Jump to content

Pričajte!


Recommended Posts

eto, kad ti isperu mozak sta se desava, dve nedelje po 10+ puta dnevno na moru pustaju ono rileks tejk et iiiiizeee for der iz notin vi ken du rileks tejk et iiiiizeeee blejm et on mi or blejm et on juu blablatruc i evo sad dva dana mi je na repeat i nije mi dosta:)))

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

lol killy, pa rogovi to i znace na sign language-u, doduse sa ispruzenim palcem.

ako palac nije ispruzen, tj ako je preko srednjeg i domalog, onda je Djavol, u suprotnom "I <3 U".

@ thread

palim na spavanje [:D]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

03, nadam se...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Al' svi kukaju nesto :) Ja sam se samo danas zaleteo napolje u kosulji (i imao sam majicu doduse ispod), kad ono napolju zima. Pa sam se brzhe bolje vratio po dzemper. Kuci mi, sa druge strane, nije hladno, jer kao sto sam vec do sada napomenuo par puta kad su bila ova nagla zahladjenja, dobra stvar kod crepa je da odrzava toplotu narednih par dana, al' zato kad je vruce podigne temp za jos jedno 10 stepeni, pa to nije bas zgodno.

Link to comment
Share on other sites

nalozio sam se da kupim katanu, samo ne znam bas gde to ima da se uzme bila je pre neka radnja u centru sto je drzala tako nesto ali se zatvorila :/ crap to je moja sreca. Napolju pocela neka mrtva kisa ali ajde nije ni to lose da malo razhladi.

Link to comment
Share on other sites

Bio jutros do zubara, opet imam krvav osmeh. Skidali mi kamenac (opet), rekli ako se desni preko jednog kvarnog zuba ne povuku do petka, da će da mi seku da bi mogli da ga opravljaju. U svakom slučaju sledećih dana moram da jedem s nožem i viljuškom omg.

Link to comment
Share on other sites

nalozio sam se da kupim katanu, samo ne znam bas gde to ima da se uzme bila je pre neka radnja u centru sto je drzala tako nesto ali se zatvorila :/ crap to je moja sreca. Napolju pocela neka mrtva kisa ali ajde nije ni to lose da malo razhladi.

moj ortak je kupio u nekoj prodavnici na banovom brdu...

Link to comment
Share on other sites

nova sljovovica naravno "Razbivach" sa sve malim rudarskim slemchitjem na chepu

statore imash u munze konza IMPA-inu prodavnicu, oni prave sablje za vojsku i imali su katane u ponudi poslendji put kada sam se interesovao, mada bitje besno skuplje nego kada bi uzimao istu na netu...also ako planirash da ...hmmm...trenirash sa istom bolje uzmi drveni mach, naoshtreno parche metala is an accdent waiting to happen

on a topic note - zastrashujuce kako se lepo dishe kad padne kisha... divno nesto, jedva chekam septembar

Link to comment
Share on other sites

te izlozhbene je zapravo tezhe netji jer lepo uradjenu drshku i korice da budu "troo japanske" su ovd eprilichno retke (ove impa katane prave drshku od komprimovane kozhe recimo...no opet...pogledaj na tim mestima gde ima pa vidi sta ti odgovara (ovo u zemunu je kad 15ica ili 18ica udju u prvomajsku pa na prvom semaforu skrenesh levo, u marije bursac i tu na levoj strani mala radnja sa svim sto impa pravi...

Link to comment
Share on other sites

on a topic note - zastrashujuce kako se lepo dishe kad padne kisha... divno nesto, jedva chekam septembar

Zar nisi ti bio onaj sto je rek'o da mu je super i kad je bas vruce, dovoljno je da popijes casu vode, ili tako nesto? :)

Vidi, jos i sunce izaslo, eto radosti!

Link to comment
Share on other sites

jeste, taj sam, disanje je zbog alergije tj polena koji kisha spere iz vazduha, iako torshim pumpice razne osetno mi je lakshe nakon kishe...uvek tokom jula se kunem da cu u oktobru da odem do zavoda po vakcinu za sledecu sezonu, al kad u septembru prodishem uvek mi ta zhelja ispari iz svesti...

Link to comment
Share on other sites

impa pravi katane za upotrebu, njemu treba za gledanje. sachekaj da se organizuje onaj dan antikviteta (obichno je bio u Jugi poslednjih godina) pa tamo potrazhi.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

MNOGI TUPE, IMPA OŠTRI!!1

forum je "jutros" urnebesan... kojotova poseta, dovlin strip itd -- smejao sam se već pet puta naglas omg

razbjam glavu sa matorim u duetu kako da nazovemo nashu shljivovicu kojoj zelimo da nabacimo malo imidza :) nova flasha, etiketa, kapica i tako to

mozda pitam rur mudrace za savet... hmmm

leptirica!

ne znam zašto, ali zvuči mi kao nešto od čega se možeš fino razbiti, a nije brlja :)

Link to comment
Share on other sites

razbjam glavu sa matorim u duetu kako da nazovemo nashu shljivovicu kojoj zelimo da nabacimo malo imidza :) nova flasha, etiketa, kapica i tako to

mozda pitam rur mudrace za savet... hmmm

kako drugachije nego "Matjado" [:D]

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

sachekaj da se organizuje onaj dan antikviteta (obichno je bio u Jugi poslednjih godina) pa tamo potrazhi.

To je, sta vise, ja mislim sada svakog vikenda u hotelu Slavija. Tj. barem vidim one reklame kad idem do grada, tako da mozhes Stefane banuti kad god hoces ;) A i bila je ona radnja sto je prodavala macheve "za na zid" u Kneza Milosa malo iznad coska sa Kralja Milana pa sa leve strane (kad gledas iz pravca Kralja Milana).

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...