Jump to content

Pričajte!


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

evo me na poslu posle nesto vise od mesec dana.

radim jos mesec dana, pa onda na branik Otadzbine.

smorili ste vise sa hejtom prema hari poteru.

mafdajv!!!

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

dodjoh iz grada, pazari kartu za sredu :))

a napolju, samo sto drvece ne krene da leti, prisustvovao sam letu nekoliko suncobrana, onih velikih, a kod merkatora je jedan, cini mi se doncaffe udario zenu u glavu!

rekli popodne kisa sa grmljavinom, dobro nam doslo osvezenje. bar ce trava ponovo da se zeleni :)))

Link to comment
Share on other sites

Zanimljivo je da sam ja ovde unutra i nista ne kapiram to sto vi pricate, kao sta duva, kakvi bakrachi ;) I onda pogledam napolje i vidi da se grane njishu kao pred uragan. Valjda ce da se smiri do pet, ili makar nek saceka do 19h dok pozavrsavam sve sta imam :)

Link to comment
Share on other sites

Ladno je machka pala sa krova koliko jako vetar duva...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

IZASLA NOVA EPIZODA PURE PWNAGE-A [:D]

skinula se preko noci, sacu odgledam da mi dan pocne lepo :]

posle lunch, tush, malo igranja, pa palim kod ortaka na frp [:D]

a vreme nikad gore, duva neki vetar, mislim da ce skinuti bele linije sa asfalta jbt...

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

PTT Adsl?

Kako sad to pa meni rekose da nema portova?

Aj bas javi sta uradi.

Stigo mi jutros mail da imam uslove, odem ja tamo, sklopim ugovor, kaže mi žena na šalteru da zovem 3641-999 da pitam za modem, a oni mi tu kažu kako će me zvati čim me telekom poveže, što može potrajati i nedelju dana. Tako da ću ti javiti za koji dan.

edit: Nego koliko obično traje ovo čekanje? Našao sam sad na benchu da je za modeme i portove zapravo zadužen neki Trigon, i da se lako desi da te ne zovu uopšte u slučaju da jednom zovnu a niko se ne javi jer je, recimo, izašo po leba. Dal da zovem odmah ove ili šta?

Edited by voodoo_
Link to comment
Share on other sites

Konacho sam sredio stvari po sobi, odgledao 2 epizode How I met your mother, i sad mogu da idem da spavam. U'vatila me neka polu-prehlada izgleda, curi mi nos, ne znam gde sam to nasao na plus cetrdeset, mozda zbog promene klime sa mora, nadam se da ce do sutra sve biti ok jer sam grunuo par onih anti-prehlada lekova.

Link to comment
Share on other sites

ceo dan napolje :) a pochelo je neobechavajutji. iscimao se do dgra, pazario tike, gledao neshto drugo i po obichaju nema nishta sem onog shto je preko budzheta ili nema moje (sada) manje velichine .. pitam se dal iko nosi neshto drugo u ovom gradu sem jednobojnih dukseva/shulja i tresha. onda silazak u vuk na koojotariju, a posle se ispostavilo na par partija dote. bih lenj da svratim neshto da pazarim da hasam pa tju sad da se iscimam neshto na brzaka. ubih se od cheshanja krenuh da se ljushtim .. vreme je za novi sloj =)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...