Jump to content

Pričajte!


Recommended Posts

mozhemo mi i ranije onda, oko osmice momci? da ispratimo lakija kako dolikuje komunisti!

vesti sa fronta,

ustao za posao, sishao u firmu i ovi se prenemazhu. chekaju gazdu valjda. kao zvatje me kad ovaj stigne, da idemo na teren. shto se mene tiche kul, ionako se nikad ne radi preko 15:30... tako da shto kasnije krenemo, to vetja ble'a :]

kontam da bih danas mogao i na lido, i sutra, i prekosutra i tako dalje. ae shto sam se uzheleo palzhe i odbojke, nego pocheo da gubim boju vetj, zomg :[

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wuuuuuuuuuuuuuhuuuuuuuuuuu!!! Konachno uzela majicu :o)))))

U subotu bila malo u Nisu neplaniranio. U nedelju zapocheli novi frp seshn. Sad poso, standardna bleja i tako to...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

mozhemo mi i ranije onda, oko osmice momci? da ispratimo lakija kako dolikuje komunisti!

ma nemojte se cimati, postoji i mogucnost da cu se setiti da nesto nisam uradio, pa juriti da to sredim, itd itd. Organizujte se kad mislite da treba, pa ako banem eto me :)

Ako ne, uvek mozhe da se organizuje lajv kanter 5na5 na nasem standu na wcgu sa ljudima koji su aktivni na serveru. E to bi bila zabava :))

Link to comment
Share on other sites

opet sam nešto popravio tako što sam sknuo i vratio poklopac, nakon čega je sve proradilo najnormalnije. ovaj put vodokotlić, pre toga ipod... nadam se da neću u skorije vreme ići avionom.

Link to comment
Share on other sites

zavisi ima po komad, po 3, 5, 10, 15. koliko se setjam neko mi je prichao o nekoj stvari koja je bolja od viagre, a manje shtetnija tako da proveri to.

@topic

loma sam manje slomljen danas, konachno spavao normalno samo na jednoj polovini kreveta :)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

moja cigansko-vasarska krv je sinoc provrela kad sam ugledala sav onaj hit od luna purka na beerfestu ali nisam imala dovoljno para ni za autice ;)

cvrcnuo me inace jedan holsten.. i ja sam pa neki alkos %)

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

:*

Ja danas idem na put, ali verovatno nesto uveche oko 10. Pa ako uspem da upadnem na partijicu dve ako se budemo igrali u 21h, eto me. Ako ne, snacicete se vi vec, a ja sam nazad u subotu.

mozhemo mi i ranije onda, oko osmice momci? da ispratimo lakija kako dolikuje komunisti!

ma nemojte se cimati, postoji i mogucnost da cu se setiti da nesto nisam uradio, pa juriti da to sredim, itd itd. Organizujte se kad mislite da treba, pa ako banem eto me :)

Ako ne, uvek mozhe da se organizuje lajv kanter 5na5 na nasem standu na wcgu sa ljudima koji su aktivni na serveru. E to bi bila zabava :))

Moze, moze...sve moze. Bicu tu danas ceo dan, pa nek me cimne neko na msn/kako god, ako se budete skupljali pre dogovorenog vremena (21?). A moze i na WCG-u...Ma sve moze bre.

Ustao sam sada, zakucao sam posle Beerfesta ochigledno. Sad bleja bar 2 dana, moram malo da se oporavim, nije ovo zdravo. Trebalo bi mozda, ali samo mozda da spremam kvantitativne statistichke metode, ali sam ipak mislio da to ostavim za neki od sledecih rokova...prvo da nauchim pravilno da izgovorim te 3 rechi.

Edited by Green
Link to comment
Share on other sites

random komentar na medolinkin post, tipa "e i ja sam bio na kalishu sinotj, a nisam imao sa kim na beer fest, pa samim tim ni da pijem. trebala si da mi poshaljsh goluba pismonoshu iako imash samo 16 godina".

elem, vratio se sa posla. mapirali zemlju u ovchi opet. ovog puta pored nekih nemachkih bunkera iz ww2. ono je zomg. stojim na jednom bunkeru i gledam u pravcu rumunije... puca pogled. zamishljam kako napreduju sovjetski tenkovi a shvabe ih zasipaju 88-icama iz tih bunkera. ludi hitler, koje je bre on planove imao.

Link to comment
Share on other sites

sinoc na bf nije mi bilo nista posebno.

To je zato sto ivan nije bio na serveru! Mi vise igramo dc!

(u al' je loshe)

Pakujem se, pakujem! Random neke stvari iskachu sa strane ali bi sve trebalo da bude pod kontrolom na posletku. Jos mi je ostalo neke domene da regulishem i da se okupam, i spreman sam za 20h :)

Link to comment
Share on other sites

Uchim ovu istoriju arhitekture... jebem ti sve italijanske pedere arhitekte i njihove mecene, dobrotvore, dobrocinitelje, zastitnike, makroe, mentore i ljubavnike. Svima je neko bio dobrotvo, na svakoga je neko uticao (chitaj, sevao ga u dupe), svakoga je inspirisalo nesto i na kraju... svi su bili neke baje arehitekte... a da se ne lazemo, zgrade su im nikad ruznije (renesansa i barok), osim nekih jako svetlih primera.

I da li sam pomenuo da su svi pederi?

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

ali amg lauackauey! vecheras je tek druga epizoda finala ovog ciklusa slagalice! kako cesh bez milke canic i imba babe-finalistkinje?

To su sve reprize. Ja kao revnosni gledalac slagalice sam sve to pogledao u premijernom terminu, tako da sam miran :)

Link to comment
Share on other sites

Izvalio sam da u zadnje vreme previše lako planem. Ne samo po forumu, nego i u RL. Znači, pričam nešto s ljudima koje znam sto godina, i čim krene nekakva diskusija sa suprotstavljenim stavovima, krenu da me smiruju u fazonu "aman dobro je, ne svađamo se".

A ne znam što, jer ovako objektivno, trenutno mi je sve potaman (što ne znači da će tako ostati kroz koju nedelju al jbg).

Link to comment
Share on other sites

pa kakve veze ima kolko godina ima ?

\o/

inace, bas mi bilo krivo sto niko nije hteo da pije, u poslednje vreme bas gotivim vopi :)) bas mi lepo onako legne.

edit: laki, srecan put i hvala za poslic ;)

Edited by medolinka

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...