Jump to content

Crvena Zvezda


manager

Recommended Posts

ovaj gruja misli isto ko ja, mozda smo braca olol

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

brate shule, si ti gledao Dinamo juche? Onaj tim je par puta jachi od nas, samo shto nemaju iskustva, mi onakve shanse u nashoj ligi ne mozemo da napravimo..

Gledao sam, ali sam gledao isti taj dinamo i protiv onih azarbedzanaca i to obe utakmice gde su bili naprosto smesni...i jedina je razlika izmedju njih i nas sto oni igraju srcem i ne respektuju protivnika, a mi smo male pickice koje su dosle da kalkulisu i realno zasluzili smo karu...werder je po imenima mozda i bolji od rangersa, ali su trenutno kao ekipa banda raspala i ako udju u LS bice topovsko meso

fml

Link to comment
Share on other sites

pa Zvezda i jeste u prvom planu,pricam kako od Lacia nisam video da smo odigrali ko muskarci

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Zvezda se zanima za Jestrovica,lol http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?...p;nav_id=259769

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

2,Djordjevic i Barkos...

Ja ne znam koliko Barkosu treba vremena da se prilagodi,ali ako ovako nastavi,koferi...STO PRE !!!

A za Djordjevica svi pricaju kao mlad,kurac,palac...pa jel to sto je mlad opravdava njegovo neznanje?Njegov najveci problem sto nema nikakav osecaj za prostor,i sto ne zna da se otvori...

za sada,dosta los...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

mora Molina da igra od starta nema druge, a oni sporatji Milovanovic i Miliajash pod hitno da se prodaju, podsecaju me na Mudrinica i Krivokapica

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

mora Molina da igra od starta nema druge, a oni sporatji Milovanovic i Miliajash pod hitno da se prodaju, podsecaju me na Mudrinica i Krivokapica

Milovanovic,ako bog da, odlazi:

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?...p;nav_id=259805

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

2,Djordjevic i Barkos...

Ja ne znam koliko Barkosu treba vremena da se prilagodi,ali ako ovako nastavi,koferi...STO PRE !!!

A za Djordjevica svi pricaju kao mlad,kurac,palac...pa jel to sto je mlad opravdava njegovo neznanje?Njegov najveci problem sto nema nikakav osecaj za prostor,i sto ne zna da se otvori...

za sada,dosta los...

meni rece drug da zna djordjevica i da placa da igra u zvezdi ......................... :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

ima li kraja ispushenim napadachima koji ce da nam uzimaju pare? :)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...