Jump to content

Crvena Zvezda


manager

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

reche "gari" koji je zajedno sa Freemanom mislio da uzimaju kup [:D]

Ko o chemu, kurva o poshtenju, stara dobra poslovica

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

brate losmi ako tebi ovaj tekst ima smisla onda stvarno imas problem sa realnoscu...a daleko adekvatnije bi bilo da si ga postovao tamo na vasem topicu pa da mozete da se smejuljite ovakvom lupetanju.

O penalima su grobari poslednji koji treba da komentarisu...u poslednjih par sezona naprosto je smesno koliko puta ste pobedili sa golom razlike i to sa penala u poslednjih da kazemo 10-15 minuta...naravno kada vi niste prvi odmah su u pitanju zakulisne radnje, kao kada se nubovi konektuju na cs server pa vriste za svakog ko ima vise od 10 fragova "chiter"...u svakom derbiju koji izgubite vas pokradu...tako koliko godina vec u nazad? A sada kada su vas sutnuli jedino sto vam preostaje je zelja da mi sto pre ispadnemo, jelda? Voleo bi takodje da vidim citate tih novinara koji pisu da su zvezdini losi dani jedino kada igra u evropi!?

Zao mi je sto placete za poslednji penal koji vam je sviran na derbiju, kada ste navikli da vam se svira svaki put kada ne mozete da pobedite, ali da bi vam svirali penal protiv zvezde morali bi da dodjete i do sesnaesterca.

Mislim da bi daleko zanimljivija bila analiza grobara, ali zahteva vreme koje definitivno necu da trosim da gluposti.

fml

Link to comment
Share on other sites

Hahaha, a vi kazete da idete u LS...

pa pre cemo mi u LS nego vi bilo shta da osvojite [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

niko ovde nije jak na rechima, nego je na topic navrlo 20 navijacha ostalih klubova kazu kako je zvezda jadna. Ok, mozda jeste jadna, ali vi gospodo niste prvaci ove godine, tako da nemate pravo glasa. Kad budete prvaci (ako, i ikada uopste budete, za Vojvodinu), onda slobodno mozete da imate vashe mishljenje, a mi cemo da cutimo. Do tada, psst.

A dal cemo mi da udjemo, il necemo, nije ni vazno. Za zvezdu navijam od malih nogu, ko i svi moji, deda mi je igrao po osnivanju 2 sezone, i to je neka tradicija, i navijacu gubili mi, ili dobijali, kao i ostali normalni likovi sa ovog topica. I imamo pravo da se nadamo, i nadacemo se do tog 29,30-og avgusta ili kad vec.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

@ shoosh

Slazem se da su Partizanu svirani penali gde ih nije bilo(ipak je to kukukuruz liga) ali i Zvezdi su(npr pomenuti na 18m).

Realno, mi smo mnogo vishe uradili u Evropi(u poslednjih par godina), i to bi trebalo da bude najvece merilo uspeha.

Inache vodim zeta koji je posle neznam koliko godina doshao iz Nemachke na Rangers, nemoj neko da me docheka sa stanglom :)

Link to comment
Share on other sites

poredish vashih par zadnjih godina kao uspeh u Evropi dok smo mi bili prvaci iste?

Decko nabavi kompas

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

niko ovde nije jak na rechima, nego je na topic navrlo 20 navijacha ostalih klubova kazu kako je zvezda jadna. Ok, mozda jeste jadna, ali vi gospodo niste prvaci ove godine, tako da nemate pravo glasa. Kad budete prvaci (ako, i ikada uopste budete, za Vojvodinu), onda slobodno mozete da imate vashe mishljenje, a mi cemo da cutimo. Do tada, psst.

A dal cemo mi da udjemo, il necemo, nije ni vazno. Za zvezdu navijam od malih nogu, ko i svi moji, deda mi je igrao po osnivanju 2 sezone, i to je neka tradicija, i navijacu gubili mi, ili dobijali, kao i ostali normalni likovi sa ovog topica. I imamo pravo da se nadamo, i nadacemo se do tog 29,30-og avgusta ili kad vec.

pera za admina [jupi]

fml

Link to comment
Share on other sites

niko ovde nije jak na rechima, nego je na topic navrlo 20 navijacha ostalih klubova kazu kako je zvezda jadna. Ok, mozda jeste jadna, ali vi gospodo niste prvaci ove godine, tako da nemate pravo glasa. Kad budete prvaci (ako, i ikada uopste budete, za Vojvodinu), onda slobodno mozete da imate vashe mishljenje, a mi cemo da cutimo. Do tada, psst.

A dal cemo mi da udjemo, il necemo, nije ni vazno. Za zvezdu navijam od malih nogu, ko i svi moji, deda mi je igrao po osnivanju 2 sezone, i to je neka tradicija, i navijacu gubili mi, ili dobijali, kao i ostali normalni likovi sa ovog topica.

Vazi da bi cutali...

A kao prvo, ja sam na ovaj topic dosao drugi ili mozda cak prvi put i procitao sam taj tekst i naglasio sam da mi cilj nije provokacija, jednostavno mi je bilo smesno jer sam prepoznao pricu dosta mojih drugara u tim delovima teksta i samo sam ostavio post, a ti si se odmah primio...

O navijanju sam prestao da raspravljam preko net-a (jer je glupo, svako moze da se kurci i da laze a onda saznas uzivo da nista od toga nije istina), samim tim moj prvi post nije bio provokacija niti bilo kakav poziv na navijacko prepucavanje...

Link to comment
Share on other sites

Chek, doshao si 2-3x put na topic, al si morao to da napishesh? I onda kao nisi provokator isti kao ovaj leisure?

