Jump to content

Pričajte!


Recommended Posts

omfg niko nije postovao sat ipo...staaarno (zapravo pohvalno, zanchi da su svi zapalili napolje da ufate lepo vreme)

pazario sam 20 jurouz worth od medications, sad mogu i da prihranjuju ambroziju, ja se obezbedio =o)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jaoooo koji smor iz vise razloga... bice bolje samo da skoknem do Ade na basket i to je to

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

U Formice, mozda se i nadjemo ako ja nadjem ljude :)

hahaha, ajde probaj pa cemo se videti. :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Prodajem 500.000 email adresa.

Cena: 200e

Output format: txt, xml, xls, odt, sqlite, sql

Moguć dogovor, kupovine ili narudžbine email adresa po državama ili domenima.

Kontakt: bla bla..

oO

@topiK..

ruchak ovo ono..

=]

edit: da ne ispadne reklama..

oO

Edited by moi
Link to comment
Share on other sites

Reklamira spamera ban sada odma plz!?

Razmisljam da prvi dobitni tiket bilo kakav posaljem RUR redakciji, da oni dignu kes i cuvaju ga dok ne izadje Fallout.Onda kad strucna komisija proceni kvalitet igre kes dobija ili G! ili voodoo.Ozbiljan sam.Zauzvrat oni ce zilotovati

samo na F topicu :)

Who's with me?

Link to comment
Share on other sites

sad dosho sa ade...bash fin dan....

a juce nisi dosao u grad kad sam te ja zvala i onda sam te videla na brdu sa arsenijem i pokazala sam te mojoj mami! i u tom trenutku te je arsa zagrlio hohoho. sad mi mama ne dozvoljava da se druzim s tobom :/

Link to comment
Share on other sites

Reklamira spamera ban sada odma plz!?

Razmisljam da prvi dobitni tiket bilo kakav posaljem RUR redakciji, da oni dignu kes i cuvaju ga dok ne izadje Fallout.Onda kad strucna komisija proceni kvalitet igre kes dobija ili G! ili voodoo.Ozbiljan sam.Zauzvrat oni ce zilotovati

samo na F topicu :)

Who's with me?

dajte ga vuduu ja se mog dela odrichem u njegovo ime, zaboga ja cu se u to vreme kupati u mom novom bazenu punom fallout1&2 diskova

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

dajte ga vuduu ja se mog dela odrichem u njegovo ime, zaboga ja cu se u to vreme kupati u mom novom bazenu punom fallout1&2 diskova

dogovoreno, ja ću pare da potrošim na kupovinu licence, a onda ću da napravim "fallout: barbie horse ride", simulaciju mini golfa sa imerzivnim facijalnim animacijama koje su prva dva dela načinile toliko popularnim [:D]

Link to comment
Share on other sites

ju koji raspad od dana. bio je dovoljno los do malopre, sada je ono dno dna. da probam ja da zaspem, kad ustanem mozda se sredii nesto. :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

dogovoreno, ja ću pare da potrošim na kupovinu licence, a onda ću da napravim "fallout: barbie horse ride", simulaciju mini golfa sa imerzivnim facijalnim animacijama koje su prva dva dela načinile toliko popularnim [:D]

pa dobro si to rekao, posle ovog fo3, vrednost licence ce toliko da padne da cesh ti moci da je kupish umesto kilo leba :P

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

crni mendzi, ti meni nesto kazes, a pogledaj se...janpi svako vece, zhasu :D

pa pazi, meni je dozvoljeno, student, propali u najavi.

a ti, doktor, svet treba na tebe da se ugleda! zamisli chekiraju te onako razvaljenog sa flajkom u narucju! i pritom u pozadini se cuje 'ej kafano, drug mi nisi bila' ???

Link to comment
Share on other sites

ali jebote zasto vise ne banujemo trajno Maru,zarad interesa forumasha

pravila postoje da za Maru ne vazhe,taman ce uci u istoriju kao prva forumashica koja je trajno banovana

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...