Jump to content

Pričajte!


Recommended Posts

vratio se iz herceg novog... impresije su neopisive, jer sam prvi put vide toliko devojaka tako obuchenih na jednom mestu... ahhh

u nashem selu to odavno normalno :]

@vudu

jbga bash

inache,

radim 2 dana za redom (o da, radio sam i danas posle onog sinotj), isto toliko ne spavam, ili jako slabo spavam, i isto toliko izlazim i cirkam. i sve je to nekako ok, deluje kao da se vratjam u formu, mada odbijam to da prihvatim. moram se uozbiljiti jednom za svagda.

a opet su mi proshlih par dana iskombinovani sa nekim manjim sjebovima... od kojih je svaki, gledan sam za sebe, nebitan. ali svi zajedno u kombinaciji su dovoljan razlog da se isprekidam josh malo. da pobegnem od tih crnih oblaka :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jebeni crni toceni Efes je kewa!! (u nedostatku ginisa, kojeg nisam video)

Bilo mega zaista, bio sa dva drugara i sreo gomilu ljudi koji su svi bili, naravno, u pijanoj varijanti. Jako zanimljivo.

Dosli kuci u cetiri, bacali pikado do pola sest, spavali do osam i na pos'o. :)

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Ja ne pijem pivo :)

Elem, idem sad da pijem, mada mi se ne pije, al s obzirom da ceo dan nisam skoro nishta jeo, osecam da cu se brzo napiti...

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Zaspao sam jutros oko 6, probudio se u 9, otishao kod burazera, cepali i slagali 3 metra drva po najvecoj vrucini, mrtav sam umoran, ali shto je najgore, idem na beerfest sada. Kako cu da izdrzim, nemam pojma, ali valjda ce Kinetic Vibe da vozi [:)]

Link to comment
Share on other sites

ja sam popio tri absintha na eks, da li sam alkoholičar?

odoh sad da slušam krukicu, i nadam se da ću izdržati da pijem sokiće celo veče. :)

ne,ja sam 5 absinth shotova za 5 minuta :)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ustao malopre ... sada odoh da radim , bem ti kisu

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

ustao za posao, ali ne radim zbog kishe. i dok sam se sinotj nadao tom scenariju, sad mi bzveze kad sam vetj ustao a netju dobiti dnevnicu :[ trebao si me voditi dalje militju...

@nableti

6 deci votke za 15 minuta!

ili 2 deci apsinta za 5-6 minuta!

eh mladosti.... mladostiiiiiii :D

edit za lackija:

manualni labor shto bi rekli poslodavci, fizikalija po srpski :D

nosim opremu geodetima, a oni ne mere nishta po kishi izgleda :]

Edited by Ramirez
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...