Jump to content

Recommended Posts

Zadrzati onih 1500 E to je taman taj pronalazacki procenat , uzeti kredit kod banke Inteza i otici na operaciju ( daleko bilo ) .

Salu na stranu :DD

Nazvao dogovorio se , ako je normalno ljudsko bice dao bi mi i sam i vratio mu onih 1500 E.

Objasnio bih stanje u kakvom sam ili ta osoba kome treba .

Pu pu ne do bog nikome .

PS: Gde ti padaju na pamet tako morbiidne stvari ?

Link to comment
Share on other sites

"E, a sta biste uradili kada biste ugledali totalno sexy devojku na ulici, san snova, zaljubis se odmah, a ti se upravo iskenjao u gace i to ti se slucajno razmazalo onako bezveze po licu i sav smrdis. Da li da je startujes ili da ostatak zivota provedes sa cinjenicom da ti je ljubav tvog zivota izmakla tek tako, zauvek?"

Mislim da bi taj topik bio gluplji.

on_hilarious_topic: Uzeo bih pare, naravno. :)

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Zashto je otvoren ovaj topic,kad su odgovor na poptuno isto pitanje svi vec davali u onom proshlom topicu?

Inache uzeo bih pare,ne bi mi na pamet padalo ishta drugo...

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

u ovom slucaju bi ostavio pare za sebe...

ali pazi, to ti je sada potpuno drugo pitanje, tj potpuno druga situacija. ovde ti vlastiti zivot visi o koncu, tacnije o toj torbi. tu sada dolazi do mnogo viseg stepena razmisljanja. verujem da bi 99% ljudi uzelo tu torbu i ne pogledalo iza sebe...

Link to comment
Share on other sites

pa nije li?

ovako, mislim ovo sto ti pominjes, znas da ti te pare trebaju, tj zivot ti zavisi od toga, dok na prethodnom topiku si ti NALETEO na te pare i bez ikakvih emocija im prilazis... vidis dokumenta i znas kome pripadaju, proradi ti jednostavno nesto ljudsko u tebi, dok nagon za prezivljavanje u ovom tvom slucaju podupire moral u tebi..

Link to comment
Share on other sites

nasli ste bas onu torbu sa 11.500,00 EUR.

vama za operaciju treba ~10.000,00 i nemate ideju kako da nabavite. znaci treba da vam rade operaciju srca, inace umirete a pare ne znate kako i kada cete da sakupite.

vraticete torbu ili ce te uzeti pare sebi?

vraticu pare liku i uzecu njegovo srce! moralize this!

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...