Jump to content

Pričajte!


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nisam bio tu da odgovorim na optuzhbe na marinom forumu

laki, dozvoli mi samo jedan post? :(

brate lazhe, davno je bilo, i ne bih zheleo da otvaram topic i ponovo pocinjem diskusiju, jer bih onda morao dozvoliti i ostalima i tako u krug. Svi mi znamo da si ti kul, samo malo olabavi prozivke i bicemo svi srecni.

Spavao sam inace legendarno kratko, od 5 do 10, i ne spava mi se. Sto ne znaci da me nece stici kasnije tokom dana. Smorilo me sto smo se juce cimali sa mrezhom u redakciji da bi se ispostavilo da ne radi Beogrid. Doduse, predpostavili smo, ali kao, nikad nisi siguran. Danas im ne radi ni websajt, znaci skroz su vrisnuli. To doduse dovoljno govori o njihovoj profesionalnosti kad ne rade vec vise od 16 sati, osim ako nije bas nestala struja pa kao ajde, mada valjda imaju ups/generator makar za sajt.

Link to comment
Share on other sites

brate lazhe, davno je bilo, i ne bih zheleo da otvaram topic i ponovo pocinjem diskusiju, jer bih onda morao dozvoliti i ostalima i tako u krug. Svi mi znamo da si ti kul, samo malo olabavi prozivke i bicemo svi srecni.

Spavao sam inace legendarno kratko, od 5 do 10, i ne spava mi se. Sto ne znaci da me nece stici kasnije tokom dana. Smorilo me sto smo se juce cimali sa mrezhom u redakciji da bi se ispostavilo da ne radi Beogrid. Doduse, predpostavili smo, ali kao, nikad nisi siguran. Danas im ne radi ni websajt, znaci skroz su vrisnuli. To doduse dovoljno govori o njihovoj profesionalnosti kad ne rade vec vise od 16 sati, osim ako nije bas nestala struja pa kao ajde, mada valjda imaju ups/generator makar za sajt.

da olabavim prozivke?

maru ishejtujem uvrh glave 4 puta nedeljno, sledece nedelje 0 puta itd

bash da vidim ko ce mi reci da sada, u ovom periodu, gushim hejtom :)

nego, nisam to hteo da kazhem

smeshni su mi neki ljudi tamo koji su odjednom zauzeli "nezreli ste" stav a sami ne znaju bolje, nego su procenili da je to sada kul reci

ali dobro :)

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

a ch1zra brate, razmisljao sam da obidjem onaj bluy rok klub i da trazim onog s kosom lol, ali sam se posle sve gungule komirao u 10 i ustao malopre. sad jos malo ovde pa nazad u graaad.

a ch1zra brate, razmisljao sam da obidjem onaj bluy rok klub i da trazim onog s kosom lol, ali sam se posle sve gungule komirao u 10 i ustao malopre. sad jos malo ovde pa nazad u graaad.

Link to comment
Share on other sites

sad sam ustao, ne znam gde se nalazim a treba za sat vremena na rucak kod mojih... blaaa, u sm-u imam kucu i stan, moje sam smestio u stan a ja dzabalebarim solo u kuci :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

jok shisharke... al' smara do bola :)

uh dobro je, mislio sam da sam jedini koga taj forum neverovatno nervira :)

samo da rur eventually ne postane "beck's klanrur" kao jedan drugi forum :)

net mi je katastrofa, posle jučerašnje grmljavine sve se sjebalo u tošinom bunaru i okolini. imao sam funkcionalnog neta danas jedno pola sata ukupno, a čujem da ovi u kraju što su na adsl-u u nemaju net uopšte :\ bar da ide sporo ali stalno, nego mi grafik protoka u firewallu izgleda ko otkucaji srca nekog na samrti.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...