Jump to content

Pričajte!


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Opet nisam spavao celu noc... Ako ovako nastavim, najebo sam kad pochne shkola...

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Ivane, prodao te Pesma :(

:))

@ vudu - Ja sam juce skapirao da mi je hard na koji mi se svlachi news pun, a ima 320GB. Pa sam krenuo to malo da cistim i uspeo sam ponesto da oslobodim, ali mahom tako sto sam stvari prebacio na drugi hard :)

Jutros neki cudan dan, ono, napolju hladnjikavo, unutra toplo, pa prosto ne zna covek kako da se obuce :)

Link to comment
Share on other sites

- evo stigoh na posao tj. strucnu praksu.

- sad jos samo da budem kul i nasmejan sa svima\

- uletim u par dupeta i na konju sam.

- pa mislim zato se ide na faks.

- da bi smejao na silu : )

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

Juce odledjivao frizider, ruke su mi izgrebane od izvlacenja i lomljenja leda...jos jedna radna nedelja je pocela, a mene tako mrzi da bilo sta radim....uzas...

/edit

Ah, da! Nikako ne smem da zaboravim da pomenem text u danasnjem Blicu koji me je do suza nasmejao. Pozdrav za gospodina Heklerovića! [:D]

Edited by AlexG
Link to comment
Share on other sites

ah, prvi dan na poslu posle odmora, i odmah gomila sranja =) matori sjebao net jer je fasovao neki spajver, gresaka u papirima koliko volis, fizikalisanje od ranog jutra...sreca, radost, uzivancija ;)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Za moj obicno treba 2-3 sata

30020191.JPG

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

jeste, nikad ne znash kad ce ti tako nesto da zatreba...neki od nas su sredjivali nozhem frizhidere u tudjini jer nisu hteli da se zatvore...

btw "shilo" i "zaneses se" znachi da si otvorio frizhider i krenuo na ladno da radish, poenta otapanja je da iskljuchish frizhider, otvorish vrata, stavish peskir na plochice i iskulirash neko vreme...+ najbolja alatka je strugalica za zaledjene prozore na kolima, no dobro, you live, you learn...

Link to comment
Share on other sites

bila danas do drugarice, probala njene bajadere a usput pricale o kilazi. lol :D

sad jos malo riba i riblja corba, pa u ideju da pokupujem nesto kozmetike.

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

bio do bake da vidim kako je, i saznao da je pravila domaci sladoled... dakle, sad rucak, pa kafa, pa onda sladoledstruction...

o boze, taj domaci sladoled je nesto najlepse na celom svetu [:D]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...