Ma 'ajte molim vas..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

poredish vashih par zadnjih godina kao uspeh u Evropi dok smo mi bili prvaci iste?

Decko nabavi kompas

A da. 91. jel tako? svaka chast

EDIT: Poredio sam uspeh Zvezde i Partizana u Evropi u poslednjih par godina... Nisam uporedjivao Partizanov uspeh u poslednjih par godina sa Zvezdinim uspesima 91. Zar vam nije glupo da stalno pominjete jedno-te-isto. To jeste bio najveci uspeh Zvezde, jugoslovenskog, srpskog fudbala i stvarno jeste OGROMAN uspeh(skidam kapu)...Kada ste zadnji put gledali normalan FUDBAL a da je igrala Zvezda? to je poenta

Edited by leisure
Link to comment
Share on other sites

Pa jebote, sta, jel mi zabranjeno da napisem? Jel ovo samo topik za navijace CZ ili se uopste prica o CZ? Drugo je sad sto mene ne interesuje zvezda pa ne ulazim ovde, ali ne vidim sto ne bih (kad sam vec usao na topik) odgovorio na nesto kada imam sta da kazem... Ja na ovo gledam isto kao na razgovor uzivo, a verujem da kad se uzivo o necemu prica, ne cutis kada imas nesto da kazes?

I veruj mi, da sam hteo da isprovociram nekoga, ne bih rekao ono...Tako da ne brini se, nisam provokator ko leisure...

Link to comment
Share on other sites

Naravno da nije zabranjen, al opet, glupo je doci i provocirati. Ne mozes forum da gledas kao razgovor uzivo, jer npr mi ako se ne znamo, ja sigurno uzivo necu u kaficu sesti za tvoj sto i reci "e brate krsh ti vojvodina", a verujem da ni ti kao normalan lik neces sesti za moj ako me vidish da mi kazes da je zvezda krsh. Ok je bilo da se napishe da je igra bila losha, da je Randjelovic papak, da nemamo objektivne shanse da udjemo itd, al provokatorski postovi su glupi i nisu na mestu, da citiram "drugovi cigani"..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Jebiga, onda ja drukcije shvatam ovu "koncepciju" foruma... Svejedno, necu vishe postovati ovde, i sad sam usao samo zato sto cekam druga da dodje i vec sam se smorio i ovo je bio jedini topik koji mi je crven onako kao kad ne ulazis, svi ostali su bledi, pa sam zato usao...

Cekaj, "cigani" je uvreda za vas? Posto znam da i ti drugovi kad pricaju govore za sebe cigani...

edit: znam da je ranije bila ali i pevate mi smo cigani najjaci smo najjaci...

Edited by Longleyy
Link to comment
Share on other sites

Jebiga to je ono, crnci izmedju sebe kazu nigga, ali kad im to belac kaze, onda je to uvreda [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

A da. 91. jel tako? svaka chast

EDIT: Poredio sam uspeh Zvezde i Partizana u Evropi u poslednjih par godina... Nisam uporedjivao Partizanov uspeh u poslednjih par godina sa Zvezdinim uspesima 91. Zar vam nije glupo da stalno pominjete jedno-te-isto. To jeste bio najveci uspeh Zvezde, jugoslovenskog, srpskog fudbala i stvarno jeste OGROMAN uspeh(skidam kapu)...Kada ste zadnji put gledali normalan FUDBAL a da je igrala Zvezda? to je poenta

Decko ajde oladi ...naj naj naj nanaj ooooo decko ajde oladi ....

don't grow up it's a trap

Link to comment
Share on other sites

Posle cele hajlijeve price mislim da vise nema sta da se kaze...

shoosh je isto lepo to izlozio nekoliko postova pre...

Price NEMA !!!

Dok mi vas pobedjujemo,vi MORATE da cutite...

Dok mi osvajamo isto prvenstvo u kom igrate i vi...MORATE da cutite...

Dok osvajamo najmasovnije takmicenje u drzavi,u kom vi takodje ucestvujete...ma opet MORATE da cutite...

i tu je zaista prici kraj...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Posle cele hajlijeve price mislim da vise nema sta da se kaze...

shoosh je isto lepo to izlozio nekoliko postova pre...

Price NEMA !!!

Dok mi vas pobedjujemo,vi MORATE da cutite...

Dok mi osvajamo isto prvenstvo u kom igrate i vi...MORATE da cutite...

Dok osvajamo najmasovnije takmicenje u drzavi,u kom vi takodje ucestvujete...ma opet MORATE da cutite...

i tu je zaista prici kraj...

E sa hajlijem se lepo objasnimo i onda dodjes ti i ovako nalozeno naredis da MORAMO da cutimo, e pa ne moramo. Oces ti da mi zabranis da kazem sta ocu?

Link to comment
Share on other sites

@gruja verujes u "Terza-Dzaja" pricu?

Ne,Terza-Dzaja prichu,nego da dalje doguraju u Evropi od nas

pa jebem mu mater,hocu ja da me Partizan pobedi u derbiju zato sto cu 3 dana kasnije da imam tekmu LS:)

Ostatak teksta kao sto sam rekao,kompleksashki,ne gledaju u svoje dvoriste,pricaju o nekim penalima/ofsajdima i autima vec godinama,smetaju im sudije,a ja mogu samo da kazem da cemo regularno prvenstvo imati kad sudije budu imale jaja da daju crvene kartone za ove vec decenijske fizicke nasrtaje igraca Partizana na njih

I da,jebem mu mater,takodje,dajte vise mene i Peru za admina lol :))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...