Jump to content

Pričajte!


Recommended Posts

^^ zamka za snove cuda cini

ne nema veze sa snovima, nego sa samim procesom spavanja .. da ne ulazim u detalje suvishe bi bilo scary za neke osobe.

Jebem ti internet, i dalje ne mogu da proverim mail niti da aploudujem ništa duže od par redova teksta :|

Kakva je to zemlja gde jedna olujica urniše mrežnu infrastrukturu? Bitno je da puteve asfaltiraju triput godišnje, pa mogu da se vozikaju skupim kolima kupljenim finansijskim malverzacijama.

prichaj mi o tome dodje mi da razlupam modem vetj 3 dana ..

BOGDANOVIĆ!

(Shvatiće ko treba [;)])

tuzhno je shto svi kontamo :[

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ne nema veze sa snovima, nego sa samim procesom spavanja .. da ne ulazim u detalje suvishe bi bilo scary za neke osobe.

as you wish, ali pomoze u svakom slucaju...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

pa ajde detaljnije onda za mene neuputjenog, shta je i kako radi ? nadam se samo da nije neki item iz vlashka magija collection :) ili knjiga s.kinga :)

ponavljam da moji problemi uopshte nisu vezani za snove, nego za telesno - mozhdane tripove prilikom spavanja. nishta psiha ..

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

pa ajde detaljnije onda za mene neuputjenog, shta je i kako radi ? nadam se samo da nije neki item iz vlashka magija collection :) ili knjiga s.kinga :)

ponavljam da moji problemi uopshte nisu vezani za snove, nego za telesno - mozhdane tripove prilikom spavanja. nishta psiha ..

Pa pazi.... Moj dragi bata nikako nije mogao nocima da spava, kosmari i u snu i na javi, isao po lekarima, psiholozima i tome slicno, ali nista. Svasta su mu ljudi preporucivali, cajeve, mazalice, lekove, ali jedino moj Andjeo Cuvar resio problem. Njemu je pre dve godine drugar iz Indije doneo neku tu ghlupost, kako smo tada mislili, koja se kaci na zid iznad kreveta i mnogo ruzno izgleda. On je to cudo doneo mom bati i evo ga covek sad spava kao mala beba. Da li to stvarno radi ili je to samo stvar psihe ili cega vec, nije mi ni najmanje bitno, mir se vratio u kucu.

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

pa da to je vezano za snove, shto i nije moj problem .. tj tu ne treba nikakav item sem zhelje/volje da pobedish sam svoju psihu. meni je problem shto npr. budim se u sred spavanja oznojan sa chukom koja tje da iskochi, a nisam nishta sanjao .. i to je josh blazhi oblik tripa.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

whatever, ali mene vise ne boli glava, niti me bude krici u sred noci :o)

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

matorci otisli na more, i vise se ne vracaju na gajbu ;) sloboda jebote ^_^ jos samo neke sitnice da im prebacim i to je to.

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

matorci otisli na more, i vise se ne vracaju na gajbu ;) sloboda jebote ^_^ jos samo neke sitnice da im prebacim i to je to.

el sam ti spomenuo da te mrzim :) Evo ja sam sada solo gaibi jos 2 dana i plakacu ko kisa opet kada se vrate :/ bas mi super.

Link to comment
Share on other sites

Ushla kontrola u bas i poceli da gnjave ljude dok nisu doshli do neke mrcine koji je 2x2 m i cijeg se samog pogleda likovi uplasili...

I dolazi jedan od 3je kontrolora i trazi mu kartu kad lik samo kaze"Bez' budalo nije mi dan."

Kontrolor je bio uporan dok ova mrcina nije krenuo da ustaje krckajuci prste, i naravno u tom trenutku kontrolor je krenuo dalje, naidje na neke klince i pita ih sadistickim osmehom "Gde su vam karte klinci?" kad klinje upere prst i kazu "Kod njega su!" pokazujuci na onu mrcinu od koje je kontrolor malopre pobegao :D

Na kraju naravno savatali su neku ribu koja nije imala kartu (a koga drugoga?)

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

nocu radim graficki dizajn, prepodne spavam, popodne radim stolice sa sneznim leopardom, uveche idem kuci....

nemam kada da potrosim zaradjeno, niti da prozivim zasluzeno.

Racunam se koliko bi me kostao polovni Citroen C2.

...previshe.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

@ pesma - Pogodio si :)))

"Gde su vam karte klinci?" kad klinje upere prst i kazu "Kod njega su!" pokazujuci na onu mrcinu od koje je kontrolor malopre pobegao :D

Hahah, sjajno :)

@ igi - Cekaj bre igi, majka mu stara. Polovan C2? Za koliko njega sad valjaju, recimo, 6000-7000 (lupam)? A ako se ne varam, ti si ovde napisao da radis tri posla? Osim ako ne radis za pashtetu, trebalo bi da za 6 meseci mozhes da skupis za auto, osim ako ne uzmes neki kredit, kada realno mozes vec odmah da ga uzmes.

Link to comment
Share on other sites

nisam prijavljen trenuto ni na jednom poslu pa nemam ni kreditnu karticu a kamoli mogucnost da uzmem kredit. A i kada bih mogao da ga podignem, porazmislio bih dobro jer mi je uzasan osecaj da nesto dugujem i da sam pod presijom da radim za neke rate. Dok ne budem imao da platim sve u keshu odjednom ne bih se ni odlucivao da kupim,ali mi je svakako potreban neki mali, pouzdan auto, ne mora da bude posebno nov, niti lep, niti brz nego samo da vishe ne moram da se vuchem po basevima...

recimo c1,c2, ajgo bi mi odgovarali. eventualno stari klio ili 206 kao nesto najvece.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...