Jump to content

Pričajte!


Recommended Posts

zar nisu i sava i dunav klasa 4? a preradjena savska koju dobijamo vodovodom balansira na granici zimedju 3 i 2 vec godinama? to je bio podatak sa mojih vezhbi iz higijene (ti to beshe dule tek sad krecesh da slushash ili tek 11 semestar?)

verovatno je tako, znam samo da su nam rekli da uskoro savska voda nece moci da se preradjuje za pice...ne trudim se bas da svoj mozak opterecujem vezbama iz higijene:)

jedanaesti semestar LOL

samo se ti smej lol

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mozda se salis, ali nisi samo ti voodoo_ u pitanju. Znam sa moje strane 10+ ljudi koji kaslju od pocetka godine a dvoje od prosle i sta nisu pili i gde nisu isli ali kasalj je i dalje tu. Ladno covek da pomisli da nas neko truje. Nego danas sam pao na kolena sa podignutim rukama i jauknuo "Boze, stoko neopisiva prestani da nas przis ovim suncem bre". Ako je u BG bilo 45' kod nas je znaci 47' gruvalo. Bravo, bravo jos 3 stepena i mislim da ce da oborimo neki rekord. Nadam se kisi nocas ili bar povisenoj vlaznosti. Kazu 50 u avgustu. Selim se kod Srbe. Pravicu pecivo bacuskama i picu votku dok ne crknem.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

brate, ako poraste vlažnost a ostanu iste temperature, biće šes puta gore nego sad..

kod mene u gajbi podnošljivo iako mi je crkla jedna klima, čeka me neko fensi pivo na ledu i ćanter večeras, kefaja. trebalo je noćas u akciju ali biće sutra valjda.

Link to comment
Share on other sites

18 ljudi umrlo u bukurestu na +60. Cuti, rumuni su uvek bili gori od nas, a i ruzniji, za sve pare.

@G!!! i Vudu: kako je prosao oglas, vidim da je obrisan :))))

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

dosli mi danas dvojica drugara iz NS-a, bili ceo dan zajedno. Bas smo se ok proveli. Ada jeste topla (nikad toplija), al bas danas duvao ovaj vetar koji ni za sta nije.. Al dobro, sad cemo bar da se rashladimo posle vecerasnje 'oluje'.

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

Upravo sam stavio grafichku koju sam dobio za dz od ortaka.Nije neka(fx 5600),ali s obzirom da sam do juche ziveo sa mx440,ovo mi je premija :))

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

18 ljudi umrlo u bukurestu na +60. Cuti, rumuni su uvek bili gori od nas, a i ruzniji, za sve pare.

@G!!! i Vudu: kako je prosao oglas, vidim da je obrisan :))))

prodao sam za dobre pare ;) mislim da ce biti obostranog samozadovoljstva

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ova olujica shto je bila danas,je tako nemoguce dobro sredila stvari.Prosto ne zelim da legnem kad je ovako prijatno...

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

da si tru mogao si prvo da odesh na trchanje a posle da postujesh, ovako ej samo blablabla. odo ja sad da jebem dzesiku albu;)

Edited by Urgh

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

auh sto je vrh jutro.

Da li vam se desilo da grade zgradu 2 godine tacno prekoputa vas, i vase terase, i da ljudi crnche od 7 svakog jutra, i subotom i nedeljom....

i naravno da ne spavate vec 2 godine preko 7-8h ujutru, osim kada se unezverite predjashnje veche. Neko ?

Lep vam dan zelim :)

ACTION!

Edited by Snou~TRK
Link to comment
Share on other sites

Gde je ovaj aleksandar sada kada treba da pricamo o tome kako je dvadeset stepeni hladnije? I o tome kako ce biti iduce nedelje opet 38? Neka, to je opet manje od onoga juce, pupu, ne ponovilo se :)

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Konachno se naspavala. Sinoc kad je pocheo vetar, pootvarala sve prozore na kuci, propisno ohladila spavacu sobu i zakucala vec u pola 11. Milina jedna :o)

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...