Jump to content

Pričajte!


Recommended Posts

praktichno radim u tri firme - 2 dizajnerske (http://www.mongooseco.com/ (sajt se menja trenutno) i http://rainfall-daffinson.com/) i u jednom domacoj firmi (http://www.connections-design.com/SERMain.htm) koja se bavi dizajnom "eksluzivnih" enterijera a radi u sklopu sa pogonom koji i pravi taj unikatni namestaj.

a poludeo sam jer radim u timu sa dve zene u cetvrtoj deceniji, od koji je jedna uber kul i uber sarmantna ali je prestara a i necu da mesam posao i emocije, ali u stvari ne bi bilo sve toliko loshe da ne moram svoj talenat da podvodim zeljama zaludnih zena fudbalera ili prebogatim mladim PR cicama. koje imaju momke sa 12 firmi i koji se bavi asfaltiranjem beogradskih ulica a koje zele da im se osmisli enterijer stana u stilu LUJ XVti....

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Brate, da radish u gradskoj cistoci www.gradskacistoca.co.yu radio bi sa dve zene u 60im koje obe uber smrde a i tebi bi bilo glupo da mesas posao...

Zajebavam se...uporedi pa cesh videti koliko te boli kurac. Jel smesh da muvash te mlade zene PR i ove druge mlade zene fudbalera? Mislim jel dozvoljeno? :)

Link to comment
Share on other sites

dozvoljeno je ali nije preporuchljivo jer, na primer, danasnji klijent je 28-godisnja PR-cica u mccan Erickson-u, a decko joj ima 12 firmi a bavi se izmedju ostalog i asfaltiranjem glavnih beogradskih ulica....

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Bio na kuglanju sa drugarima, zaista je lepo i opustajuce to mesto. Ostavis im brdo para (doduse na gomili, ovako solo i ne toliko), al' se lepo zabavis. Posle neka klopa i to, sad malo cituckam forum pa cu da spavam. Jutros sam ustao u sest da bih predao za tu vizu, pa me stizhe umor.

Link to comment
Share on other sites

igi brate, dokle vishe kukanja oko shljake. ako otjesh taj kesh onda morash i da lomish kichmu i krivish mozak sad u startu, a posle ako se pokazhesh mozhda manje. uvek je to bilo ili zhivci ili kesh ne mozhe i jare i pare.

@topic

smorih se sa gaziranim pitjima, al ostalo je bilo ejokej :)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

@ mudo

opet si bio na osamnaestom?

@ igi

brate ja tako ne radim ni godinu dana i vec sam se smorio. rutina je uzas.

@ forum

pijan sesto vece za redom, pocinjem da se brinem.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

dozvoljeno je ali nije preporuchljivo jer, na primer, danasnji klijent je 28-godisnja PR-cica u mccan Erickson-u, a decko joj ima 12 firmi a bavi se izmedju ostalog i asfaltiranjem glavnih beogradskih ulica....

Ako se zove Milena Avramovic Bjelica, mozda mogu da ti pomognem :)

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

izdrkah se neshto u kuhinji i malo sam zasro neki has, al dobro na greshkama se uchi :) konachno se kewa vratja sutra, ma koliko bilo interesantno izigravati kuvara 10 dana toliko me je i smorilo donekle.

@ mudo

opet si bio na osamnaestom?

pa rekoh ti juche. al si zaboravan postao =)

@ forum

pijan sesto vece za redom, pocinjem da se brinem.

brate, preterujesh. i time shto to pishesh jer ima nas koji nisu cirkali 7 dana :), a i zbog toga shto je nemogutje da je to more bilo toliko loshe :)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

nije do mora, nego se nekako zaredjalo...docek sa mora, pa vidjanje sa jednim ortakom, pa rhh, pa sa drugim ortakom, pa rodjendan, pa ovo, pa ono...uzas. idem spavam, dronovanje tumorou.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

ujurio od ortaka 4 gb starog trensa, pa preslusavam da se podsetim kako je to bilo dok sam bio mlad i bez kose..

osim toga, pokupio neki crtac (metalocalypse), i vristim od smeha kako je jebeno predobro [:D]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Jao,pogledao sam pre par dana prvu epizodu tog crtanog i smorio sam se kako je debilno i glupavo...mada ideja je dobra ali realizacija mi se ne svidja.Previse ima Bivis & Bathed humora koji ne volim nimalo :)

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Gledam ovo vreme nenormalno, a ovi u jutarnjem programu najavljuju kao "Da li je istina da je padala kisha u zemunu?", a javlja se ova neka sto daje prognozu "da, da, tacno je" ... kao da je smak sveta. Moram danas da napravim neki izvestaj, a ocekuje me i pisanje tekstova, videcemo kako ce to proci.

Link to comment
Share on other sites

idi na sk.co.yu pa chekiraj arhivu od aprila ili maja, tad su imali veliki test mp3 plejera, i spominju se i vito uredjaji. koliko se secam ok su.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...