Jump to content

Crvena Zvezda


manager

Recommended Posts

po njegovoj logici korisniji je milijasev sut nego burzina tehnika i lucidnost, ja koliko sam provalio on njega stavlja na poluspic samo zbog toga.

salas ne igra zato sto se jos nije oporavio, valjda, a i dosao je u zvezdu povredjen?!

nema sta da se brinemo, veceras ce proraditi ta barkos-mashina!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kolko nam je covek upropastio sezonu i tim, ja nemam rechi..Nadam se da ce da popije shut kartu posle ovoga

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam kome je uopshte palo na pamet da tog alkoholichara dovede na chelo zvezde?

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

malo o samoj tekmi...

covek je poceo mec sa koromanom u spicu i sa 5 u vezi od kojih su 3 klasicna zadnja vezna, jedan bek i jedan plejmejker, protiv evropskog kolosa, giganta iz grcke, velike, nenadjebive ekipe ARISA! covek se branio, covek je pokusao da odbrani remi EEEJ PROTIV ARISA!!! ja jos uvek ne mogu da dodjem sebi.. kakvu je on jebenu postavku imao.. mislim, kako igraci da se snadju na terenu kada, osecam, ni sami ne znaju ko sta treba da radi. coveku koroman igra spica, milijas plejmejkera a mao levog veznog sa DEFANZIVNIM ZADACIMA!!!

jedini koji su se snasli u toj neigri su kastiljo i lukas, koji su i jedini radili svoj posao, kvarili igru protivnika.

odlicni basta na desnom krilu!

covek se, koliko sam ja brojao, 4 puta zabio u protivnickog igraca i pritom pao dizuci ruke prema sudiji. kod 15. puta sam prestao da brojim njegove uspesne pasove- protivnickim igracima! definitivno mnogo vise daje na beku...

gaja opet borbeno, totalno bez razmisljanja, ali mu i dalje prolazi sem onog puta kada je proleteo pored ivica i to im je jedina sansa bila u drugom, ne racunajuci golove. tutoric standardno izgubljen... a grbavca necu ni da komentarisem.. onaj basta bar pogleda raspored igraca pre nego sto centrira, dok ovaj zabije glavu u zemlju i napamet, pa ako se neko nadje na tom mestu- odlicno.. a posto se koroman, covek koga odlikuje skok igra, stalno nalazio u srcu sesnaesterca da prihvati tu loptu ne znam kako im nismo dali 3 gola!!!1

sve u svemu tuga.. da ima ONAJ malo obraza, podneo bi ostavku istog trenutka i ne bi se osvrtao ni trenutka..

zvezdo, tugo moja..

edit- greske u kucanju!!!

Edited by manager
Link to comment
Share on other sites

Kolko nam je covek upropastio sezonu i tim, ja nemam rechi..Nadam se da ce da popije shut kartu posle ovoga

sve receno..

znaci N/C ladno protiv Arisa nije ubacio u tim nijednog napadaca , doveo ih je 10 najmanje , tu sere na igrace u intervju posle utakmice , a ustvari je on debos najvec..

pajser.. mesto da igra na 3 boda , koja smo mogli ladno odneti on postavio defanzivnu formaciju , i to jos sa pleymekerima koji su igrali nazad !! a koroman je "kao" bio spic

Edited by ~MaRe100%
Link to comment
Share on other sites

pateticna jadna postavka... ovu taktiku nisam video na marakani cak ni od beton ligasa u prvom kolu kupa... vec vidim izjavu: eto igrali smo na nulu... kada smo primili gol ubacio sam ofanzivniju postavu... pa smo primili jos dva... sta bi tek bilo da smo poceli sa dva spica... idiotluk... a basta ce igrati dok mu se ne rastope boje na dresu... btw. kada je randjelovic poslednji put odbranio sut koji je isao u okvir gola??? nije bitno da li je njegova krivica ili ne... zasto ne pricamo o zaslugama... zasto ne bude makar jedna utakmica sa komentarom: randjelovic fenomenalnim odbranama spasio zvezdu novog blama...

sve mi jebite ako ne bih na prvoj sledecoj utakmici igrao i sa salasom i sa burzanovicem i sa barkosom i sa jestrovicem i sa koromanom... makar rezultat bio 7:3 za protivnika...

da se razumemo da su igrali fudbal i izgubili sa deset razlike... rec im ne bih rekao... nemamo bolje i cao... ali ovo je zaista bilo prejadno... samo nas zeka i bjeka mogu izvaditi iz govana... cujem da su bez angazmana... sta se ceka???

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...