Jump to content

Zasto Hejtujete Maru?


Recommended Posts

jel imate net u adolfovoj omladini?

edit:

glupi coko, shto se ubacujesh ispred dementa :(

i pusa za sledetji cs koji budemo igrali za publiku :*

@on topic

mada da je lepsa sigurno i ne bi bila toliko iritantna on line.

moracemo na nekoj sesiji da odradimo studiju o uzrocno-posledicnoj vezi lepote sa psihickim profilom.

ovde se slazhem poptuno i dobra ideja za studiju. bash sam o tome razmishljao chitajutji topik. ali da ne budem nedorechen, kao shto lag reche, nije izgled sam po sebi presudan. svi mi poznajemo i "ruzhne" devojke koje su sasvim kul, i ne smara te da sa njima provodish vreme... za razliku od vetjine nafuranih kokoshki (koje pritom ne jebesh).

Vidim ja da je vreme za jedan politicki/drustveni topic. Gde je mohi ? Misljenja sam da kao sto je bio daki, tako ce i kasnije biti mara. Bilo pa proslo.

nisam dovoljno shpijunirao za strane platjenike kad me ne spominjete u tom kontekstu kao mohija :D

a ne slazhem se za poredjenje. ne verujem da mara ima to u sebi. iako je daki za mene i dalje tamo neki mali redondo sa foruma. pusti ti te vashe priche "da ga znash uzhivo blablatrutj". kad ga upoznam uzhivo onda tju revidirati stav.

i ako nisam bio dovoljno jasan u prvom postu...

-ne smeta mi da je hejtuje lag recimo. em ima neki lichni odnos sa njom po tom pitanju, em to radi profesorski.

-ovi shto je random hejtuju jer ih smara kad prochitaju neku maloumnost, koju je ona reshila da podeli sa nama jadnim neobaveshtenim, mi polako dosadjuju sa tim. nije ni kul vishe shto je neko rekao; ne umeju to da rade kao lag pa nisu ni preterano zanimljivi u odnosu na dotichnog; igor je pomenuo i taj choporativni momenat... mene lichno smaralo uvek kad vidim da 20 likova gaze jednog, iako je taj jedan zasluzhio :]

-uvek postoji ignore. ja nemam nikog na ignore, nikad nigde nisam koristio tu opciju, ali ako vam gori pod prstima kad je chitate, ignore bato i tjao :]

-lichno se slazhem da je iritantna do bola ako obratjash pazhnju na nju. ali ne moram da obratjam pazhnju na svaku budalu koju vidim.

@saint

potpuno se slazhem. to shto ej neko ruzhan nije nikakav poziv na hejt. ali voo kazhem uopshteno... maru niko i ne hejtuje "zato" shto je ruzhna.

Edited by Ramirez
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 394
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zato sto se pravilnik ne postuje, prvi koji krse pravilnik su admini doduse to je glupo jer admine ne moze niko da napushava al dobro zabavno je iovako sasvim.

Pravilnik foruma je volja onoga ko forum drzi tako da ne vidim poentu raspravljati se sa adminom on je uvek u pravu.

Edited by De1
SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

nije kao da me boli kurac...

ali ja sam bio banovan mesec i po dana s foruma zbog nekog hejta koji je mnogo manje uvredljiv od ovoga sto lag radi mari, ne kapiram zasto niko od admina i moderatora ne sankcionise sada takav hejt.

meni kad obrishu hejt mare ja cutim

a tebi kad obrishu hejt ti uzmesh da se svadjash i josh hejtujesh

^_^

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

ne secam se svega bas, ali ne mislim da je to skroz tacno... uglavnom... nije poenta u brisanju postova nego u kolicini hejta. Tebi kad obrisu hejt mare ti jednostavno to uradis na nekom drugom mestu ponovo, stoga ja ne vidim kako to nije isto kao i moje hejtovanje kad mi obrisu hejt.

Da ne duzim prichu, ovde se ne radi o meni i mojim postovima (to sam dao samo za primer) nego o tvojoj mrznji prema mari i zasto jos uvek nisi banovan zbog toga, iako je to masivniji prekrsaj od bilo cijeg do sada (posto traje vec dosta dugo, da ne kazem od kad se mara uchlanila na forum).

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Neka se smeje kome je smeshno, nemam nista protiv. I sam valjda kapirash da to shto ti prosipash mari ma kolko god bilo zapakovano u sarkazam, ironiju, smeshnu foru... to je na kraju ipak uvreda koja je protiv pravilnika.... niko to vishe na ovom forumu ne radi od tebe. Ovde cak nije ni rech o tebi, nego o adminima koji nishta ne preduzimaju osim sto te warnuju, salju ti pm itd.... meni za hejt nije stigao ni jedan pm na primer... niti upozorenje, niti bilo shta... banovan sam bez tih zajebancija. I ne bih vise polemisao o tome, ovaj topik je o mari i hejtovanju nje... slazem se s ivanom da ona ima taj nervirajuci kompleks osobina ali me nekako za to zabole i nije mi problem da predjem preko toga u vecini sliucajeva. toliko od mene.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

lol smorili ste...

kako je to jebeno neverovatno sto vam apsolutno svima smeta mara...

i smesno :]

mene boli kurac...

ona je tamo negde neko ko eto tako napise svaki dan ponesto... jes da i mene blago iritira :

taj njen

...

stil pisanja...

