Jump to content

slike forumaša


Guest

Recommended Posts

Jel vam se bar nabacuju drugari iz odeljenja?

sta mislis?

Guys.jpg

kakav novi drugar... realno, stari, znamo se sa basketa.

onog gde sam ubacivala u kosh sve u shesnes'? [:D]

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mislim da se ja licno sudzdrzavam da ne umrem od smeha :)

cime dolazimo do sledece stavke, bacaj brojeve telefona na priv, odma sada odma :)))

Edited by Joe Kerr

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam zashto,ali mi svi izgledaju kao da su 5.-6. osnovne.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

trećaši gori od teslaša? brate, vudu, ja ne pričam da znam oet bolje od tebe ;)

nego, realno, u pravu su i igi i bugi (lol rima), dobro si građena al ti ne trebaju gromobran sandale...

Link to comment
Share on other sites

@igi

extra si ispao, kao i uvel ;)

i ne diraj mi vise te sandale! :)

realno, pored onoga sto imash ne treba ti nesto drugo sto ce sklanjati paznju...jel hocesh da ti neko zapazi nogice ili shljokice na sandalama ?

veruj mi, ponekad je manje u stvari vishe.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Interesantno, te slike mi nisi pokazivala..?

interesantno da tebi uvek nesto mora da se objasnjava.

dosla sam dan posle exqrzije kod tebe i pokazala vam obojici - nickwood je rekao da ne moze vise da jede pitu.

kacim slike za nekoliko dana.

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

trećaši gori od teslaša? brate, vudu, ja ne pričam da znam oet bolje od tebe ;)

Čisto radi komparacije, pogledaj kako izgledaju računardžije iz Tesle, Danicino godište, slika od proletos, pa reci ko je gori.

DSC01841_new.jpg

(Moj buraz je ovaj drugi sleva 8) )

Link to comment
Share on other sites

dobro, medolinkino odeljenje je baš tuga, ali si ti odmah uhvatio da generalizuješ. a ovaj klinac u šorcu je za šamar.

Nemoj tako,vidish da je dechko opasan mnogo.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Nemoj tako,vidish da je dechko opasan mnogo.

Ne samo što je opasan nego je i jak ko konj :)

Međutim, neki od ovih sa slike igraju i wow itd. dok ovi brate Danicini izlgedaju kao da su ispali iz poplave :|

I onda zašto šesnaestogodišnjakinje henguju aut sa starijima :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...