Jump to content

Pričajte!


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jedan od onih dana kad treba ostati u krevetu. Prvo mi odlemi softver na mp3 plejeru, pola pesama pobrise, pola premesi, pa mi se posle sjebe brava na ulaznim vratima, 10 minuta sam se drndao sa njom. Sto kaze Kuzma: Rage supression is ON!

Link to comment
Share on other sites

hihihi.

jedva sam ustala, treba da se cimam okolo, i tako.

tek sam dva poglavlja harija procitala, jer svaki put kad uzmem da citam, toliko sam umorna da mi samo glava padne na knjigu :/ a sinoc sam htela da povecam font... (btw, imam knjigu, znaci prolupala sam)

Link to comment
Share on other sites

bule brate u urgentni centar na "vezhbe samoinicijativno" oma sada oma....sto pre nauchish da stavljash braunile to pre imash najbolji lek protiv mamurlika ikad (pola litre fizioloshkog+pola litre 5% glukoze = dovoljno ti rehidrira mozak da ne boli nista ujutro...mada...mnogima je char bash u tom mamurluku jer ih podseca na dobar provod koji ga je uzrokovao ;o))

Link to comment
Share on other sites

bio sinoc u provodu

napio se ko ljabu

bila promocija onih prejadnih vudu pica(kopije brizera) i kao ae to da pijem

razlika ko mb i amstel tj. nebo i zemlja

dobio neke priveske za kljuceve,hemijske,cak i podlogu za misha

na kraju startovao promoterku

ostalo je istorija

:))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Zali boze dana izgubljenog na poslu :o/

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Stalno sam mislio da je ovaj Tehnomarket kod Fontane lopovska firma, ali me je današnja akcija nagnala da promenim mišljenje. Naime, išao sam jutros sa nekim drugarom tu i u par radnji po blokovima da merka HD televizore. Ljudi moji, razlike u cenama su neverovatne. Tipa, neka Sony Bravia je u Tehnomarketu 66 hiljada, a isti model ovamo 90 (!); razlike u istim modelima laptopova idu od 5 do 10 hiljada. PS2 ovde 12k, tamo 18. Bratemili kako oni formiraju te cene, nije mi jasno.

Link to comment
Share on other sites

ubijam se od posla. na srecu pa sam se instalirao na terasi i keva mi donosi pudinge i sladolede. Kako se prema meni lepshe ponasaju od kada sam im rekao da nemam nameru da zivim sa njima kada zavrshim faks.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

bule brate u urgentni centar na "vezhbe samoinicijativno" oma sada oma....sto pre nauchish da stavljash braunile to pre imash najbolji lek protiv mamurlika ikad (pola litre fizioloshkog+pola litre 5% glukoze = dovoljno ti rehidrira mozak da ne boli nista ujutro...

to definitivno...koliko puta sam zazalio sto nemam kod kuce fizioloski rastvor i sto ne mogu sam sebi da dam infuziju:)...al dobro ima vremena:)...btw, sinoc bila neka kucna akcija, prekinuli smo se kolektivno svi...evo sad me zovu da idem na kupanje, a ja jos ne znam gde se nalazim...

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

samo nastavi da hejtujesh SF, pa cesh da vidish sta je hejt. Stija i kole su josh i dobri prema tebi, jer su fino vaspitana deca iz grada.

Ja nemam taj problem.

:)

Možda vama to smeta jer niste sigurni u vrednost SFa? :)

Jer da jeste, ne bi vam smetalo što ja napišem ponegde da je smešan. :)

Ja se kao neshto organizovala po prvi put u zivotu...

kad god da legnem navijem sat da ustanem za 7 sati

uchim do oko pola 7

odem na praxu

posle gajbi ili negde na bleju

hvala Lazi na podrshci :*

Sve za tebe. :*

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...