Jump to content

Luka i Laki igraju Starcraft 2


Recommended Posts

Hvala drugari za pitanja koja ste postavljali, a koja su postavljena dalje. Odgovore cete videti za koji dan, moram prosto da ih sve saberem, i sredim itd, posto nemam bas puno vremena, jerbo imam vec neke sastanke od 10 :)

a od 12h paljba meni po majcu. Crna XXL moze i 3XL, napominjem da cena nije bitna (placam duplo samo je donesi)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ali ti, momche, ne znash nijednu cenu josh uvek

mozhda marinac bude 200 minerala

ono...

a i ne vidim neshto da se mnogo promenio balans od kako su krenuli da stavljaju po dva gasa na expo u novijim mapama

Imash na netu screanove sa cenama jedinca ... marinac je 50 afaik ... bilo kako bilo , poenta je da ipak treba da se napravi balans izmedju tih dodatnih minerala i gasa ... jer recimo ako uzmesh tu expanziju sa pojachanim mineralima i obicnim gasom protivnik ce odmah da ocekuje da ces da masujes low tier jedinice zbog manjka gasa u odnosu na minerale . Tako da ce biti predvidljivo ... Sta god ja mislim da na ta strateshka mesta bi bilo kul da ubace pojachan gas .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

moje "spamovanje" je tu s namerom da se prekine tvoje lupetanje....

kad god dodjem na ovaj topic 15 ljudi prica kao da zapravo zna kakav ce gameplay biti i kako bi blizzard ipak trebalo OVAKO da uradi, a ne ONAKO

nop samo kazem kako ja gledam na stvari kao pasivni posmatrac ... samo se pitam zasto ne bi bilo imp gasa kao sto ima imp minerala ... cisto da ti da mogucnosti da igras drugacije .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

a ti ih brishi indiskriminativno dule i da vidish kako ce da se dovedu u red

btw dule imam biznis propouzal za tebe, ja tebi jednu official blizz prozirnu SCII nalepnicu (zalepish na staklo automobila racimo, d'budesh faca nevidjena), ti mene lepo spremish farmu da konachno polozhim i obojica smo u plusu \o/

Link to comment
Share on other sites

aka prTibreakers ...

Sta bre samo mala rasprava zacinjena sa malo baljezganja i pljuvanja prijateljskog ... ja sam mislio da forumi tome sluze .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

a ti ih brishi indiskriminativno dule i da vidish kako ce da se dovedu u red

btw dule imam biznis propouzal za tebe, ja tebi jednu official blizz prozirnu SCII nalepnicu (zalepish na staklo automobila racimo, d'budesh faca nevidjena), ti mene lepo spremish farmu da konachno polozhim i obojica smo u plusu \o/

ocu ja.. ocu ja.. dobices tutora koji je dobio 10 [;)]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...