Jump to content

WoW - Poceo da smara.


byte

Recommended Posts

  • Replies 135
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ma isti je ko onaj bloodstorm, smarac, ovamo kuka kako smo retardi sto igramo wow i da je to sranje, a na drugoj strani sam igra ko lud i ne odvaja se od wowa...licImer najgori...

brate bloodstorm je narkonchina najgora zadnjih pola godine vec... tako da ono ... igrao bi on da ima para , zato i pljuje jer nema :/

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Sve je ovo prazna prica, zato sto su obe strane upravu... Samo mogu reci, nek svako radi kako zeli... I da ne namecete beze svoje misljenje nekom drugom ako mislite da je neko pajser sto trosi vreme igrajuci igru to je ipak njegova odluka... A ima ljudi gotivaca koji uspeju i da se ludo provode jebu a i igraju jebenu igricu:) A sada ako ima i onih sto provode i po 24/7 to je vec druga stvar... Sta ce ljudi kada ih ne privlaci RL:) Oni mogu da jebu virtuelno, hocu reci i to ce biti za koju godinu...:P

Klubbing,Klubbing zezanje do bola u clubu ces me naci samo ispod stola

sig.jpg

"Cool quote" - Cool guy.

-cs aka t0X1c

-wc3 aka Boske

-wow aka fAwo

Link to comment
Share on other sites

Pocela me smarati jako igra, ukinuo sam subscription i sad samo da zavrsim filmic i da pustim i to je to.

Inace da igram PvE jos duuuuuuuugo mi nebi bio kraj, posto je mnogo zarazniji i zanimljviji ali nemam vremena za PvE. :(

Edited by Kshaja
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

za spanca :

aloo idiote , pod 1 ja sam se salio svaki put kad sam postovao nesto oko wow-a.

Wow sam prestao da igram pre 5 meseci i nikada nikome nisam srao za wow majmune glupi.Stormscion mi je extra drug koji igra wow po 15 sati dnevno i nikada mu rech za to nisam rekao.Tako da matori jedni govna za taj tvoj post.

Edited by BloodStorm
Link to comment
Share on other sites

E sad sam tek video ovaj topic >.<

Naravno sve ce nas WOW smoriti jednog dana,ali to je ko droga ostavices ga na mesec dana max zbog nekih RL problema ali ako si slaba licnost vratices se cim budes imao slobodnog vremena,ne uzimam nikoga u usta ali ... to je cinjenica.

Sve u svemu,igra nema kraja cim dobijes t5,t6 nebitno izaci ce nova expanzija i taj gear ce da bude losiji jel ce da izadje novi ... i tako svi ti sati i sve te pare ce koje si ulozio u gearovanje tvog lika/ova ce pasti u vodu zbog toga sto je izasla nova expanzija ...

Ali sa druge strane zivot je samo jedan treba ga iskoristiti do maximuma, i naravno necu da se mesam kako ga drugi ljudi izkoricavaju. [8)]

U svakom slucaju ako te smara WOW prestani da igras uzivaj u zivotu ali nikad skoro neces moci da ga skroz ostavis.

Nisam nista lose mislio ovime ali to je cinjenica i neko moje misljenje.

Molim vas bez h8-a ! XD

Link to comment
Share on other sites

AHAHHAHA KULE KULE KULE ... koji si ti lik ... udara ti droga na mozak a :)

Dolazim sutra na dotu najverovatnije ... i ima da sabijem i tebe i debelog gmaza za ono prozivanje od pre neki dan !

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

E sad sam tek video ovaj topic >.<

Naravno sve ce nas WOW smoriti jednog dana,ali to je ko droga ostavices ga na mesec dana max zbog nekih RL problema ali ako si slaba licnost vratices se cim budes imao slobodnog vremena,ne uzimam nikoga u usta ali ... to je cinjenica.

Sve u svemu,igra nema kraja cim dobijes t5,t6 nebitno izaci ce nova expanzija i taj gear ce da bude losiji jel ce da izadje novi ... i tako svi ti sati i sve te pare ce koje si ulozio u gearovanje tvog lika/ova ce pasti u vodu zbog toga sto je izasla nova expanzija ...

Ali sa druge strane zivot je samo jedan treba ga iskoristiti do maximuma, i naravno necu da se mesam kako ga drugi ljudi izkoricavaju. [8)]

U svakom slucaju ako te smara WOW prestani da igras uzivaj u zivotu ali nikad skoro neces moci da ga skroz ostavis.

Nisam nista lose mislio ovime ali to je cinjenica i neko moje misljenje.

Molim vas bez h8-a ! XD

Ja kad sam igrao wow to sam radio zbog RL problema :( Mnogo sam pio alkohol i kad sam kreno wow da igram batalio sam alkohol godinu i 3 meseca. Kako sam wow ostavio razbio sam glavu jer sam popio litar viskija i zaleteo se u betonski stub da ga razbijem :( a da ne pricam sto su dva coveka poginula kad sam se napio sa jednim kolegom on mene odveze pijan kuci i on nastavi dalje kuci i zgazi 4 coveka :( A da i jedina dobra stvar sto sam se ugoio 80 kila ;) a imao sam samo 63 bio sam mrsav samo tako.... E sad batalio sam wow ne skroz :P uplaticu ga ja nadam se :) ali bice jebano da pijem i da igram wow..

Based on true story.

WoW ne smara ako imas ekipu btw :) ako je nemas :P onda se smoris :P

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Silencer, you're one fucked up kid.

Nhf, ali stvarno je tuzno to sto ti se desava :(

Cenim da ti WoW zaista pomaze da se nekako 'opustis' i zaboravis na RL probleme, znam da zvucim kao baba-sera sad, ali kad tad ces morati da se suocis za problemima. I ti, i Kili, i svi koji ne razmisljaju o tome sad, vec su u fazonu "Que sera, sera". Mojne me hejtujete sad, ali tako je. Ok je WoW u kul drustvu 1-2sata dnevno, ali kada ti to postane RL onda je to veliki problem :(

Na primer, ja bih se sad rado vratio u stare pre-TBC dane, jer su zaista bili vredni igranja. Svaki sekund tog 5h+ dnevnog igranja su mi bili priceless, jer je ekipa ljudi sa kojom sam igrao bila izvanredna, vervotano jednim delom zato i mrzim TBC. Kada je isti bio najavljen, gilda je pocela, nazalost, da mi se rastura. Dogodilo mi se da mi banuju acc na mesec dana iz glupavih razloga, pa sam igrao warriora. Tada su se dogodile velike promene(mergovali smo se), krenulo je dobro, ali je ubrzo krenulo jako lose iako smo ocistili skoro ceo Naxx. Da mi nije bio bannovan acc, bilo bi kul, ovako sam samo bio obican igrac i nisam imao neko pravo glasa.

Tada sam definitivno odlucio da batalim WoW sto se ispostavilo kao dobra odluka, sada imam ~100 ljudi na MSN-u, od kojih je pola ona stara 'ol skul' ekipa sa kojom sam provodio dane. Pricam sa njima stalno i nemam zelju da opet igram WoW kao pre, jer to nikada nece biti isto.

Uh, al se raspisah :D

eeee...ja sam to pricao pre godinu "ipo" dana. Jebali su mi sve po spisku ovde na RURCUKURCU (a i ja njima, da se ne lazemo), promenio sam nick na RUR-u da ne bi bilo vise problema. WOW je genijalna igra, ali je izgubila dushu posle AHNQIRAJ. Fali ona ludacka energija kao kada se prvi put ulazilo u MC, STRAT, BWL...No dobro. Ko i dalje vole WOW, neka rula dok moze.

Edited by support
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...