Jump to content

Pričajte!


Recommended Posts

posto prethodna dva dana nisam kuntao, legao juche u 19 i ustao sad pre 10 minuta, jeb'o sam mu kevu

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Uh, napravio sam situaciju ala scenario filma o teoriji zavere na poslu - radim u staroj kompaniji (za sada) i otvaram novu gde prebacujem sve svoje kontakte + partnere iz stare kompanije... Bice zajebano sledecih nekoliko meseci, moracu da "lay low" i gledam "preko ramena" neko vreme, ali drugog puta mi nema ako ne zelim da me smaraju napaljene licemerne neznalice i unishtavaju mi karijeru...

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

meni su to jedno shes puta uradili u firmi, al' su popasli kobas, tebi zelim mnogo vise srece :)

radim ceo dan kao pravi mali kinez, posla preko glave, jos uvek nisam sustigao sve papirchine koje sam propustio za vreme odmora. srecom, imam pauze za vazduh kad izadjem da istovarim robu iz kamiona [:D]

posle bi trebalo da grada da idem na kao neku konverzaciju sa amerima u cilju poboljsanja govora engleskog jezika, al' mislim da bih nekog nasisao kurca jer sam mnogo nervozan, tako da cu da zovem ortaka na 28. kafu danas...

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Juche ceo dan nisam imao net, sad ga imam, al je losh u pm... Valjda cu dobiti ADSL pre nego shto napunim 20...

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

prelepa bleja na adi danas, moraću češće. mada, treba početi sa guljenjem knjige opet, pa ne znam ni sam... uf, ja zapravo nemam probleme u životu. :)

srbo, gl sa firmom, i nemoj je nazvati po prvim slovima ženinog i juniorovog imena :P

Link to comment
Share on other sites

Eh, što sam danas video jednu devojku u Beovozu na potezu Tošin bunar - Nova Pazova. Čoveče, lepa ko anđeo (a ne izgleda ko drolja). Po slobodnoj proceni, ima jedno 17-18 godina. Ulepšala mi sledećih nedelju dana.

Mada se tu postavlja logično pitanje, šta takva devojka traži u Beovozu, naročito na liniji gde 50% putnika čine cigani koji idu do Zemun Polja?

Link to comment
Share on other sites

danas sam se mnogo lepshe raspolozen vratio sa posla. Imao sam praktichno prvog, samo mog klijenta - mladi srpsko-korejanski bracni par. Kupili stan u resavskoj i sada ga opremaju. Jes da josh uvek ne radim na procenat, ali posle par prvih dana kada sam imao iskustva sa raskalasnim ruskinjama il bivshim domacim dizelasicama, korejanka je zaista bila prijatna. Ako nista drugo barem nece u enterijeru Rokoko ili "Luja".

Inache, moram sutra do Lufthanze i u ponedeljak zakazujem intervju u americkoj ambasadi ako avionska karta nije bash preskupa. Ako se sve poklopi, pocetkom septembra idem tri nedelje u Teksas, Luizijanu, Alabamu....Da mi dupe vidi barem okean

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

ceo dan bio sa drushtvom na pikniku...

bgd-n.pazova-strazhilovo-petrovaradin-novi sad-opet karlovci-bgd

znachi kakvo je ovo epsko punjenje baterija bilo to je nesto predivno

ona neoplanta mnogo jedno lepo mesto u koje mora mnogo cheshtje da se ide

sad chekiram forum, stavim sta da se skida do jutra i snu pravednika here i come

Link to comment
Share on other sites

drinking games kul il ne kul?!

ja i dva ortaka smo uzeli dve litre domace kajsijovache od oko 40 gradi da cirkamo, pobednik je onaj koji ostane na nogama.

pozitivna stvar: jos uvek mogu da komuniciram normalno, jos uvek mogu da stojim, jos uvek mogu da kuckam, nisam ni jednom peglirao... sve u svemu kul mi je

negativna stvar: nikad, ali NIKAD nemojte igrati drinking games, jer je to lose/lose kombinacija.

ako izgubis nije ti dobro, pegliras kao majmun, ne vidis na ochi.

ako pobedis moras gubitnike da nosis do kuce,

e sad oni usput pegliraju kao majumuni, ne mogu da hodaju, ti moras da im pomazes(slepac pomaze gluvom). znaci horor film.

sad sam ih odveo kuci, i proveo sat vremena ribajuci kupatilo i stepenice u gajbi, jos uvek sve bazdi na prokletu kajsijovachu.

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Vec peti dan kako ne spavam celu noc... Realno, ako ovako nastavim, najebo sam kad pochne shkola :(

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...