..

o_&

/...

postova.

ali jebati ga... sto da se zderem oko toga, ili da joj zelim smrt (jednom sam to uradio, pa sam popasao ban :\)

I TO CAK NE NI LIKU. nego nekom njemu izuzetno bliskom ^_^

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

E vidite, postovi ovog coveka iznad su svi isti, svi na isti "odobravajuci" fazon, deklamuje stalno u krug po istom principu. I niko ga ne hejtuje jer prosto ordinira u okvirima podrazumevanog. To sto neka pcelica <Mara> radi to na nacin koji je mozda retardiran nije razlog da se unleashuje pure hejt generalno. Lag i Ivan_ imaju svoje razloge :)

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

sretjom pa sam sasekao blejanja na forumima i ne znam shta me natera da prochitam ovaj topic od pochetka do kraja. da samo vidite shta vi pishete ovde iz nekog drugog ugla pa da se zapitate. odvratni ste i ako ovako nastavite bitjete josh gori (ako je to ikako mogutje).

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

sretjom pa sam sasekao blejanja na forumima i ne znam shta me natera da prochitam ovaj topic od pochetka do kraja. da samo vidite shta vi pishete ovde iz nekog drugog ugla pa da se zapitate. odvratni ste i ako ovako nastavite bitjete josh gori (ako je to ikako mogutje).

tako je!

ps. jel to avatar iz nightwishovog spota? :)

Link to comment
Share on other sites

Interesantna je stvar, svakako, koju pojedinci tvrde.

Lag i Ivan imaju svoje razloge? Možda Lag ima svoje lične, možda i Ivan, ali samo njih sme da iritira Marino postovanje?

Mene ova tvrdnja vređa, i mnogo mi ide na živce.

Mene Mara ne sme da nervira, Weasela ne sme, Gruju ne sme, Coku ne sme (mrzi me da navodim sve drugare koji su je povremeno potkačili)?

Ja sam čak par puta i skretao pažnju na to kako se preteruje s pljuvanjem po Mari, ali mi je jako teško da je trpim, što će ignore uspešno rešiti.

I, da, saglasio bih se sa Pesmom u vezi s aršinima admina povodom banovanja.

Nemam ništa protiv Laga, ali njegovo pljuvanje Mare prelazi sve granice, kao i Ivanovo. "Crkni, Maro" je postao kliše na ovom forumu.

Što kaže Pesma, nije dobio nikakve PMove, upozorenja i slično, i banovan je. Kod mene je bio isti takav slučaj, a i pride sam od strane admina nazvan idiotom u topiku specijalno stvorenom za to (i pride nisam mogao da se branim kada je gomila "kissass" likova dolazilo na taj topik s "tako je, dobro je" potvrdama).

Nema frke, ne ljutim se ja, ovo je internet, ovde svi šilje kare, ali je smešno kriti se iza pravila koja su definisana dovoljno široko da se svaki proizvoljni ban može opravdati drugim članom (ne zamerite mi, mrzi me da sada čitam pravilnik iznova). Ovo nije zato što sam ja banovan (kapiram da sam 10 puta ranije pre toga zaslužio neku vrstu supenzije), ali je uz još neke banove dovoljan postupak da dobar deo ljudi na ovom forumu deluje krajnje nesuptano,

i da se to uopšte ne kažnjava.

Onda lepo banujte Maru, ne dajte da vas ograničavaju klimava pravila, jebeš ti taj privid "pravne države" na forumu.

Mir i ljubav.

Link to comment
Share on other sites

Kakve to veze ima uopste? Forum sa 13 hiljada chlanova je odavno prestao da bude ortachki forum (nadam se) na kome se dobrim ortacima dozvoljava sve, i gde se pravila primenjuju subjektivno i selektivno.

ne, nije prestao da bude ortachki forum, eto ti odgovora zashto si ti banovan a lag ne

ne verujem da se u nechemu slazhem sa pesmom, al jbg tako je

oO

 

Link to comment
Share on other sites

I ja sam dobio ban zbog jednog jedinog vredjanja. Ocu da mi vratite 3 posta sto sam mogao da napravim u ta 2 dana. A o ortakluku, zar nismo pricali o tome jos od "zaklan zeka u signaturi" epizode ?

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...