Jump to content

Pričajte!


Recommended Posts

oni i kad racunaju prosecnu platu ne racunaju sezonske radnike, ne racunaju radnike preko zadruga niti gradjevinare, tj racunaju samo prijavljene radnike na full platu. sto i nije bas najrealnije

a i ko je prijavljan, prijavljen je na minimalac. dosao sa posla, hasa, mislim da cu sad loma bajs da obrnem, pa da odem da se napijem i rejvujem. tubc tubc.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja sam prijavljen na minimalac! \o/

Bio na groblju danas omg i opet se uzasavao onih grobnica sa vise mesta... jbt ono, jedan clan familije umro a za drugog/druge vec uklesano ime, stavljena slika i samo se ceka da se dopise godina umiranja. Brrr... creepy

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Nevreme u Kragujevcu. Jebalo nam kevu, za svojih 25 ovo je drugi put da vidim da lete crepovi i limeni krovovi. Struje nije bilo, telefon mi ne radi a ulice kao posle cunamija. Znate one snimke sto radi NG pred tornado, tajfun itd. ? Duva vetar, pada grad i kisa u isto vreme, lete grane, sa obliznjeg gradilista SVE ali sve sto nije bilo zakucano ili zabetonirano je oduvano na drugi kraj istog. Gomila gradjevinskog materijala. Sreca skele nisu postavili i to bi obalilo. Niz ulicu je jedno 20 basti. Bilo jedno 20 basti. Masa stolica, suncobrana, saksija i ljuljaski, po neki TV je oduvan niz istu. Vlasnici trce i pokusavaju da nesto spasu. Mozda im treba reci da suncobran od 5m nije najpametnije drzati sam ako duva vetar ove jacine. A zelenila sto ima po ulicama. Grane, lisce i po neko drvo koje nije izdrzalo je prosuto po njima. Na drugom kraju grada dimljak pao na susednu kucu. Sreca pa regal zadrzao krov. Tri osnovne skole bez krova, jedna prodavnica nema vise inventar vredan prodaje. Desetine kola bez stakala i farbe. Robna kuca, koja datira i ere Tita jeote pa ima onu podzemnu sekciju koja sluzi STR"Rodicu" kao prodajno mesto, pod vodom. Sve u svemu cipiripipi. Kazu gruvala protiv gradna ceo sat, moglo da bude gore.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam prijavljen na minimalac! \o/

Bio na groblju danas omg i opet se uzasavao onih grobnica sa vise mesta... jbt ono, jedan clan familije umro a za drugog/druge vec uklesano ime, stavljena slika i samo se ceka da se dopise godina umiranja. Brrr... creepy

to je jedna od morbidnijih stvari koje ne zhelim da probam da razumem...kao ok, lakse je kamenorescu da oma uradi i sliku i brojke ali brate ne valja se zhivog choveka stavljati na toombstone...

bio simpa rhh, uveta doveo neke svoje pro drugare, al zato su se vratili neki ljudi koje dugo nismo videli i tako...veselo

gn all

Link to comment
Share on other sites

Malo pio, malo se napio... Sve u svemu, sranje T_T

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Prichaj mi o tome [:D] Do jaja je bilo latino veche malo sam se opiJo ali nishta ozbiljno kako umem. Sutra obuchavam neke DJ-eve... Cenim da necu ni spavati, mada mi se ni sada ne spava! Odo da ladderujem malo.

P.S. Hoce neko angorske machice? Machka mi je ponovo skotna! [:D]

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

Znate one snimke sto radi NG pred tornado, tajfun itd. ? Duva vetar, pada grad i kisa u isto vreme, lete grane, sa obliznjeg gradilista SVE ali

sve sto nije bilo zakucano ili zabetonirano je oduvano na drugi kraj istog.

Bas sam bio kod Boleta, i kao gledamo vesti dana, i sad ide prvo slika nevremena medju najvaznijim vestima, i ja kao "a vidi, opet nesto po americi tamo", kad ova kao "nezapamceno nevreme u kragujevcu". I ono stvarno na slici neki jugo, i tako to. Rek'o ... covece ...

bio simpa rhh, uveta doveo neke svoje pro drugare, al zato su se vratili neki ljudi koje dugo nismo videli i tako...veselo

gn all

Haha, stvarno je bilo dobro. U tri partije sam dobio tri heroja koja gotivim, jedino sto je ta treca pukla pa smo morali da pocnemo novu pa nisam imao prilike da se iskazhem sa Vizhazhom :) ... ali zato Raiden Panda ... hihihi :) Mada i ona legendarna scena sa ubijanjem trojice drugara dok sam imao onog leteceg u prvoj partiji je dobra :)

I ja sam nesto ranije ustao kao ovi drugari koji pricaju o tome, i ne spava mi se, iako sam sinoc relativno kasno leg'o. Sad da sredim neki komp koji treba da nosim, i da ga spakujem.

Link to comment
Share on other sites

super sinotj na exiletu bilo u svakom pogledu sem da nisam u ovom stanju kome jesam, al dobro :)

al zato horor kad sam doshao kutji oko 05 .. nisam zakuntao do 07:40, popizdeo sam :/

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...