Jump to content

Battlestar Galactica: Razor


Guest

Recommended Posts

tada izlazi razor :)

kada će (i da li će) prequel serija, ne zna se.

trebalo je da snime i spinoff prequel seriju o životu u kolonijama između dva rata sa sajloncima.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam se bash nalozhio kad je doshao Pegaz onako bash bash, prosla me jeza u toj epizodi kad su onako rekli kao da su na njihovoj strani

mozhda me nisi razumeo coko, meni je super bio taj momenat dolaska pegaza i euforija, i kapiranja da nisu jedini prezhiveli kolonisti (i pitanja dal ih ima josh mozhda)... smorilo me je sama pricha iza pegaza sa sve admiralkom i oficirima. i adamino smaranje kao vojska su i dalje, chin je bitan ovo ono. :]

Link to comment
Share on other sites

to sto je tebi ivanushka intimizacija sa kjotom prijatna stvar i da je predlazhesh kao neki oblik nagradjivanja osobama sa ukusom ne znachi da se iste (te osobe sa ukusom) slazhu sa tobom da je dotichna (intimizacija sa kjootom) prijatna stvar ;oP

katee nije najlepsha riba u celom novom BSG serijalu (to je jedna ubava seka, flight deck poruchnik sa pegaza koja se pojavljuje na 3 minute u 2 epizode i kazhe 1 ipo rechenicu ;o)) no da je katee lepsha od dugovrate crnachke tjurke (ne gotivim crnkinje generalno ali ona zhena je ruzhna crnkinja), koreanke (koja jeste hawt ali meni ni azijatkinje nisu nesto (ok sem ziyi zang ;o))) i osobe koja ce za mene zauvek ostati raskrvavljena anoreksircharka koja vazhe kesice sa sopstvenim izmetom - jeste =o))

@stija - a ti si svoj nick izabrao zbog lanca kafe ili dirka benedicta? =oP

@ ramiz -

u originalnoj seriji Cain je jelte mushko i nije admiral nego commander kao i Adama i isto mu je rat bitniji od prezhivelih kolonista pa se hejtuje mnogo sa Adamom, ali na kraju, da bi spasio flotu odlazi sa pegazom na suicide mission ali hawt female piloti sa pegaza ostaju na galactici ;o))

also piloti sa pegaza su imali mnogo lepshi 3D amblem na pilotskoj kacigi od ovih sa galaktike, shematizovanog pegaza sa rashirenim krilima na sred chela...

Link to comment
Share on other sites

pa na "ololo kjoot" mogu samo da odgovorim sa "ololo crnci" ili sa nechim toliko velikim da te smori da nastavljash ;o))

a da treba da pazarim klimu to stoji i ovako i onako...mada ko sto rekoh vishe puta...sem prva 2 dana ova vrucia postaje sve vishe manageable... =o)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...