Jump to content

SD Partizan 2007/08


Lex

Recommended Posts

  • Replies 618
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

AGUBLAGU ASFOJGFDS OJOJOJ ODSGOUN JEEEEEEEEBIIIIII

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

sainte nije to final for :D

navijam za partizan, nacionalista sam i sve to, al jednostavno moram reci da su mnogo mutavi.

partizan naravno, nemogu da verujem da sa takvim igranjem udju u top8. Da da, srce na teren, a od skilla ni s.

Bukvalno ih je bog pogledo danas, posto su ovi iz panatenikosa promasili sve bukvalno.

najjace oruzje im je skok, sto je tuzno. znaci po 4x ponavljaju napad, kao na ulici da se igra.

i kosevi im se sastoje od nekim izmutavljenih pojedinacnih akcija, mozda 2 napada skolska su bila. odbrana katastrofa, koliko puta su ih pustili da cisto sutnu za 3, neznam kako su ovi promasili toliko stvarno.

opet kazem, volim partizan i drago mi je sto su prosli, al ovo je glupost teska. valjda ce igrati bolje u nastavku.

cekam hejt :)

Link to comment
Share on other sites

onaj jasekekkuracpalacvicius znaci hteo sam da probijem tv nogom jebote.....jos ono njegovo pacovsko lice u prvi plan povraca mi se .... pritisak 300 sa 200 :D

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Lik je davao poene iz nemogucih pozicija :) Ko bodiroga nekad :)

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

sainte nije to final for :D

navijam za partizan, nacionalista sam i sve to, al jednostavno moram reci da su mnogo mutavi.

partizan naravno, nemogu da verujem da sa takvim igranjem udju u top8. Da da, srce na teren, a od skilla ni s.

Bukvalno ih je bog pogledo danas, posto su ovi iz panatenikosa promasili sve bukvalno.

najjace oruzje im je skok, sto je tuzno. znaci po 4x ponavljaju napad, kao na ulici da se igra.

i kosevi im se sastoje od nekim izmutavljenih pojedinacnih akcija, mozda 2 napada skolska su bila. odbrana katastrofa, koliko puta su ih pustili da cisto sutnu za 3, neznam kako su ovi promasili toliko stvarno.

opet kazem, volim partizan i drago mi je sto su prosli, al ovo je glupost teska. valjda ce igrati bolje u nastavku.

cekam hejt :)

pa jel skok deo utakmice? pa choveche to je borba pod kosem, srcanom igrom nadskaces protivnika. pa jel hoces da mi kazes da nam je svaka lopta pala u ruke i onda smo imali po pet puta napad za red.

a kakve bi ti akcije? pa nismo ih mi pustali da sutnu za 3 vec su oni imali izradjene akcije, a mi smo pojacavali time igru pod kosem i time se igralo na rizik.

pa ja prvi put cujem da u basketu posle 6 utakmica neko moze ovako da prica, i kaze da smo prosli jer je Jupiter bio u sazvezdju Velikog medveda.

i to neznam ispravi majke ti. nemoj da ti ja izigravam Bartuca.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

svaka cast, skroz zasluzeno

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

a i ja sam odustao od singla:)))

hehehehe

bas mi je drago :)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

napisao si glupost realno, ne znam shta je to ako nije skill kad vodis od samog pocetka i kontrolises utakmicu, ako rezonski sutiras iz izgradjenih akcija (celo prvo poluvreme), ako dobro igras pod kosem, ako centri daju upotrebljive povratne i slicno..odlicna tekma partizana, i treba im chestitati, i sad ne treba da se zaustave ovde, jer mogu i uz malo srece da dobiju tau

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

sainte nije to final for :D

navijam za partizan, nacionalista sam i sve to, al jednostavno moram reci da su mnogo mutavi.

partizan naravno, nemogu da verujem da sa takvim igranjem udju u top8. Da da, srce na teren, a od skilla ni s.

Bukvalno ih je bog pogledo danas, posto su ovi iz panatenikosa promasili sve bukvalno.

najjace oruzje im je skok, sto je tuzno. znaci po 4x ponavljaju napad, kao na ulici da se igra.

i kosevi im se sastoje od nekim izmutavljenih pojedinacnih akcija, mozda 2 napada skolska su bila. odbrana katastrofa, koliko puta su ih pustili da cisto sutnu za 3, neznam kako su ovi promasili toliko stvarno.

opet kazem, volim partizan i drago mi je sto su prosli, al ovo je glupost teska. valjda ce igrati bolje u nastavku.

cekam hejt :)

zasto uvek postoji neki lik koji kada se desi nesto dobro mora da iskenja nesto nedaj boze....

pre svega partizan je igrao sasvim dobro(naravno moraju da prave neke idijotske greske,tipa ono na kraju kada su 2 puta se vratili na svoju polovinu na istu foru) ,a drugo i onaj panata je skoro svaki put ubo tricu iz pik en' rola(kurcivicijus i kompanija)

sve u svemu i top 16 je bio ogroman uspeh a kamoli top 8 tako da gg

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

ma manda je samo hteo da bude primecen to je to. :)

protiv TAU bice jakih utakmica, nama shpanci bash ne leze, ali videcemo.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

^ to i ja kapiram, pa nisam hteo da mu odgovaram :)

Ali Vranesova asistencija Vitkovcu, Chedini skokovi u napadu, Novicina trojka, Kecmanov skok u napadu za plus 9 pred sam kraj utakmice, Palasiov ulaz na plus dva za nas....

SVAKA CAST SVIMA!

to je bilo veoma kurcevito,ali obicno se takvi potezi isplate...

svaka mu cast!

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

nije kurcevito nego je na 3 sekunde do kraja napada :)

batist se povukao korak u nazad :) to je bila greskica :)

ali upala je kad je trebalo :)

vrhunska partija..

ovog mandu treba banovati zbog toga sto je retardiran

� by Ivan_

alen je van konkurencije.

� by Ignis Dei

Alen mora da bude van konkurencije, jer je Macan

� by Alen

nije bitna strela nego indijanac.

Baseball Club Beograd96

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...