Jump to content

Pričajte!


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

birfesta za mene ove godine izgleda nece biti...jebg. htela sam na so sabi veceras,ali nije bilo vajde ;)

danas sam zvanicno postala naslednica onih baba sto bacaju vrelu vodu sa terase po deci koja ih nerviraju jer vriste i prave sranja napolju :) samo sto nisam bila true,bacila sam vodu iz flashe a ne iz lavora ili sherpe,nije bila bas vruca i nisam ih bas bas dobro isprskala >:)))

amy18.jpg

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

odlichan dan danas

ceo dan zujao negde, pa kineska klopa sa drushtvancetom nekim, pa zuj josh malo, pa sretnem uvetu u knezu, pomene boletove muke i oma me nasmeje, onda malo bir fest, dodjem kutji i blejim misleci kako je super ovaj dan danas...sutra zezanje sa istim onim drushtvom part2....beauty

Link to comment
Share on other sites

Napio se fino, al sad sasm cool...

Danas gradska slava, smirnoff me cheka :)

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Gledaj to sa vedrije strane - takvi kompletna propast dani ne dolaze baš često, realno.

al dolaze chesto oni koji su pola propast, a druga polovina ti nije bash srecna, nego prodje bezveze, bez ikakvih dobrih/loshih stvari

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ne mogu da spavam, a evo osam je sati josh malo...kapiram da cu da prespavam ceo dan :(

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

fin vikend, drago mi je što nisam zapalio u makedoniju :)

jedino što sad nemam vode (wtf) a bio sam u gradu i dobro bi mi došlo da se istuširam.

mrk glgrv

ovo nešto kao marc ecko?

Link to comment
Share on other sites

fin vikend, drago mi je što nisam zapalio u makedoniju :)

Vidish, i ja treba da odem malo do Makedonije... I isto je trebalo ovaj vikend, al` cu najverovatnije sledeci, zbog Beerfesta.

Ustao sam sada, da je trebalo da se probudim za RUR fudbal, mislim da bih crko. Zvao me Mare oko 9:15 da pita jel ima fudbala i gde smo mi? [:D]

Sad imam neshto malo da radim, pa bleja do vecheras...

Link to comment
Share on other sites

fin vikend, drago mi je što nisam zapalio u makedoniju :)

jedino što sad nemam vode (wtf) a bio sam u gradu i dobro bi mi došlo da se istuširam.

ovo nešto kao marc ecko?

- kao Marko Gligorov.

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

ɐzoʌǝɹd oıʌɐ ɐʌoʞsoɹʇ ɥıuɯɹouǝ ƃoqz ɐlɐdɐdoɹd ɐpǝlƃzı ɯoʞıɹǝɯɐ ɐs ɐɥɔıɹd ǝɾ ıɯ oʇsod 'nɹqɯǝʇdǝs n ǝpƃǝu ɯǝpo ɐp nɾɐɯıɔ ǝɯ ıɔɹoʇɐɯ ˙oqǝu n ɯɐpǝlƃ ı ısɐɹǝʇ ɐu ɯızǝl oɯɐs ˙ouʇǝɯɐd ɐʇsıu ɯıpɐɹ ǝu sɐuɐp

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...