Jump to content

SD Partizan 2007/08


Lex

Recommended Posts

NIKOLA PEKOVIC

NANANANANA

JEBE GOGU SEKULIC

NAAA NANANANA

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 618
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja verujem u ovu ekipu, iako sam bio skeptichan na pochetku-mid sezone.

ukratko

Pekovic - glavni pogon. Chovek je toliko dominantan da nemam rechi. Uvek je blizu MVP ili je MVP kola, a generalno je medju najkorisnijim igrachima lige. Kada dobije loptu blizu kosha, ili je faul ili pogadja lagano...

Palasio - mnooooogo je popravio svoju igru i sada lichi pleja. Ima srce, u zadnje vreme dobar procenat shuta, probija odbranu i shto je najbitnije vishe nema 123132473 izgubljenih lopti po utakmici

Tepic - ima neki posebab stil igre i zna da odigra jako dobro poneku utakmicu a uglavnom odigra solidno. Ima puno iskustva za svoje godine u jakim utakmicama.

Kecman - Cale. Ima dobar ulaz, shut, muda kada treba.

Velickovic - ima veliko srce i veliki je borac. Zna da odigra i da odigra sa manje poena, ali igra dobro odbranu i dobar je u skoku.

Vitkovac - jako bitan za ekipu. igra dobro i u odbrani i skace u napadu

Tripkovic - ako ga krene sut za 3 moze da doprinese mnogo

Vranes - popravio igru u poslednje vreme. bitan je za odbranu

Bozic, Borovnjak, Milosevic - solidan doprinos

Debeli - dobar je struchnjak a dokazuje to shto poslednje 2 godine igramo veoma uspeshno u Euroligi, iako imamo UBEDLJIVO najmanji budzet od svih ostalih klubova.

Grobari - najbolji navijachi na svetu...nigde se ne navija kao u Pioniru.

Imamo shanse protiv PAO-a samo ako rastereceno udjemo u utakmicu. Atmosfera ce biti paklena [:D]

ufffff

AJMO CRNO BELI!!!

Link to comment
Share on other sites

Ja se ne bih oslanjao toliko na atmosferu. Nije PAO varsity tim neke srednje shkole. Bile su paklene atmosfere u Pioniru i ranije pa smo gubili. Ali svakako moze da doprinese u odredjenoj meri.

Ono shto bih takodje dodao je, da Tripko posle svih ovih godina, i dalje svoju igru oslanja kompletno na shut. Neko ce reci, "pa takav je igrac", takvi igraci - iskljucivo shuteri su odavno nestali, ne zato shto ih nema, vec zato shto su prevazidjeni.

Vezbano je dosta na njegovoj snazi generalno, popravio je igru, ali i dalje ako ga ne krene shut onda od njega nista nema. Kad bi svoju igru nacinio barem malo raznovrsnijom, od igraca koji toplo-hladno nosi tim mogao bi da predje u pravog vodju.

Da momci odigraju motivisano, hrabro, bez straha, imace podrsku sa tribina, svoj teren. Tokom cele sezone momci su pokazali da su veliki igraci, nece zakazati ni protiv PAOa.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

a pushtaju se u prodaju u pon. ? :)

zar se nije prodavalo sve u paketu ?:D

koji tripko valjda ce da ode ove sezone ne mogu da ga gledam vise ako ga duda pozove u reprezentaciju pljunucu mu usta :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Ja se ne bih oslanjao toliko na atmosferu. Nije PAO varsity tim neke srednje shkole. Bile su paklene atmosfere u Pioniru i ranije pa smo gubili. Ali svakako moze da doprinese u odredjenoj meri.

bilo kako bilo, sutra ce toliko ljudi da se ugura u halu da bismo prosto morali da nastavimo onu sjajnu prichu na temu koliko ljudi staje u pionir :-)

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

uz duzno postovanje,ali ja cu sutra sigurno igrati na PAO,iako cu navijati za Partizan.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

bilo kako bilo, sutra ce toliko ljudi da se ugura u halu da bismo prosto morali da nastavimo onu sjajnu prichu na temu koliko ljudi staje u pionir :-)

i ispasce da je moja odokativna procena pobedila tvoju strucnu ("strucnu") :)

Edited by Formica

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

errr koju prednost? :)

jel to nesto novo "errrrrrrr"? voleo bih da cujem kako to zvuci u stvarnosti. :)

mislio je verovatno, ako PAO dobro udje u mec, i povede, i onda moramo da ih jurimo.

Edited by Formica

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam shta da kazem... :( - stho nisam u srbiji.

ali kakva utakmica.... mora da se smire emocije malo dok jos ne prokomentarisem ista.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...