Jump to content

slike forumaša


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a povod za peckanje je taj sto na jednoj slici imam roze suknjicu a na drugoj farmerke i skejterke? koga jos briga za to...

a povod za peckanje je taj sto na jednoj slici imam roze suknjicu a na drugoj farmerke i skejterke? koga jos briga za to...

@ivan

pa objasnio mi na onoj bleji na adi, posto poznajem njegov kraj :)

Link to comment
Share on other sites

tinejdžerka koja mrzi odeću?

i zašto marinica zna gde ti živiš AAAAAAA?

;)

samo sto izmedju cvecare i apoteke, kako ona reche, nema nicega :(

a povod za peckanje je taj sto na jednoj slici imam roze suknjicu a na drugoj farmerke i skejterke? koga jos briga za to...

Realno...

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

moram da priznam da me ovaj marinicin fazon sa lisicama i tom odecom mnogo podseca na George Michael-a u spotu "let's go outside" i onu cuvenu scenu kad se pisoari okrecu i pretvaraju u disco pisoare a on se pojavljuje kao disco policeman :))) ili je sve to samo zato sto sam juce gledala taj spot ;))

elem,nisam nasla bolje fotke :(

gmv01.jpg

al450.jpg

u vezi sa celom prethodnom pricom oko stila,slika,itd. :

Gmichael_228x175.jpg

:))))

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

a povod za peckanje je taj sto na jednoj slici imam roze suknjicu a na drugoj farmerke i skejterke? koga jos briga za to...

a povod za peckanje je taj sto na jednoj slici imam roze suknjicu a na drugoj farmerke i skejterke? koga jos briga za to...

nije rur dzaba fashion police :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...