Jump to content

slike forumaša


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

postoji krov koji zatvori konstrukciju (izmedju ovih greda naduvaju se baloni koji popune rupe i tako stite od kishe) i koji je pomichan. na ovom renderingu je uvuchen, pa zaista deluje kao rupa...ali ipak wc sholja obrasla trskom...kako si to samo izvukao.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Ne znam, meni to liči na neko arhitektonsko izdrkavanje. Ili kao nešto čiji su temelji ostali posle udaljene nuklearne eksplozije. Nigde monumentalnosti, ko neki eksperiment ili diplomski rad.

ne moze u 21 veku da monumentalnost i dalje budu partenon, propileji i korintski stil stubova...ovo je monumentalno barem onima koji se razumeju u statiku i mehaniku konstrukcija. a vama "paorima" ako se ne svidi, jebiga. nije svako rodjen da bude arhitekta [;)]

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

@ medolinka alias danica

izvini, jeste da se kasno ukljucujem, ali sta ti predaje razredna?

da znam koga da potrazim kada sledeci put budem posecivao svoju staru gimnaziju...

srpski. btw, ima dosta novih (i mladih) profesora u trecoj..

sta cu kad sam uvek bio slab na razredne... jos ako kreda zaskripi dok pise na tabli, ja sam gotov...

elem, kad smo kod trece bgd high school, danice da li senka jos uvek predaje muzicko? to je profesorka o kojoj bi se svasta moglo reci ;)

trenutno je na porodiljskom. konacno rodila (devojcicu).

a onaj sex sa ucenikom sto je kao senka imala, u to ne verujem bas nesto..

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

zar partenon nije generički naziv za vrhovni hram? jasno je da mislite na atinski ali možda postoji negde neki drugi koji jeste u korintskom ili jonskom stilu...

a senka se jebala sa učenikom malo sutra.

Link to comment
Share on other sites

zar partenon nije generički naziv za vrhovni hram? jasno je da mislite na atinski ali možda postoji negde neki drugi koji jeste u korintskom ili jonskom stilu...

a senka se jebala sa učenikom malo sutra.

panteon je ime za hram svih bogova, partenon je hram boginje atine

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

ah sto je lepo kad dodjesh posle 10 sati na forum i ono vidish da i u tvom odsustvu ima neko da objasni ;o)))

a kolejza duleY - samo reci ;o))

I tako Kole ucim ti ja neurologiju danas pa uzeh flashu da isprobam kako rakija utiche na refrakterni period repolarizacije Becovih neurona u girusu precentralisu motorne kore ololo...ne smem vise:(

36.golgi-infant%20Betz.JPG + 250px-Sljivovica1094.JPG

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...