Jump to content

Finale takmicenja mladih i neafirmisanih dj-eva @ EXILE


exile

Recommended Posts

Finale ce se odrzati u cetvrtak, 16.8.2007. od 23h

23:00 - 23:30 Djordje Popovic

23:30 - 00:00 Nikola Pesic

00:00 - 00:30 Tea and bisqits

00:30 - 01:00 Dj Macro

01:00 - 01:30 Milos Vujovic

01:30 - 02:00 Dj Damjan Eltech

02:00 - 03:00 Boza Podunavac

from 03:00 ... Pobednik takmicenja ... !

BOLDOVAO SAM ONOG KOJI CE DA IZGUBI HAHA HIHI HOHO

Enivej, to je uglavnom to, bilo bi fino da dodjete da navijate za me u velikoj kolichini, posto je jelte kao neko finale ovoono

Da li imam shanse da pobedim-imam, ali uvek nazalost postoje one varijante da ziri ima svog favorita a to naravno nisam ja...

Videcemo

U svakom sluchaju idemo na zezanje bouncingsmilie33nk5wp.gif

Link to comment
Share on other sites

favorit je Damjan zato sto je tamo domacin,doduse stvarno je dobro odvrteo prosli put,ali nakon temeljnije analize,stvarno ne treba da pobedi lik koji u pola sata pusti tri pesme od istog artista

Coka,Pesic i Makro su moji favoriti iz senke

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

pa to,zato i kazem,ja sam bio prepoznao samo dva,ali ti si mi otvorio oci kao i uvek :)))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

pa nisam ja rekla ko je meni favorit vec sudijama... a meni je cole favorit, naravno!!! :* <3

prosli put je damjan stvarno do jaja odradio i cole i onaj lik pre coleta. a jel prosao onaj lik koji je pustao hard tehno od koga se svima prevrtao zeludac a jedino se meni svidelo?

Link to comment
Share on other sites

pa nisam ja rekla ko je meni favorit vec sudijama... a meni je cole favorit, naravno!!! :* <3

prosli put je damjan stvarno do jaja odradio i cole i onaj lik pre coleta. a jel prosao onaj lik koji je pustao hard tehno od koga se svima prevrtao zeludac a jedino se meni svidelo?

nije lik,nego likovi,i nisu prosli,pa su ceo chill digli na noge i vikali "NEPRAVDA,NEPRAVDA" i to u fazonu "NIJE NAMA ZBOG NAS,NEGO ZBOG GARIJA STO JE PUSTO DRAMENBEJSA"

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

kao dron modernog, post-tranzicionog kapitalistickog uredjenja, moram unapred da se izvinim zbog neprisustvovanja svecanosti u cetvrtak.

ili ti, jebiga, radim ujutru. srecno coko ;;)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

:O

Jel me zezas da si ti milos vujovic? lal, nisam imao predstavu.

Radim u deusu, ima 4 dana i stalno pustam tvoj mix Dtox mix vol. 1, bar 3 puta u toku smene. Jos se pitam kao ko je ovaj lik do jaja mixuje.. :) Svaka cast, stvarno.

Hmm.. Moracu da napravim neku kombinaciju da dodjem..

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Momci i devojke, pobedio sam :)

Hvala svima koji su bili i glasali za mene, cela ekipa sa Tjiletom i Kojotom na chelu [:D]

[jupi]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...