Jump to content

Pricajte sta ste gledali u poslednje vreme.


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Famke Jansen, Jessica Alba, Gretchen Moll i vatjarenje prijatno zaobljenih delova zhenske anatomije - ne to nije Bolketov mokri san!

Sex, droga, nasilje, crtani film, anal rape - ne, to nije prvi susret izmedju Voodoa i G!-a

To je The Ten , indie film napravljen ovog leta sa buljukom poznatih glumaca koji kroz 10 krakih pricha obradjuje 10 zapovesti na smeshan nachin. Ok, komedija je malo sirova, ali funkcionishe odlichno. Raspad od smeha za Winonu Ryder koja se zeza na rachun sopstvene kleptomanije!

Ako niste kliknuli na link gore, i josh uvek ne znate nista o ovom filmu - skinite ga i pogledajte, zahvaljujuci tome da nema uvodne spice sa imenima glumaca bicete potpuno nepripremljeni za najbolji momenat u filmu i odlepicete! Velika preporuka!

Stfu, just stfu. You had me at "anal rape"...

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

meni je taj film teski raspad i suvishe banalan da bi bio iole smeshan

taj rad, gledao 30 min, smorio se, ugasio, obrisao, no thx

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

@ G!!! Pogledaj I see you, onako film nije ni preterano dobar, ali nije ni los, nekakva porodicna zezancija, pogledaj... :D

@tema Gledao sam taj film "I see you.com" onako film moze proci, evo linka http://www.imdb.com/title/tt0489085/. Pogledajte i filmove Wrong Turn, i prvi i drugi deo, naravno zanr je horor.

Ima li neko prevod za ovaj film ili da gledam bez.Nisam nasao na netu tako da bih vam bio beskonacno zahvalan ako uploadujete .

Tnx

Link to comment
Share on other sites

Izvalio sam da je ovaj Starship Troopers film koncept filma koji mi se bas dopada nekako. Sad su ga ponovo vrteli na b92 ... ima tu zanimljivu atmosferu, i one "vesti" i sve tako, pa sam odlucio da ga stavim da se skida u HD-u. Uskoro se zavrshava konstantin pa cu taman da se bacim na to.

Link to comment
Share on other sites

Odgledah "Stardust". Svi shto rekoste da ne valja ste rektalni avanturisti. I volite penise.

Super bajka za djecu i sve one koji vole da se tako osecaju. Jedina mana filma je shto ne traje bar duplo duze. I shto sam se zajeb'o shto nisam hteo da chitam knjigu (koja je sigurno josh triput boljsha) otpisujuci Gaiman-a kao precenjenog sharlatana. [V]

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

haha pazi kad sam ga i ja po ko zna koji put gledao...

Taj fazon. Mislim da sam taj film gledao 10 puta do sada, i opet se u'vatim kako gledam pokoju scenu ili vishe njih :) Stavio sam na download HD, pa ako se skine lepo, ako neko hoce, neka javi :)

Link to comment
Share on other sites

Kako bre smorio majka mu stara?

(btw, sta je to sa onim glupim krugovima sa brojem godina? mis'im, znam ja njihovu poentu, i sto su tu i sve, ali ih televizije tako random postavljaju da je to neverovatno. Evo bash kod starship troopersa, znak se pojavljivao i nestajao tipa 5 puta tokom filma a ukupno je stajao na ekranu pola sata od sat ipo koliko film traje).

Link to comment
Share on other sites

Starship Troopers FTW - mnogo dobro odradjeni efekti sa bubama (chak i po danashnjim merilima!), Denise Richards i Michael Ironside kao mamojebachki uchitelj/kapetan sa mehanichkim delovima tela :)

Gledao sam ponovo Hellboya ovih dana, mnogo je dobar - Ron Perlman je car u ovoj ulozi! :-) Jedva chekam drugi deo!

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Kako bre smorio majka mu stara?

(btw, sta je to sa onim glupim krugovima sa brojem godina? mis'im, znam ja njihovu poentu, i sto su tu i sve, ali ih televizije tako random postavljaju da je to neverovatno. Evo bash kod starship troopersa, znak se pojavljivao i nestajao tipa 5 puta tokom filma a ukupno je stajao na ekranu pola sata od sat ipo koliko film traje).

ja sam nekako povezao da se ti znakovi pojavljuju kada dolazi do kojekakvih eksplicitnih scena... boobies, odsecanje glava i sl :) kao u fazonu da roditelji

stignu da stave ruku preko ochiju svojoj deci da se ne uplase istraumiraju sta god...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...