Jump to content

Crvena Zvezda


manager

Recommended Posts

ma bre ljudi dobijamo rendzerse sa proverenom 4-6-0 taktikom...:)))

vazi...jbte nije mi jasno iskreno kako je rendzers onako lose igrao a realno ima bar 5x bolje igrace od nas[trenera ko i da neamo]...ali super po nas pa imamo kakvu takvu sansu da odemo konacno u ls jer oni realno uopste nisu uigrani...

iskreno ja bih pre stavio barkosa nego djordjevica...realno covek jos nije dobio jacu priliku da se dokaze...a djordjevic je govno kao sto neko rece kakve veze ima sto je mlad i messi ima 20 godina pa pogledaj kako igra...ili znas ili ne...:)

bar po mom misljenju treba da ubaci i molinu...jer je ako nista drugo brz i radi nesto za razliku od npr. milijasa koji je bio ocajan[iako jedno vreme nije igrao na svojoj poziciji]...decko jednostavno ima problema sa kretanjem...

i jos kad bi uspeli da vratimo slavoljuba muslina to bi bilo full...zna bre zvezdu u dusu...:)

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

i zna shtek taktiku u dushi, shto je kurton u evropi

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

i zna shtek taktiku u dushi, shto je kurton u evropi

pa bte svakako je bolji od ostalih koji su bili posle njega...mislim ipak je ovo zvezda...ne mozes da ocekujes da ce benitez da nam dodje...:))) pa cak smo i muslinu poslali poziv i isqlirao nas je pa sad ti vidi...:)

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

nikad ja nisam rekao da je Kosan dobar trener,samo sam rekao da je Bekvalac losh

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

malo mi glupo da sada komentarisem tekmu, al reci cu samo da nismo imali srece...

opet su se ponovile neke stare boljke iz prethodnih sezona, naravno pricam o evropi.

opet nam samo nada ostaje, da nekako muljnemo jedan gol i da idemo na produzetke, penale.. pa posle sta nam bog da. ako je suditi po dosadasnjoj igri, vise od 2 gola ne mozemo da damo rendzherima, cak ni poneseni atmosferom na samom, punom, stadionu.

Link to comment
Share on other sites

mada je cinjenica da zvezda igra jedno 12x bolje na svom stadionu nego na gostovanju moracu da se slozim sa menagerom...jednostavno ne vidim zvezdu kako izgradjuje kakvu god akciju i daje gol...jedino nesto da umuljamo tipa iz corne ili slobodnjaka[ili da za ovih nekoliko dana dovedemo cristiana i messija:D]...:) a i ako prodjemo rendzers kakve smo srece ima da upadnemo u grupu ko' Levski prosle godine...:)

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

mada je cinjenica da zvezda igra jedno 12x bolje na svom stadionu nego na gostovanju moracu da se slozim sa menagerom...jednostavno ne vidim zvezdu kako izgradjuje kakvu god akciju i daje gol...jedino nesto da umuljamo tipa iz corne ili slobodnjaka[ili da za ovih nekoliko dana dovedemo cristiana i messija:D]...:) a i ako prodjemo rendzers kakve smo srece ima da upadnemo u grupu ko' Levski prosle godine...:)

Da li je bitno u kakvu bi grupu upali?

Daj bre da udjemo,lako cemo sa grupama... :)

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

dobro:) daj mi top3 listu trenera koji treniraju klubove u srbiji danas please ;)

Gagi,vidis,opet mi nameces odgovor,ali neces uspeti :)

Kvalitet trenera nam je samo odraz kvaliteta lige,a samim tim i naseg sampiona,znaci top3 trenera ne moz' da se izabere,moze samo top1, i to samo Djukic,em mlad,em perspektivan,realno,bice fantastican trener

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

realno niije losh,ima perspektivu..al kad je frka obicno zasere i napravi pogresan izbor..

eto pogledaj ep u holandiji - sve tekme je postavio dobro osim odlucujuce..kada su mu dva krucijalna igraca sedela na klupi - z.tosic i mrdja..(iako me izuzetno boli da kazem da je mrdja krucijalan za bilo sta osim za branje paprika)..a da ne pricam o idejama sa babovicem kao spicem..ako vec mali kreten mora da igra nek igra poluspica ili neku vezu..a ne jebenog cf..a ako se vratimo na pocetak - greska je i zvati samo 2 napadacha na prvenstvo..makar treci bio i rezervni napadach mladosti trebalo ga je imati na raspolaganju..a sada kad smo videli f. djordjevica ne vidim zasto on nije bio u kombinaciji..

a i ne zaboravi da je djukica 3 puta pobedjivao djurovski:) sto mu veoma smanjuje ocenu jer djurovski ne zna nista..

realno miki rajevac je za sve njih zmaj..jer sa ogranicenom ekipom pravi odlicne rezultate..pritom vosa igra lepse i od partizana i od zvezde..a od kosana jos moramo da vidimo..deluje prepredeno i pijano u najmanju ruku:)

Link to comment
Share on other sites

realno,Miki Rajevac ima tu srecu da je seo na klupu tima koji se reorganizuje i koji hoce da vrati staru slavu i trenutno imaju i kadar i finansije za to...naravno da ne umanjujem njegov uspeh

Djukic je gubio 3 derbija od Djurovskog,zato sto je imao drugoligaski kadar(sad ste na nivou Ofk Beograda:))),a ne zato sto je Bosko bolji trener,cisto sumnjam da ce i ove godine uspeti da nas pobede...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

@ branko

jebes ova dva kola ja kazem generalno

al da budemo jasni i zvezda i partizan su mnogo jadni..samo je pitanje ko manje..nas je prosle godine izvlacio milijash a posle i koroman..vas je smiljanic..sad vidim da vam se mnogo toga promenilo..mada i dalje ne vidim nekog lidera u joveticu..mnogo je zanru:)

videcemo kako ce djuka sad da odradi..doslo je gomila igraca, treba to uklopiti

Link to comment
Share on other sites

@ branko

jebes ova dva kola ja kazem generalno

Ok, nisu 2 kola pravi pokazatelj, al' mi se ipak cini da Vosa nece biti toliko dobra kao prosle sezone. Pustili su Davidova i Petkovica, ne vidim da imaju adekvatne zamene za njih.

Nego, dosta o Vosi, ovo je ipak topic o CZ... Cestitam na dovodjenju mladjanog Bakica! :)

Link to comment
Share on other sites

Ok, nisu 2 kola pravi pokazatelj, al' mi se ipak cini da Vosa nece biti toliko dobra kao prosle sezone. Pustili su Davidova i Petkovica, ne vidim da imaju adekvatne zamene za njih.

Nego, dosta o Vosi, ovo je ipak topic o CZ... Cestitam na dovodjenju mladjanog Bakica! :)

Da,usrecili smo se jako,dobili smo pleja koji se prosle sezone usudio da sutne CAK 3 puta na kosh

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...