Jump to content

Hoce ili Nece biti DOTE


Ticke[P]a

Recommended Posts

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pa sobzirom da je WCG za 7 dana

da se nezna ko ce organzoovati

da nema nkikave rpice vezane za kompove

mogu reci

DOTE CE BITI!!!

eto jel vam lakse sada???

Kjoot for d king!

Go, go RuR stand! :)

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Ajd' da c/pujem i ovde, da vas ovaj kojot ne buni! :)

Sad znam kako je ovim estradnim zvezdama kad napisu nesto kao - "Dara Bubamara narkomanka ubila choveka svojim Vejronom dok je bezala od policije koja je juri zbog bacanja bombe u stan svoje sestre".

Ne znam odakle ti ideja da nema RUR standa na WCG-u i gde si to cuo, tako da slobodno mozes da mu kazes da nije u pravu :) To sto do sada nema najave standa, kao sto je mozda bilo proteklih godina, ne znaci da ga nece biti. Malog secanja radi, nas prvi WCG stand smo organizovali od utorka do petka, tako da sad imamo nekoliko dana vishe!

No, da ne skrecem sa teme, trenutne sanse da bude DOTA turnira su 65% / 35% da ce ga biti. Nadam se da cete nezvanicnu najavu dobiti sutra, a zvanicnu u ponedeljak. Malo je vremena ali vam je nedelju dana dosta valjda za prijave.

Link to comment
Share on other sites

Ekipa Z'dushu

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Opet ista prica prepucavanja nekih likova i samohvale mi ovo mi ono .. INferno je toliko los da ce i ove godine izgubiti od ekipe za dusu :)))))

Ako postoji ignore ignorisi te decije prozivke i nemoj da se brukate vise sa tim Retardiranim prepucavanjima!!

Jos jednom kako mislis da igramo mod koji 90% ucesnika nije ni probalo a kamoli odigrali neku ozbiljnu partiju na njemu ? Mislim na XL-

Demon Hunterov ulti=crn covek sa krilima koji pljuje neke zelene lopte.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...