromni gradic 15. septembra i bash se odushevih u napred slushanju dobrte muzije i dobrom provodu! mislim bice kul valjda iako moj grad nije pozenat po takvoj atmosferi na vakim aprtijima....

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

^Cimaj Dreadlord-a da ti pravi RuR bombone u Amici, sa kucnom dostavom uz besplatan pena-party koji dobijas na narucenih 5 kutija.

Auuu chika Neo, ubi me bre =o)))

josh uvek sam smoren pod utiskom malog sinocnjeg dogadjaja...sok sam pre mesec ipo legao na naochare i slomio ih ovaj put su mi pukle bukvalno same od sebe u rukama...opet cimanje na vedikovac, ovaj put uz prepirku sa ljudima tamo da su mi dale loshije staklo nego prvi put...

Link to comment
Share on other sites

"12M" se koristi da oznachi hemijske i/ili kozmetichke proizvode koji ostavljaju kritichne posledice ako se konzumiraju kao opijati. "M" u toj oznaci predstavlja jedinicu intoksikacije, a u shirim masama je poznata i kao "Militj". u sluchaju da stjoji "MM" ili mozhda "Mx2" ili varijacije na isto... u pitanju je retko korishtena oznaka "MilitjMohi". ako vidite to, znachi da su dotichna dva gospodina vetj proverila proizvod i on je spreman za konzumaciju.

Link to comment
Share on other sites

Pocela neka cudna tecnost da curi iz klime , verovatno je freon ili kako se vec zove...

a taman teo da se prigrejem malo :S

smece...

Sad jedna ogm big pizza pa na ucenje :((((((

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...