Jump to content

Pričajte!


Recommended Posts

nestalo jebe struje u 2 sata u celom kraju... neke izdrkane popravke.. GRarRRrgghhh

bio kod kljovara, zakazao za sutra u 16:00 masakr, posle se vozao, svratio do drugarice na kafu, bio do bake... sad se dokotrljao kuci, seo za komp at last, i smisljam kako da se nateram da odem na trening veceras (21:30-00:00 termin ubica).

i tako...

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jao jao jaooooo Propeleeeer ch1zro, care, samo sto kaze eine ventilator, ali nema veze jaka je fora :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Polozio sam ispit koji sam pao cirka 12 puta \o/ i am teh king :))) dobio 6 ko vrata weeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee sada sam happy jos samo 1 za ciscenje godine a 2 roka za to ladovina :))

Link to comment
Share on other sites

cepio sam jednu medovachu i idem u krpe, mleven sam od ovih vrucina...

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Sjajna noc kad nema spavanja kolko je vruce :)

Inace do pre nekih 5 godina svako leto je imalo TU jednu noc kad je tolko vrelo da ne vredi, secam se pre sve tezge oko merkatora rade, svi napolju, ljudi ko u po bela dana.

Posle su leta malo pobrljavila, al drago mi je da vidim veceras opet tako nesto.

Samo mi zao sto ne izorganizovah neko nocno akcijanje.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Jel laki otisao na more?

Aj pravimo rasulo.

A ivana cemo se resiti tako sto cemo mu ispred zgrade obesiti najnoviji broj men's healtha

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Jel laki otisao na more?

Aj pravimo rasulo.

Video sam ovo! :)

Od svih, a ono od jednog od najstarijih da vidim zelje za rasulom, pa stvarno igore! :)

A u nekom potpuno drugom slucaju koji nema veze sa ovim gore, odoh malo i ja na odmor :)

Link to comment
Share on other sites

OMfG !!!

e da, pricajte..

spavao sam 3 sata, zato sto sam obecao dragoj mami da cu joj pomoci oko nosenja namirnica koje je kupila u velikoj kolicini... sto je najgore morao sam da se cimam par stanica dzhi es pi-jem, samo da bi se kupilo na odlozeno placanje..

Edited by manager
Link to comment
Share on other sites

@Nikola

Nisi sam...ako treba pomoc, javi!

@medolinka

Bash hocu taj crveno beli ;)

@topic

Odoshe svi na more i odmor, od juce je kao malo manja guzva u saobracaju...neka tako i ostane...sastavljao neki izvestaj, sad blejim do novog radnog zadatka ;)

Link to comment
Share on other sites

Treba mi pomoc sveznajucih rur mudraca :) Za oko 15 dana idem na intezivne pripreme & treninge(7 dana po 4 sata dnevno). Ja nisam bio 4 meseca na treningu. Dakle imam 15 dana da navatam neku kondiciju da ne isputim dusu tamo ? 'el ima uopste svrhe truditi se ili da se nauruzam sa andolima vitaminima i guaranama ?

Link to comment
Share on other sites

ako mislish guaranom kao pitjem onda ne, ako mislish guaranom kao suplementom onda da :) a andol ti treba prvih nekoliko dana chisto zbog cirkulacije.

edit: tek sam ustao pa nisam skontao pitanje, naravno da da, za dve nedelje mozhe solidna kondicija da se nabije sem ako nisi bash atrofirao :)

Edited by darko
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...