Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Neces verovati, ali napravili su dodatak za Wiimote (to je ono cime se igra tenis) u obliku kutlace i velike viljuske (kako god da se to zaista zove). I onda postoji igra/program u kojoj kuvas i spremas obroke, tako sto nataknes taj dodatak na wiimote i onda kao mesas da ne zagori rucak, prevrces meso u tiganju i slicno :)

pa to je prava stvar za mene! najzad bih naucila da spremam kolace,za sad samo slana jela i to najnekreativnija [:D]

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

ustao [:D]

i to me probudise sa najlepsom recenicom na celom svetu : "za rucak ima sarme." [:D]

tako da cu sad da hasnem sarme, malo igram Disciples, malo strebam (kao :P), pa veceras ima neki zrenjaninski bendovi na danima.... jebena rock dechica i neki najtvis tribjut...

al bice cirke \o/

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Igorom.

[:X]

@kalimero

ja sam vetj prestao da se igram kad si ti doshao (ako si ti onaj visoki, dzigljavi u crvenom ^.^). 3/4 svetle 'lone, i zhuta majica bez rukava... kikica pozadi, i shta znam. muvao sam se tu oko wii-ja i xboxa. vetj sam se do tada malko smorio, to jest pregazio me dan. mrzelo me da se cimam i na osnovu verovatnog prepoznavanja glasa da prilazim i kao "eeee, jesi ti kali koga stalno mjutujemo na ts-u?" :D

i shto mi niste juche rekli za servu, to jest, kako dotji do tog "asa" :D

nishta, vidim ja da tje igor to morati u deus, u sobicu, da ubaci. i xbox i wii i projektor, pa da se igramo i jedni drugima na megdan da izlazimo. pa da mi napravimo neki alternativni RHH :]

Link to comment
Share on other sites

[:X]

@kalimero

ja sam vetj prestao da se igram kad si ti doshao (ako si ti onaj visoki, dzigljavi u crvenom ^.^). 3/4 svetle 'lone, i zhuta majica bez rukava... kikica pozadi, i shta znam. muvao sam se tu oko wii-ja i xboxa. vetj sam se do tada malko smorio, to jest pregazio me dan. mrzelo me da se cimam i na osnovu verovatnog prepoznavanja glasa da prilazim i kao "eeee, jesi ti kali koga stalno mjutujemo na ts-u?" :D

i shto mi niste juche rekli za servu, to jest, kako dotji do tog "asa" :D

nishta, vidim ja da tje igor to morati u deus, u sobicu, da ubaci. i xbox i wii i projektor, pa da se igramo i jedni drugima na megdan da izlazimo. pa da mi napravimo neki alternativni RHH :]

da opet ti ponavaljam ja sa taj visoki crvena majica :D dosao sam kad je blaza cigan igrao sa nekim i nije hteo da ispusti dzojstik iz ruku alkos mrtvi :D a igrao sam se tamo na drugom standu :D pa su odneli odande :D pa sam dosao tu :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Slatke male maloletnice - najiritantnija stvorenja na svetu!!!!!!!! ako josh jednom chujem pushtanje narodnjaka preko mobilnog, zadavicu ih golim rukama.... ne mosh' pobeci od neukusa pa to ti je! kupi si slushalice pa slushaj taj turbo dzihad ti @$#@^%^&*#^$!#%#@%@^&^&@%^@$%!#@$|)_*()_*)_)^(*%^$%$#@%!!#!$%$#%$^&#%^$#@!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ne dao vam Bog da vas josh jednom sretnem u pokushaju shirenja kicha i shunda u GSP - u! e, tu ga vala necete! izbacicu vas, androidne, kroz prozor.... shta cete vi uostalom u GSP - u? nadjite sponzore da vas shlepaju, pa slushajte to kukanje do mile volje...

Eto, ziv dokaz da narodnjaci izazivaju najgore u choveku....

Evolucija je zvanichno prestala sredinom dvadesetog veka... sad idemo samo ka gorem....

Grandioznog li ponashanja....

Link to comment
Share on other sites

nisam bio u tom trenutku tamo... treba mi sat i 40 od bataje do senjaka. A ako budem dao otkaz to ce biti kada zajedno sa draskom podmetnem prislusni uredjaj u leglo sorosevaca. a realno, necu da radim bilo gde toliko daleko.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

umoran sam ko slavina , odoh da spavam

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...